+1 oy
435 göst.
önce Diğer kategorisinde (28 puan) tarafından
Eğer öyleyse bu nasıl mümkün olabiliyor :( 

17 Cevaplar

+5 oy
önce (2,215 puan) tarafından
Bekarken Banu Alkandım, evlendim Safiye Soyman oldum. İlk çocukta da makyajsız Bülent Ersoya bağladım. Şimdi 6 aylık hamileyim, 2.çocukta korkuyorum ne çıkacak
önce (2,215 puan) tarafından
Bekarken nasıl göründüğümü, bakımımı, süsümü falan görünce bir hüzün çöküyor. Sivilcedir siyah noktadır vs yok elhamdülillah ama bekarken ya da çocuksuzken diyeyim hep başka başka saçlar şekiller vs yapardım, makyaj yapmam ama bir rengim vardı yani yüzümde hani bekarlığın gonca gülü misali aksksksks
Çocuktan sonra bakımı ancak ancak yapıyorum, saçım daima at kuyruğu. Zaten omzuma kadar ancak geliyor, istesem de şekil veremem. Şimdi bir de 2.ye hamileyim elimi kaldıracak takatim yok.
önce (19,627 puan) tarafından
Herşey eskisi gbi olur yine zamanla sen her halinle güzelsin çünkü annesin ♥️
önce (7,433 puan) tarafından
Alaska bayıldım yoruma  aysel gürel  olma ihtimali yüksek ;)
önce (5,036 puan) tarafından
2 cckta insan seye donuyir varya ayşooo :) pazartesi dugunum var benim anlamiyonmuuu :)bu cuma pazartesi pazartesi diyen ayşooo:)
:D ahahahhahaha ayşoooo
-Reklam-
+5 oy
önce (1,333 puan) tarafından
Baktım her dakka makyaja bakıma yetisemiyorum evde.

dişlerimi yaptirdim kalici aylaaaynir yaptirdim ajhdhssh kirpiklerime liftink elmacik kemiklerim ve anlima botoks burnumu zaten bekarligimda estetik yaptirmistim dudaklarda en düşük cc dolgu var sabah uyaninca hafif bi dudak kalemi cekiyorum. Bunca dolguyu sanki doğalmis gibi çevreme yutturup bebekkk gibiyim her an bakimli ve güzelim diye kakalıyorum ahdhhshs geçen karsi komsum sabah oğlumu egitime götürürken ay kalemle cizilmis gibisin sabahlari bile ne güzel bi genetigin var senin  masallah dedi genetik degil tamamen estetigim diyemedim.. masumca güzel bakan gözlerin ablacigim dedim.. ve estetiklerim sayesinde kaptigim foss özgüvenimle salina salina yürüdüm :Dd
önce (62 puan) tarafından
Oy veremiyorum bu yorumu beğendim
önce (11,058 puan) tarafından
Kiz Yağmur ya :D
önce (4,610 puan) tarafından
Dur ben vereyim Yagmurcuguma:)
önce (1,083 puan) tarafından
Bende dudak botoksu istiyorum canım,ne zaman yaptırdın kaça yaptırdın,hastanede mı güzellik merkezinde mı yaptırdın
önce (5,036 puan) tarafından
aaa sen benmisin giii:))) bende bekarliktan burun estetik.  bir aya botox eyeliner ve bisektomi randevum var:) dudaklarima anamda kocamda kizar cik bariz fark oluo diye onlar farketmeden yarim cc yarim cc arttirarak doldurtturmak istiyorum da digerlerine gozlerinin bi alismasi gerek
+4 oy
önce (11,862 puan) tarafından
Yoooo...temizim ama bakımdan kasıt fantezi giyim makyaj zart zurtsa hayır. Süs bebeği değilim ben bir bireyim ev de benim konfor alanım. Tayt tişört şort tişört temiz bir beden gerisini bekleyip yapılmadığında sen kendine bakmıyorsun diyen adam zaten kendince bakımlı bulduğu herkese bakıyordur
önce (34 puan) tarafından
Soylediklerinize imzami atiyorum :)) valla evde 7/24 maykyajli bakimli suslu kiyafetlerle gezenleride tebrik ediyorum tabi
önce (11,862 puan) tarafından
Ya bir de kargo gelir su gelir zart zurt kapı çalar napcam üst mü değişcem camı kapatacak olsam üzerimi değişmem gerekir benim sitede
0 oy
önce (1,088 puan) tarafından

İki çocuk annesiyim gündüz evde normal kıyafet gezerim çocuklar uyuyunca duşumu alır bakımımı saçımı makyajımı yaparım. Mecbur yani kuzum :( insan aynaya bakınca kendini güzel görmek istiyor 

