0 oy
1,699 göst.
Aile kategorisinde (2,201 puan) tarafından
Kaynanayla zaten kusuz. Bilen bilir. Gecen gun esimin amcasinin oglunun karisi dogum yapmış onla konusuyodu esim. Laf lafi acti adam dedi siz nezaman yapcanz ikinciyi falan dedi. Esimde dedi hamile zaten dedi tabi inanmadilar esimde dedi sakaydi zaten yemediniz dedi. Nyse annemle kaynanam bayadir konusmuydu mesajda falan nyse oralara hic girmicem. Bugun anneme mesaj atmis kizin yine hamile diye. Bi cocuga zaten bakamiyolar ikinciye hic bakamazlar mecbur yanimiza gelcekler mutluyum falan demis. Annemde demis sen soylede aldırsınlar bari bakamazlar demis. Kaynanada demis yok dogan bebek rizkiyla doğar annasi babasi tarlarda calisir ben cocucuklara bakarim demis. Bu konusmanin ustune annem beni aradi baska cocugun mu oluyo diyo lafa bak ya! Yo dedim ne alaka neyse anlatti dedim saka yapmisti falan dedim. Nyse beni ilgilendirmez naptigin falan filan ***** ***** konusuyo!! Simdi ben hangisini dusman bilim siz soyleyin annemin eger hamileyse aldirsin dediginemi yoksa kaynana olasicanin dedigi laflarami ! Delirmemek elde degil!!!!

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Allahım Annenin de hayırlısını versin başka bişey demiyorum 
(2,201 puan) tarafından
Doğrudur canm inanirim
tarafından
Boşver kimseyi takma kocana sımsıkı sarıl 4duvar arasında bir trk onumla kalıyorsun
İyisiyle de kötüsüylede yanında kocan olsun ne anadan nede babadan hayır görürsün
Çıktın ya o kapıdan tamam artık misafiirlik bile zor oluyo batıyo insana
(2,201 puan) tarafından
Okadr dogru soyledinki allah razı olsun ❤❤
tarafından
Hadikalk şimdi krndine bi kahve yap otur tadını çıkara çıkara iç beni düşünmeyeni ben niye düşüneyim hadi kalk kızzz ☺️☺️
(2,201 puan) tarafından
Ya cok saolll :) tamm hemen yapiyorum ❤
-Reklam-
+1 oy
(1,379 puan) tarafından
Annen neden böyle konuşmuş ki cnm şaşırdım bnde üzülme ama Rabbim verecekse o gücü de veriyor kimseyi takma boşver 
(2,201 puan) tarafından
Annem esimi sevmedigi için alya ya hamile kalincada istememisti zaten
+1 oy
(11,505 puan) tarafından
Öz annen mi canım 
(2,201 puan) tarafından
Evet öz...
+1 oy
(6 puan) tarafından
Kaynanayi anladim da annen neden oyle diyor allahim nelerle imtihan esiyorsun kullarini
(2,201 puan) tarafından
Ilk hamileligimide istememisti zaten smdi hamile olmadigim halde delimisin yapma zaten diyo devamli delirtcek beni
+1 oy
tarafından
Keşke annen kaynanana karşı seni yanında dursaymış ve onun ağzina laf vermeseymiş. Annem bana çocuğunu aldır dese , derdi sana mı düştü  sen mi bakacaksın derdim. İster doğururum ister doğurmam ikinizide ilgilendirmez bunun kararını kocamla ben veririm deseydim.
(2,201 puan) tarafından
Bak bana diyo diyo yani sakin hamile kalma bende aldirsinlar dedim diyo sonra da diyoki annem karnımdaki cocugada karisiyo deme diyo ulan karismiynmu zaten
tarafından
Bence kaynananıda annenide karıştırma ilişkine yoksa onlar inadıyla evliliğinizi bitirirler. İkisi kendi egolarını yarıştırıyorlar gibi geldi bana.
(2,201 puan) tarafından
Kaynanami kac aydir engelli zaten bende. Muhattap olmiym ona ragmen yuzsuz ya. Annemlede konusmicam artik ister darilsin ister gucensin
tarafından
Engelli olsa ne olacak , sağdan soldan haberlerinizi almak için uğraşıyordur. Kaynananın haber kaynaklarına asılsız haberler verin biraz çatlasın. Valla annede olsa huzurunu bozuyorsa mesafe koymakta fayda var.
(2,201 puan) tarafından
Kaynanamla aramızda 17 saatlik yol var hala kadin durmuyor ! Annemede asiri sinir oldum sorma
+1 oy
tarafından
İki taraf da sizin beraber olmanızı istemiyo gbi sanki
(2,201 puan) tarafından
Evet aynen oyle
tarafından
Boşver umursama önemli olan senin eşinle mutluluğun
(2,201 puan) tarafından
Ya delirtiyolar insani ceyda ya sabahin köründe laf soylemek icin aramis beni ya
tarafından
Senin kaynanana tanimadan gıcıgim zaten su bilet meselesinden.  Benimde ailem esimle görüşmüyo hatta babam dört gözle ayrilmami bekledi hep. Hamile kalinca bi hayirli olsun bile dememisti hatta o koca karnimi bile görmezden geldi hic cocuk konusu açılmadi evde. Annem herkese yelek örüp satardi benim.kizima bi yelek bi patil bile örmedi aman babam laf etmesin diye. Suan kızımı benden cok seviyolar gibi. İste hersey onlarin isteklerine göre olmuyo bazi seyler kader.
(2,201 puan) tarafından
Bizim sulalede sizin sulaleye benziyo demmekki !
Hatta aynisi aynisi anlttiklarinin hepsi bizdede var
+1 oy
(3,078 puan) tarafından

