0 oy
203 göst.
Diğer kategorisinde (287 puan) tarafından
Meme ucu çatlamış oluyorum krem ne iyi gelir zeytin yağı sürdüm kantaron yağı sürdüm hametan krem hiçbiri ise yaramıyor lütfen yardım edin 

19 Cevaplar

0 oy
(2,007 puan) tarafından
Lansinoh denemedin mi hiç canım yoksa hemen al yarın iyi gelir inşallah,birde duyduğuma göre tahinin üzerinde biriken yağ çok iyi geliyormuş 
(287 puan) tarafından
Hayır hiç denemedim az önce baktım fiyatı baya uçuk tahin yağını denicem teşekkür ederim canım
(2,007 puan) tarafından
Biraz pahalı ama kesin çözüm gibi birşey
(140 puan) tarafından
Asla çözüm değil bence o yara olmamış şeyler için iyi baştan kullanırsan yara yapmıyor ama yaraya kullanırsan bi etkisi olmuyor
(2,007 puan) tarafından
Yüzde 90 memnuniyet var ben de çok kullandım ve direk yara olunca kullandım ertesi güne ne yara ne acı kaldı , kullanmadan bilinmez zaten .
(140 puan) tarafından
Herkese iyi gelmiyor diye dedim zaten bana iyi gelmedi mesela vucüt yapısı oglumda 36 haftalıkken başladım kullanmaya hiç çatlama olmamıştı dogumdan sonra kızımda dogumdan itibaren başladım yinede yara oldu
-Reklam-
0 oy
(3,285 puan) tarafından
Gümüş kapak varmış.  Ama hamilelikten itibaren kullaniliymus diyorlar 
(287 puan) tarafından
Evet onu duydum hiç kullanmadım bebeği emzirmek istemiyorum okadar çok aciyo
(3,285 puan) tarafından
Evet bende çektim o sıkıntıyı kaniyordu resmen. Lansinoh iyi diyordu gorumcem
0 oy
(3,561 puan) tarafından

image

Bu bana çok iyi gelmişti
0 oy
(3,496 puan) tarafından
Gümüş kapak al kullan çok iyi geliyor 
0 oy
(4,458 puan) tarafından
Tahin yagi ayvadan birsey yapiyorladi birde lansilohun kremi var o.iyi geliyor
0 oy
tarafından

Hiç birşey sürme , denemediğim şey kalmamıştı . Koruyucu kapak kullan pahalı birşeyde değil 2 güne hiç birşey kalmaz 

image

tarafından
Koruyucu kalkan**
(892 puan) tarafından
Bunla bebek zorlaniyor ama çok güç kaybediyor çekerken bence
tarafından
Silikon uç değil ki bu. Göğüslere takıyorsun hava almasını sağlar böylelikle yaralarda çabucak iyileşir
0 oy
(60 puan) tarafından
Beyaz lahana buzluğa koy sonra meme ucuna anında hafifletiyor her iki çocuğum olduğunda da yaptım en güzel çözüm o inanki dört ssne önce de yaptım iki ay önce doğum yaptım yine lahanami hazırladım vala
(530 puan) tarafından
Bunu buzkenmi yapacağız detaylı aciklarmisiniz bende ikinciye hamileyim korkuyorum ilki gibi olur diye
(60 puan) tarafından
Evet bak lahana yaprağını temiz yıka buzluğa koy donduktan sonra çıkar her iki göğsüne koy sönene kadar inanki çok iyi arkadaş doğum yapmıştı söyledim ertesi gün mesaj attı dua ediyordu bunu pek kimse bilmiyor bana da arkadaşım dedi ama nette de var araştır bak kremler falan boştur inanki aynı doğum yaptığım biri vardı gumus kapak falan alacam dedi bende dedim vala okadar para veremem eşim dedi 11 TL ye lahana aldım şimdi en doğal ve ucuzu dedi
(530 puan) tarafından
Sadece ucuna mi bütün memeyemi koymaliyim peki
(60 puan) tarafından
Büyük zaten komple koy yani orası önemli değil ucunu kapatsın yeterki
(530 puan) tarafından
Him teşekkür ederim bilgilerin için deneyecegim
0 oy
(1,341 puan) tarafından
Tahinin üzerindeki yağı sür canım 
0 oy
(140 puan) tarafından
Canım benimkide artık kanıyordu aktardan saf lanolin diye krem aldım merhem gibi onu kullandım hemen iyileşti lansinoh falanda kullanmıştım ama geçmemişti başka kremlerde almıştım saflanolin iyi geldi
0 oy
(9,271 puan) tarafından
Hindistan Cevizi yagı dene canım bir de 
0 oy
(2,141 puan) tarafından
Tahinin üstüne biriken saf yağı sür canım, e bebekte göğüs kalkanı satılıyor plastik. Onu da al hep tak, Philips markasının falan da var fiyatı daha pahalı hemen hemen aynılar ama. O yüzden e bebegin markası da aynı işi görür 160 tlydi diye hatırlıyorum. Arada bir de kendi sütünü sür, nemli kalsın kurumasın yaraların yoksa daha çok acır, çok geçmiş olsun 
0 oy
(29 puan) tarafından
Lansinoh kullan canım çok iyi ben hamileyken kullandım göğüsüm hiç yara olmadı çatlamadi
0 oy
(892 puan) tarafından
Lansinoh al yarın eczaneden sabah aksam sür 1 haftada iyileşir ins
0 oy
(3,611 puan) tarafından

Burda duymuştum ben de. Lansinoh kremi doğumdan 15 gun önce gunde bir sürdüm. Masallah ne çatlak ne yara hiç bişe olmadi. Bi kizim ilk dis çıkarırken isirdi tahriş oldu o zaman yine surdum. Hamileler okursa fikir olsun. Ben hamileyken boyle postlara bskiyodum çünkü:)

(530 puan) tarafından
Valla okudum uygulicam bunu tesekkurler
0 oy
(56 puan) tarafından
İncia kremi çok iyi gelmişti hiç yara olmadı elhamdülillah 
0 oy
(13,246 puan) tarafından
Zeytinyağı sür üzerini streç film ile kapat her emzirme sonrası bunu yap mutlaka çok iyi geliyor 
0 oy
(1,018 puan) tarafından

Bunu al sonra da bana dua et

image

0 oy
(294 puan) tarafından
Ben ilk doğum yaptığımda krem kullandım silinmeyenlerden ama bebeğim o kokuyu alınca bile emiyordu silsem bile istemiyordu eski sistem yaptım her emzirmeden sonra sütümü biraz sıkıp göğüs ucuma sürüyordum biraz açık kalıp kuruyunca kapatıyordum çok faydası oldu hep yarılmış çok hızlı iyileştirdi deneyebilirsiniz geçmiş olsun 
0 oy
(93 puan) tarafından
Merhaba canım çok geçmiş olsun 

Benimde doğumdan sonra göğüslerim yara oldu neler denedim iyileşmyodu 2 ay sürdü mahvolmuştm öylesine göğüs pedi aldm kullandim 2 günde iyileşti göğüslerim bi dene istersen.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 144 göst.
12 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Busekcr26 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 86 göst.
6 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 213 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 118 göst.