0 oy
112 göst.
Diğer kategorisinde (2,083 puan) tarafından

Yani mesela oğlumun benden başka kimseyi sevmesini sevmiyorum eşimin de öyle paylaşamıyorum onları oğlum ile görümcm arasında bir bağ var sanki anne oğlu gibi o ne zaman aramıza girse çocuk seni sevmiyorum anne dio deliriyorum ben annesiyim yanlış biseyi oldu mu kızarım sırf o kızmıyor her istediğini yapıyor diye onu apayrı seviyor :(

4 Cevaplar

0 oy
(3,847 puan) tarafından
Bu konuyla ilgili bir travmanmı var? Küçüklükten gelen. Dışlanma gibi yada sevilmeme gibi. Ondan dolayı olabilir. Bunu aşman lazım yoksa hem kendine hemde çevrene zarar verisin böyle. Oğlun halasını seviyor diye, halası kararır gözünde. Ortada problem yokken aranız bozulur 
(2,083 puan) tarafından
Galiba var cnm küçükken babannem yüzünden hep annemle kavga ederlerdi yaylada ortak evimiz vardı bi taraf annemin bi taraf babaannemin halalarim onun yüzünden hep bizi secerlerdi başımızı sivazlayan olmadı düşün cani kadın biz banyo yaşamayalım diye altkati kitlerdi annem de hep ağlardı bisey olurdu halalarim anneme cokerdi hep böyle büyüdük mutsuz hep seçilen itilen çocuktuk büyüdükçe annemize sahip çıktık şimdi kanlı bıçaklı gibiyiz o insanlarla şuan oğlumun halası elinden gelse emzirir öyle seviyor ben de buna katlanamıyorum diğer halası öyle değil sever sarılır ama annene git oğlum der bu da tam tersi hep onunla kalsın istiyor alt üst oturuyoruz ve çocuk hep onu istiyor ağlıyor bana düşman oluyor mesela bi konu hakkında benim yüzünde yüz net olduğum bi konuda mutlaka hayır demez yapar çocuk 4 buçuk yaşında sayısız ayakkabısı var benim aldığımı değilde kendi aldığını giyisin ister çocuk daha kıyafet eskitmedi buda iyi bisey değil şuan anaokulda çok zorlanıyorum çünkü oğluma kimse hayır demedi kuralsız kendi kafasına göre büyüdü bu yüzden anaokulu öğretmeni bu konuda çok şikayetçi çocuğumun hayatını etkiliyor farkında değil ********
(3,847 puan) tarafından
Ah canım benim ya. Sen yaşadıkların yüzünden böylesin. Ama görümcen de haddini bilmiyor. Görümcen kaç yaşında bilmiyorum ama al karşına konuş. Sen onun annesi değilsin halası sın yerini bil de. Kocan arkandaysa onunlada konuş güzelce anlat okuldaki sorunları da. Ve çocuğuna hayır dediğin bir şeyde kimsenin evet demesine izin verme. Asla ne olursa olsun çocuğun kurallarına uysun. İstediği gibi gelip yanına götüremesin, bunu zamanını sen ayarla günde en fazla bir saat görsün yeterli.
(3,847 puan) tarafından
Sen bir an önce bir şeyler yapmazsan ezdirirsen kendini çocuğun elinden gidecek maalesef
(2,083 puan) tarafından
Kuzu oyle olmuyor işte eşim ailesi için benden geçer hele alt üst oturuosan inan bana hastalık sahibi oldum bu insanlar yüzünden tek çocukla da kaldım hayattan tiksindim şimdi kpss için 2 yıl beklicem köpek gibi çalışıp Rabbım de izin verir işlerim iyi giderse oğlumu alıp burdan gitmek istiyorum
(3,847 puan) tarafından
Offfff Allah yardımcın olsun ya :( eşin arkanda olsa her şey çok kolay olurdu senin için
(2,083 puan) tarafından
Oyle oyle De valla oğlumda fena kuzu ben **** olduğumu biliyorum daha çok yapıyor bir iki artık oğluma düşman oluyorum bu sefer eşimle bir birimize girioz boşanmaya kadar gitti bi ara bu iş kaynanamla görümcemle kötü oldum
