0 oy
982 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar önceden sadece balkon bide giris kapinin oraya kamera taktirmistik sonra esim hem yatak odasina hemde oturma odasina kamera taktırdı yani çok bozuldum hayirdir niye taktırdin bazen telefon dan bana ulasamayinca merak ediyormus ordan bakarım diye bilmiyorum ben cok rahatsiz oldum çıkart dedim yok diyor sanki sürekli  beni izliyormuş gibi trip attim aramız limoni bu arada eşim kamera işiyle uğraştığı için elinde vardı kameralar

39 Cevaplar

+12 oy
(1,782 puan) tarafından
Yatak odasında ne işi var ya. Hayatta birlikte olmam yatak odasında kamera varken. Ne yapacak o görüntüleri. Insanın aklına binbir türlü şey gelir.
-Reklam-
+4 oy
(4,915 puan) tarafından
Ben bu sitede neye şaşıracağımı artık bilmiyorum. Evli de olsam her insanın kendi özel alanı hayatı vardır. Bu sınırı kimse aşamaz, aşmayı kendine hak gören insan hastadır ve tedavi şarttır. Bu bir hadsizliktir terbiyesizliktir. Beni merak eden çıkar gelir yanıma. 

Eşiniz de paranoya başlamış olabilir. 
(2,521 puan) tarafından
Katılıyorum+
+2 oy
(15,646 puan) tarafından
Kameraların hepsini kirarim muhtemelen o da şöyle salondakini götürüp yatak odasındaki kameranın önünde kırarım yatak odasındakini mutfakta yani hepsinin kırılma anını da canlı canlı izletirim 
0 oy
(5,464 puan) tarafından
Tuvaletede taktir de
(5,464 puan) tarafından
Edepsiz herif birlikte olurken izler durur artık sapik mi o
tarafından
Dengesiz iste işyerine tak bende seni izleyecem dedim
(5,464 puan) tarafından
Kız orda vardır zaten yatak odası sonuçta biliyon
(5,329 puan) tarafından
asiri sacma . insanin bi ozel alani olur es de olsa yani belki ozel birsey yapicam
evde
(5,464 puan) tarafından
Bu insanlar delirdi gerçekten ya Allah akıl fikir versin
0 oy
(604 puan) tarafından
Büyük konuşmayım ama asla durmam o evde ben. Hayırdır tuvalete girsem beni izlicek
0 oy
(2,918 puan) tarafından
Asla müsade etmem. Çocuktan dolayı takalım mı falan dedi bir ara asla dedim giderim bu evden. Hele yatak odası ne mana pardon? 
0 oy
(8,363 puan) tarafından

Tövbe bu eşinde olsa biraz araya mahrem girer yani hiç rahat edemzsin böyle hasta ruhlu insanlar nie çoğaldı ya:(

0 oy
(3,603 puan) tarafından

Sebep neymiş  yani gerçek sebep ?

Herkes herkese ulasamayabiliyor ama bunun için kamera taktırmak çok saçma..
(15,646 puan) tarafından
O zaman post sahibi de eşinin kıçına çip taktırsın işe gittiğinde merak ederse ordan takip eder
(3,603 puan) tarafından
Valla çok mantıklı :))