Ciddimisin sen ya annen nasıl söyler böyle bir şeyi o mu bakacak ki size akıl veriyo :(

(3,078 puan) tarafından
Her bebek rizkiyla  gelir canım benim sen bakma sağa sola
(2,201 puan) tarafından
Hamile degilm zaten diyom anlamiyo. Oteki dengesizde cok cocuk olursa bakamazlar yanimiza geliler diyo !!!
(3,078 puan) tarafından
Bir müddet yapmayın aman canım sizi ne hale soracakları belli değil valla baksana
(2,201 puan) tarafından
Anlamadim  ? Ne hale sokacaklari belli degl derken ?
(3,078 puan) tarafından
Destek değil köstek  olacaklar manasında canım. Her kafadan ayrı bir ses çıkması iyi değil .kimse kimsenin adına kararlar alamaz ki
+1 oy
(217 puan) tarafından
Bnce annen kaynanana sinir oldgu icin ole solemistr anladgm kadryla ilk kaynanan dio bakamazlad birine bakamiolar diye kadnd snrlenip aldrsn demstr bnce 
(2,201 puan) tarafından
Ikiside ayni al birini vur otekinee
(217 puan) tarafından
Bsver takilma arana mesafe koy bn annemle suan oleyim
+1 oy
tarafından
Yorumlara baktımda annen niye eşini istemiyo
tarafından
Kız sen kaçtın mı
(2,201 puan) tarafından
Oooo gunaydinnn anlattim ya zaten hep
tarafından
Esinle annen arası nasıl konuşuyolar mı
(2,201 puan) tarafından
Hayir ....
tarafından
Ondan öyle demiş yoksa demezdi
+1 oy
(119,226 puan) tarafından
Ozel hayat kalmamis herkes burnunu sokar olmus
(2,201 puan) tarafından
Kusuyorum hala karisiyolar ya
+1 oy
(6,825 puan) tarafından
Ne desen haklısın .....insan ona savunur yine sna ne diyorsa desin millete niye açık veriyrsn gel de sinirlenme
(2,201 puan) tarafından
Ikisiindende nefret ediyorum hamile oldugumu ilk ogrendigindede annem ayni seyi yapmisti. Simdi hamile degilm diyom anlamiyo. Delircem valla
+1 oy
(2,267 puan) tarafından
Sizin hayatınızda söz sahibi sanıyorlar canim kendilerini ikisi de büyük hatalı.. diyelim ki gerçekten hamilesin onlar konuşup can siktigiyla kalacaklar o yüzden ikisini de görmezden gel 
(2,201 puan) tarafından
Alya ya hamileykende annem ayni seyi yapmisti aldir daha erken falan filan demisti smdi hamile degilm diyom yine ayni lafi yapiyo nefret ediym ikisindende ya
(2,267 puan) tarafından
Bu anne de olsa insan yeri geliyor anlasamiyor... sakin ol canim şuan senin gerginliğin alya ya da geçer ve boş birsey yüzünden canını siktiginla kalacaksın annenle de bi süre görüşme anlasın o da hatasını bence
(2,201 puan) tarafından
Haklsiin bisure konusmamak en iyisi
+1 oy
(178 puan) tarafından

Taraf seçmek mecburuiyetinde misin canım ikiside  haksız b3nce:ermm:

(2,201 puan) tarafından
Yok canm ikisindende nefret ediyom
+1 oy
tarafından
Eger benım kaynanamda annemı ararsa hamıle dıye annemde sınırı bozulur ılk annemın duyması icap eder çünkü bana gore fikrim ustunede kaynanam durumları yok bana gelsınler ben bakayım onlar çalışsın dıyıncede annende her b.. fıkrın var soyle aldırsınlar moduna gırmıştır ıkısınıde duşman bılme ama kaynana ortada bişey yok ayrıca annemle küssün ne dıye msj atıo onu sorabılırsın cnm
(2,201 puan) tarafından
Ikiside dusman emin ol. Alya icinde annem ayni seyi demisti ilk soyledigimde aldir daha erken diye. Ustelik kaynana dengesizi saka oldugunu bile bile anneme demis ya mal
tarafından
Dengesiz işte hiç moralını bozma kaynanana bir daha annemi arama de annenede şu aldırma olayı ıle ılgılı bişeyler de arada siz kalıosunuz yaaaa allah sabır versın
(2,201 puan) tarafından
Daha once kaynanya okadr cok dedik ki annemi aramamsi icin daha once de cok yapti farkli konularda. Kimle konusacagima siz karar veremezsiniz diyo bize. Annemdede bi takinti vardir yapma dedigin seyi yapar !
tarafından
Ahhhh canım allah sabır versın zor anne dediğin yar olur can olr boyle olunca uzuluyorum kendının ezdırmemesi lazım el ustunde tutması lazım ama işte ne desek boş
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Canım kusura bakmada annenin söylediği şeye takıl bence Bi insan evladına nasıl bunu der yazık ne biçim anne o
(2,201 puan) tarafından
Annem alya icinde ilk ogrendiginde ayni seyi demisti.
Kaynanaya gelince saka oldugunu bile bile anneme soylemis.
Her ikisindende nefret ediymmm!
+1 oy
(2,423 puan) tarafından
Ikisi  de bir birbirinden düşman gibi  bi anne ne olursa olsun nasıl biyle bisi söyleyebilir anlamaidm. Sen eşine sarıl o arkandaysa ikisini de boş ver aldırsın ne demek allah ıslah etsin. Sana da sabır versin bacım mesafeni koy 
(2,201 puan) tarafından
Tamda oyle ikiside birbirinden dusmannnn !!!
(2,423 puan) tarafından
Bırak ya anne hakkı odur budur tamam da sana zarar veriyisa  uzak duracan  açma ikisininde telefonunu  arama da onlara ne bkandda sizsiniz isterseniz 10 tane doğurursu n kimsene.  Bide aralarında konusmalari garip annenin yerinde olsam kızımı onun ağzına laf yapmam ama annende de iş yok dengesiz kusura bakma valla senin adı na  sjnir oldum
(2,201 puan) tarafından
Bende cok cok sinirliyim delirmek uzereyim hatta. Ikisinlede konusmcam artik cok moralm bozuk ya
+1 oy
tarafından
Kaynanan da kötu bir niyet goremedim aslinda ama annenin dedikleri cok üzucu 
(2,201 puan) tarafından
Onceki postlari okuyunca anlarsn
tarafından
Haa onu bilemicem :)
+1 oy
(4,134 puan) tarafından
Bence ikisinede biraz mesafeli ol..  senin cocugun yine olsa bile onlara laf söylemek düşmez.. ben cok üzülürdüm  annem öyle bisey deseydi.. 
(2,201 puan) tarafından
Bende cok uzgunumm
(4,134 puan) tarafından
Eşine anlatinmi durmu ..
+1 oy
tarafından
Kaynana neysede annenin dedigi hic hos deil.Cok mu yuz verdin canm ailelere?Bu tarz nasil konusurlar.Bakamazlar falan.
(2,201 puan) tarafından
Galiba cok yuz vermisim
tarafından
Cek elini etegini hasret kalsinlar size canm.Ben sinirlenince kaynanama ole yapiorm.1 ay gitmiorm bile.Pasa pasa gelio.Herkes hatasini bilecek.Kimse kimsenin hayatina mudahale edemez sinirini bozamaz canm.
(2,201 puan) tarafından
Haklsiin en mantıklısı kusmek çünkü canim cok yandi
+1 oy
tarafından
Bence annenle kaynanan kus kalmasinlar barissinlar hatta cok ii kanka bile olur onlardann. 
(2,201 puan) tarafından
Akraba bile cikabilirler dimi hatta
tarafından
Kesinliklee. Kaynananin lafini anlarim eldir dee annenin o sekilde konusmasina senin adina uzuldum canim
(2,201 puan) tarafından
Sinirden catlicam vala sorma

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 108 göst.
0 oy
7 cevap 302 göst.
28 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Berivankarakus (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 309 göst.
18 Şubat 2021 Diğer kategorisinde A.e (747 puan) tarafından soruldu
+1 oy