(3,847 puan) tarafından
Yok yok yapma oyununa gelme asla. Aksine oğluna eşine daha ılımlı ol. Eşini yine sen bilirsin çok hak ediyor gibi durmuyor ama oğlunla bağını kuvvetlendir
(2,083 puan) tarafından
İnşallah balım ya inan Allah büyük dua et bana aklına her geldiğimde çok zor zamanlarım oldu burda geçmiş postlarima arada bakıyorum her sıkıştığımda buraya yazardım çünkü
(3,847 puan) tarafından
Ederim tabi :( bilmiyorum görmüşümdür belki 4 yıldır burdayım. Sende bol bol dua et sürekli kalem suresi aç evinde bakara suresi aç iyi gelir allahın izniyle ❤️
(2,083 puan) tarafından
Tmm cnm çok teşekkür ediyorum
-Reklam-
0 oy
(825 puan) tarafından
Beni eleştirenler linçleyenler çıkacaktır illa ama öyle bi durumda bende gıcık olurum yaa, paylaşamama konusunda bende öyleyim. Gerçi başlangıca kıyasla daha az kıskanıyorum ama gene de o paylaşamama durumu var yani
(2,083 puan) tarafından
Bende kendimi dizginlemeye çalışıyorum ama yok yani istemiyorum ve bunu belli de ediyorum
(825 puan) tarafından
Benim oğlan doğmadı daha, doğduktan sonrasından korkuyorum ben:))
(2,083 puan) tarafından
Aboo sen en başındasın cnm ya Allah kolaylık versin o zaman:)
(825 puan) tarafından
İlk aylarda birilerinin ona dokunmasına bile tahammül edebileceğimi sanmıyorum ama dur bakalım Allah büyük
0 oy
(19,961 puan) tarafından
Postu benmi açtım yaa :D bende 3 oğul var ama ilk gözağrımı hiç kimseyle paylaşamam bugün komşum yanına oturdu genç bi abla sırtını okana yasladı hemen kalktı çok utanır böyle şeylerden yanıma geldi abla diyo bu devirde böyle erkek kaldımı ya :D o benim oğlum oda bana fazla düşkün aslınnda kimseyle samimi olmaz zaten xjdjdjdj
(2,083 puan) tarafından
Yaaa maşallah paşaya:)
(19,961 puan) tarafından
:)) teşekkür ederiz
0 oy
(240 puan) tarafından
Senin yaptıklarının aynısını kaynanam oğluma yapıyor yani sanki o doğurmuşta ben bakicisiymişim gibi bir ara denk geldim eşime gizli gizli diyordu ki karının zoruna gidiyor bebeğe oğlum demem falan diyordu gerçekten çok sinirleniyorum içten içe zoruma da gidiyor ama ne yapsamda değişmicek bide biz evde tekiz bebek çok sıkılıyor kaynanam alt katta oturuyor o kayinbabam görümcem yaşıyorlar onlara gidince mutlu oluyor bende bu huyumu aşmaya karar verdim bu durumu kendi lehime çevircem üni mezunuyum bebeği günde iki üç saat ona verip ders çalışıcam atanırsamda bebeğe o bakacak kabul etti zaten bebek onu çok seviyor onda uyuyor yemek verse yiyor banyo yaptırsa yapıyor evinde de kimse yok geleni gideni olmaz sadece iki evli kızı var onlar gelip gider arada
(2,083 puan) tarafından
Valla ben bu sene kpss giremedim 2 senem var hiç bu kadar hırs yapmadım kazanırsam kesin burdan giderim çünkü artık çekilecek gibi değil

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 98 göst.
11 Ekim 2024 Aile kategorisinde Burdanbiri12 (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 195 göst.
2 Ekim 2024 Diğer kategorisinde Toprak_kokusu (171 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 172 göst.
29 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Nare88 (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 380 göst.