Çok ilginç ya ,fantezi olsa bunca zaman kocası bilir. Bu kadar sıkı takip anca kendi türlü türlü b.klar yiyen adamdan beklerim ben ,kendi adıma.
0 oy
(2,458 puan) tarafından
Tamam merak ama bu kadar da değil yani garip geldi 
0 oy
(455 puan) tarafından
Yani gerçekten pimpirikli biri ise ve gerçekten size ulaşamayınca çok meraklanıyorsa normal birşey. Hemde kamera işi ile uğraşıyormuş elinden gelen birşey ve fazla malzeme olduğu için takmış. Aslında bir yerde gerçekten iyi birşey Allah korusun birşey gelse başınıza görebilir. Benim arada düşündüğüm birşeydir bu bana evde birşey olsa düşsem bayılsam oğlum tek ne yapar kimsenin haberi olmaz diye aklıma gelir arada.
tarafından
Valla çok Pimpiriklidir galiba oda bu mantıkla taktırmış ama rahat edemiyom cikartacam
(1,114 puan) tarafından
Yaptığınız her şey kayıt altına alınacak. Sizin öahreminşz başkalarının eline de geçebilir. Asıl buna pimpirikli olmalı eşiniz.
(455 puan) tarafından
Küsüp kavga etmeden kendini sakince anlatarak konuş. Kendimi TV programında gibi hissediyorum sürekli izleniyormuş gibi hissetmek çok rahatsız ediyor beni gibi şeyler söyle. Ama bence alışmaya çalış çocuğun filan var mı çocuk içinde iyi olur yani kamera olması sende telefonuna bağlarsın uyurken oynarken başka odada sen iş yaptığında aklın kalmaz.
0 oy
(17,824 puan) tarafından
İzin vermem asla. O ne öyle. Evimde de gozetleneceksem. Eşin hasta heralde 
0 oy
(7 puan) tarafından
Bir ara benim eşimde aynı haltı yaptı neymis kameradan beni izleyecekmis özlüyormus bir müddet sustum tamam dedim ama artık iş çığrından çıkmaya başladı eve kimseyi cagiramaz oldum kendi annem bile gelse rahat rahat oturamiyordum o yüzden söktüm attım dedim istemiyorum hayırdır şüphen varsa bosarsin dedim
0 oy
(1,534 puan) tarafından
Bizde bebek olduğu icin salonda var sadece benim telefonda açık o da bakıcı olduğu zaman takılıydi. Evin her yerine taktiracagim seneye ama sadece benim telefonda açık olacak yine ve bakıcı olunca açacağım. He bakıcı varken de sürekli bakmazdim 
0 oy
(1,114 puan) tarafından
Eşiniz destek almayı düşünmeli bence. Normal bir durum değil bu. 
0 oy
tarafından
Yatak odası mahremdir dunyanın bınbır türlü halı ve insanların türleri var kımın ne niyet barındırdıgını asla bilemezsin kötü gününü görene kadar.. Bır boşanma durumunda o görüntüleri ne yapar ne eder Allah muhafaza dusuncesı bıle korkunç, veyahut gizli bır sapık belki izleyecek belkı Allah korusun paylaşacak bır yerlerde olur mu olur evde kamera gırıs kapısı ve bebek odası harıç asırı gereksız bırde sen calısan vs olsan bakıcı durumu olsa neyse ama sen evdeyken vol rahatsız edıcı durmak istemezdım evde 
(603 puan) tarafından
Bnde böyle düşünüyorum
0 oy
(3,631 puan) tarafından
Direk evi terkederim. Ne munasebet ulasamayinca ordan bakiyorum. Cocuk muyum ki baksin? Musaitsem donerim zaten. Resmen supheleniyo senden uzgunum. Merak bi bahane degil.
0 oy
(1,765 puan) tarafından
İnsan eşide olsa yanında giyinmek istemez üstünü falan değiştirecek olsan ne olacak her zaman bakılmazki o taktıysa sende odadan sök gitsin 
0 oy
(2,189 puan) tarafından
İyide senin hiçbir özelin yok o zaman. Yatsan kalksan ne adım atsan izleniyorsun, herşeyin kaydediliyor. Evine misafir gelse oturmak istemez, konuşmak istemez. Sonuçta kameralarda seste kaydediliyor. Fazla abartmış eşin. Ben şahsen sinirle kırar parçalardım. Hadsizlik bu
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Yuhh artık..Kamera ver diye kendi evimde olsa rahat hareket edemem be o ne saçmalık öyle biri bizi gözetliyor programı gibi 
0 oy
(3,710 puan) tarafından
Sen de onun telefonuna takip uygulaması indir. Hemen cevap vermeyince merak ediyorum de. Manyak mıdır nedir. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 88 göst.
30 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Birhilall (1,311 puan) tarafından soruldu
+2 oy
19 cevap 286 göst.
9 Ekim 2024 Aile kategorisinde Powerpufff (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 930 göst.
0 oy
35 cevap 1,143 göst.
2 Ağustos 2024 Aile kategorisinde _Melek_ (42 puan) tarafından soruldu