+1 oy
336 göst.
önce Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
23+1 hamileyim 590 gram bebeğim su kesesi aşağı inmiş 2 3 cm açılmam var doğsa yaşar mi umudumu kaybetmek istemiyorum 

15 Cevaplar

+2 oy
önce (55 puan) tarafından
Burada çınar Ege var oda o haftalarda doğmuş maşallah dün annesi 1 yaş doğum gününü kutladı maşallah sübhanallah 
-Reklam-
0 oy
önce (511 puan) tarafından
Yiyecek ekmeği varsa yasar canım.premature dogan bebeklerin çoğu yaşıyor.Allahtan ümit kesilmez
önce (2 puan) tarafından
Okuyamıyorum ki  cenabetim şuan alttan  muayene falan
önce (198 puan) tarafından
Başkası okusa bilen kişi.
önce (2 puan) tarafından
Başkası okuyor okutuyorum bizimkilere
Allah sagsaglim kucağına almayı nasip etsin inşallah  .
önce (2 puan) tarafından
Amin inşallah çok sağolun
0 oy
önce (81 puan) tarafından
Benim bebeğim 30 haftalık doğdu ve Allah'a şükür hayatta şuan umudunu kaybetme iyi bir doktor bul 
önce (81 puan) tarafından
Profesör bul ve durumunu belirt devlet hastanesi çok ilgilenmez çünkü şuan riskli  gebesin
önce (2 puan) tarafından
Vla sözde doğunun en iyi hastanesindeim bölge araştirmadayim başka şuan gidebilicegim bir yer yok çıkamıyorum ki ayağa bile kalkmam zararlı
önce (2 puan) tarafından
Onu yaptı iki tane
önce (2 puan) tarafından
Amin inşallah çok sağolun
önce (2 puan) tarafından
Şuan hasateneyim ve sürekli uzanıyorum sadeve tuvalet için kalkıyorum başka bişey için kalkmiuorm
0 oy
önce (16 puan) tarafından
iyi doktor tam kapasite cihazlı bir hastane ve iyi bir ekibe sahip bir hastane olursa ve Allah ömür verdiyse yaşar.
önce (2 puan) tarafından
Vandayim insslh en iyisini yaparlar burdan çıkabilme ihtimalim yok ayağa dahi kalkmamam   lazım
van tıp fakültesi mi? eğer öyleyse orada çok prematüre bebek kurtardıklarını duymuştum
önce (2 puan) tarafından
Van bölge hastnesi evet şuan doğuda en iyi hastane burası kuves olarak inslah benimkini de kurtarabililer yani insslh şuan doğumum olmaz geri gider belki bebeğin suyu
ozaman geriye sadece dua etmek kalıyor. doktorlarına güven. o hastanenin çok haberini okudum ben. hekimleri başarılıymış
önce (2 puan) tarafından
Inşallah canım inşallah sağlıkla dünyaya gelir bebeğim
0 oy
önce (16,376 puan) tarafından
Burda senin bebek kadar doğan çınar ege vardı. Annesi dün 1 yaş doğum gününü paylaşmış. Bı postlarina bak istersen arama butonuna cınar ege yaz. Allah'ım sağlıkla en güzel zamanda kucağınıza almayı nasip etsin. Doktorlar ne dedi. 
0 oy
önce (133 puan) tarafından
Kardeşim bundan 28 yıl önce 26 haftalık doğmus. O zamandan bu zamana neler değişmiştir. Alacak nefesi varsa yaşar tabii. 
0 oy
önce (463 puan) tarafından
Rabbim isterse yaşar canım. Ben 28 haftalık dogum yaptım bebeğim 25 haftayla uyumlu doğdu 925 doğmuştu kasımda çok şükür sağlıklı.
önce (2 puan) tarafından
Inşallah rabbim biraz daha günumu geçirir  sancım yok şuan Allaha şükür ki 26 37 bulsak en azindsn bir kilo olsa yaşama ihtimali yükselir belki
Evet canım bizim hastanede 500 gram bir bebek 4 kilo olunca taburcu edilmiş geçen sene
önce (2 puan) tarafından
Hangi hastane peki inşallah benimkide yaşar inşallah şuan doğmaz yada
Istanbul kucukcekmecede kanuni Sultan Süleyman eğitim ve araştırma hastanesi
0 oy
önce (1,662 puan) tarafından
Allah'a inan. Nasibine,kaderine inan. Kalbini Allah'a yasla ve endişe etme. Hakkında ne hayırlıysa o olacak. Bu evladını kaybetmek veya kazanmak olsa bile. 