Gündüz de nemlendirici sürerim :D  kapalıyım çünkü :D
önce (1,327 puan) tarafından
Canım bence tam tersini yapmalısın gündüz ruju sür evin içinde yatarken mutlaka dudak balmı sür ileride mahvolur dudakların kalıcı rujlar okadar zarar veriyorki dudaklara ve dudak pigmentlerine
önce (272 puan) tarafından
Tabi kiz gece kocasına sürer kadin dediğin;)
Kuzu gündüz sürmemim bir mantığı yok ki gocamı görmüyorum :D
önce (1,327 puan) tarafından
Askım yatarken dedin ya sabaha kadar dudagında kalıyor diye düşündüm gece tabi çıkarıyosan sorun yok :)
0 oy
önce (3,486 puan) tarafından
Değilim valla şort tişört.
0 oy
Hem çocuklara hem eve hem okula hem namaza yetişiyorum yinede güzel giyinip güzel kokuyorum ben paspal duramam kendimede önem veririm yanlış anlama asla sana öylesin demem kimseye demem ama kendini seven insan kendine zaman ayırabilir bebeğin küçükse uyudukça hallet işlerini bakımını 
önce (779 puan) tarafından
Bak bende diyordum çocuk olsa kendmi ihmal etmem ama olmuyor eşim işe gider çocuk tek kalıyor ilgi istyor işler hiç yapılmıyor kaba işleri kabacak yapyom yemek yapyom kız meme istyo emzriken ben. Bende değilim uyku basıyor bebiş arda uyuncda ancak ufak tefek işler yada yemek yerim artk bitkin düşüyorum hava sıcak bebebk bu aralar tişort eşorrtmnlayim kimse olmayınca öyleyim evde namzdan namza giynrim ilk çocuk daha duzen otrutamadik hep böylemi olcak diyom acba geçen kuaför gitim kendime geldim biraz dışarı ciktgmzda kendime gelirim biraz
Hepssi düzelir düzen oturur rahatlarsın canım o zaman çok haklısın şuan
0 oy
önce (15,035 puan) tarafından
Gerek var mı gerçekten bu hayatı o kadar sevmiyorum 
0 oy
önce (633 puan) tarafından

Yazın kıyafet çekilmiyor pijamayla dururum ama sıcakladıkça değişir parfümlenirim saçlarım zaten sürekli taranmış toplu. Cildimi de temizler nemlendiririm kendimi makyajsız severim böyle temiz toplu olmak iyi hissettiriyor :)

0 oy
önce (3,419 puan) tarafından

Evet bakimimi yapiyorum. Sabah kalkar kalkmaz yuzumu yikarken tum bakimimi yaparim yuzume ve sacima, aksamda yatarken ayni sekilde. Pijamayla gezmem ev icinde. Yani rutine oturunca rahat oluyo. Tabi bazen uyuyakaliyorum vs oyle aksamalar oluyo ama mumkun oldugunca rutinime uyarim. Bakimli olmak bence temiz, tertipli ve guzel kokmak demek.

Makyaj vs yapmiyorum. Anca gezmeye veya uzak bi disari isim olursa bi rimel bi ruj bazen allik vs surerim. Gundelikte abarti sevmem.
0 oy
önce (70 puan) tarafından
Üstüm ayrı altım ayrı başım ayrı kombin sjsjs saldım çayıra işime gelirse suslenirim işime gelmezse amaan diyip çiçekli donumu çekip atletimi giyip saçı topuz yapıp dolanıyorum evde sjsjsjjs 
0 oy
önce (1,934 puan) tarafından
Her gün değil maalesef arada bir diyelim vaktim olmuyor çünkü 
0 oy
önce (564 puan) tarafından
Olmaya calisiyorum esim gece calisiyo genelde aksam 8 de ise gidiyor hemn dus alirim saclarimi örerim yada sararım bi gun oncesinin hazirligi gibi oluyor bi nevi haftada bir manikür pedikur yaparım kendi imkanlarimca ise gitmedigi zamanlarda da sabah uyanir uyanmaz kahvaltidan once yaparim gunluk rimel parlatici vs abartisiz hafif bu sekilde kolay oluyor ama 2 3 hafta icinde dogumumun olmasini bekliyoruz o zaman ne olacak halim hic tahmin edemiyorum ikiz bebrkle ilgilenmek cok zor olur diye tahmin ediyorum o zamanda artik yapcak bisey yok 
0 oy
önce (177 puan) tarafından
Eşim evde olduğu sürece çok bakımlıyım giyimime falan çok dikkat ederim, ama eşim şehir dışına çalışmaya falan gidince hiç dikkat etmiyorum dışarı falan çıkınca anca
0 oy
önce (408 puan) tarafından
Yok kız ne her günü ayda yılda bir çocuğu uyutunca giyinir süslenirdim esime. Hele şuan hamileyim saçımı bile zor tarıyorum ikinci de olunca hepten şaftım kayacak gibi geliyor. Çok zor her gün olması belki her gün olmayı beceren vardır ama ben onlardan değilim.
0 oy
önce (7,433 puan) tarafından
  Bakımmı   don felan dehişiyom   işte 
0 oy
önce (1,117 puan) tarafından
Temiz giyiniyorum. Pijama eşofman filan giyerim. Dışarı çıkınca tesettürlüyüm zaten. Yerine göre makyaj yaparım. Evde de rahat rahat donumuzla gezemiyceksek ne manası var. Bizde işle güçle çocuklarla uğraşıyoruz. Bizimde rahat rahat gezmeye ihtiyacımız var. Ha şöyle bir durum var ben şort atletle gezmeyi çok isterdim ama hemen hastalanıyorum 
0 oy
önce (3,107 puan) tarafından
Evet sabah kalkınca giyinir azıcık kapatıcı allık hafif ruj bazen rimel sürerim 5 10 dk mı alıyor tüm gün iyi görünüyorum bence okadar zor degil 5 dk ayrılabilir 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 346 göst.
11 Eylül 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Havin06 (2,416 puan) tarafından soruldu
+2 oy
35 cevap 682 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 638 göst.
6 Aralık 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Mrvmetehan (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 646 göst.
11 Eylül 2021 Moda kategorisinde Kenanveannesi (451 puan) tarafından soruldu

395,460 soru

11,829,539 cevap

35,902 kullanıcı

...