Nasibi varsa yaşar Allah'a güçlük yok. Ama yaşamayan bebek tam haftasında bile olsa yaşamaz. Kendini kötü hissetme endişeli durma. 
önce (2 puan) tarafından
Vla Allaha bırakmışim onun yanınds hiçbir şey zor değil nasibinde varsa her türlü yaşar inslah Allah kucağımi boş  bırakmaz
önce (1,662 puan) tarafından
Amin canım. Allah bağışlasın evladınızı size
önce (2 puan) tarafından
Amin  inşallah çok sağolun
0 oy
önce (1,330 puan) tarafından
25 haftada 600 Gr kuzenim yaşadı şimdi 3 yaşında maşallah. İnşallah sizinki de sağlıkla gelir. Ümidinizi kaybetmeyin. Strese sokmayın kendinizi. 
önce (2 puan) tarafından
Amin inşallah benimki de yaşar
0 oy
Allah'tan ümit kesilmez teknoloji ilerledi birde
önce (2 puan) tarafından
Evet Allah'ın yanında hiçbir şey zor değil umarım yaşar
0 oy
önce (1,451 puan) tarafından
Benim eltimin oğlu 22 haftalık doğdu yaşadı uzun süre kuvez de kaldı ama simdi 3 sınıfa gidiyor kötü düşünme herseyin hayırlısı ciğer geliştirici filan vurdular mi 
0 oy
önce (135 puan) tarafından
Asla umudumu kaybetme inşallah  bisey olmicak instagram da bir bayanım 23 haftalık doğumu olmuş 500 gram doğdu bebek şuan 2 yaşında maşallah allahim esirgesin guzel düşün bol bol dua et ❤️
0 oy
önce (5,561 puan) tarafından
Haftamız aynı Allah yaridmcin olsun çok erken ama tiktokta goryordum bu hftalarda Doğan bisuru bebek var durduramuyorlarmi
önce (2 puan) tarafından
Bilmiyorum burdaki doktorlar çok düşük diyorlar inslah bişey olmaz şuan doğmaz tek duam
Çok küçük haftan çok erken inşallah hemen doğmaz aşağı inmiş senin bebeğin ozman benim kızımda 36 hftada iki santim açılma ile doğum yaptım ama suni sancı verdiler bna ciğer gelistrici iğne vurulmuştu bna bı sorun yaşamadık ama yinede küçük tü kol kadardı senin çok çok erken Kasım'da doğum olması lazım aynıyız bende Kasım'da doğumum olacak Allah yardımcin olsun umarım hemen dogmaz
önce (2 puan) tarafından
Evet sözde Kasım'da doğum olacaktı inslah şuan doğmaz
Ah canım yaa senin anidenmi öyle oldu yoksa zipladinmi ağır seymi kaldrdin naptin
önce (2 puan) tarafından
Hayır hiçbir şey yapmadım kendiliğinden oldu
Allah yar ve yardımcın olsun cane çok üzüldüm inşallah yaşar gorumcemin eltisi bı ara dyordu 28 hfta da doğmuş evet çok çektiler ama kızı büyümustu bir yasindaydi gdip geliyordu senin çok erken ya
önce (2 puan) tarafından
Evet şuan daha erken yani çok düşük bir ihtimal inşallah şuan doğmaz en azından bir 30a falan gidebilseydim sorun kalmicakta iste nasip herşey açılma hiç gerilemiuor bebeğin su kesesi hala ayni
İlişki falan grme sakın ağır şeyler kaldırma yürüyüş yapma Allah'ım yaridmicin olsun bebek aynı yerdemi aşağı inmişmi
önce (2 puan) tarafından
Hastanedeyim yatışim yapıldı tuvalete gidebiliyorum sadece bide hamilr olduğumu öğrendiğim gundne beri ilişki olmamış yani bebegin su kesesi aşağıda doğum olmasını bekliyorlar
Cnm ne oldu doğum yaptinmi bende tam özelden yazacaktım yeni gördüm mesajini
0 oy
önce (858 puan) tarafından
Cok yaşayanı gördük imkansiz değil kesinlikle 
0 oy
önce (2,147 puan) tarafından
Yasar tabi rabbim isterse imkansiz bisey yoktur
önce (2 puan) tarafından
Inşallah onun yanında hiçbir şey zor değildir

İlgili sorular

0 oy