0 oy
406 göst.
Diğer kategorisinde (600 puan) tarafından

Yoldayım eve dönüyorum Bayburt’a ama bir çılgınlık yapıp bu sefer otobüsle donmek istedim ayyy tövbe ettim tövbe bir daha binersem iki olsun  üstümüz başımız eşimle kusmuk içinde ulaş mahvoldu :(. Şimdi de soğuk öyle soğuk ki diyorum klimayı yakın yanıyor diyorlar zatürre geçireceğim ne servis var ne bir şey ne mola var geç geldiler zaten ayy çıldırıyprum eve en kötü dönüş anım bu Allah beterinden saklasın da uyuyamıyorum ya sinirimden en çok kendime olan sinirimden …  Donuyorum zaten … neyse ki ulaş uyuyor yavrum ya rezil ettim resmen oğlumu :( siz neden uyumadınız ? 

13 Cevaplar

0 oy
(1,242 puan) tarafından
Otobüs yolculuğu zor ya insan perişan oluyor. Kısa yolculuk seviyorum da uzun yol çekilmiyor 
(600 puan) tarafından
Aman kısa uzun farketmez otobüse zaten en son 2016 yılında falan binmişimdir birde şimdi tövbe ettim tövbe Allah düşürmesin
(1,242 puan) tarafından
Baya olmuş canım. En iyisi uçak daha binmedim ama daha konforlu çocukla
(600 puan) tarafından
Birde onu deneyeceğim ama oğlum biraz daha büyüsün çok yoruldu :/
-Reklam-
0 oy
(1,915 puan) tarafından
Otobüs yolculuğunu tek başına çocuksuz kulağına kulaklığı takıp yapıcaksın diğer türlüsü hiiiçç çekilmiyor vallahi çocuk olunca uzun yolculuk öyle oluyor ne yazıkki 
(600 puan) tarafından
Aman yok istemiyorum Allah düşürmesin yani keşke biraz daha kalsaydım annemler götürseydi diyorum çocuğu da rezil ettim
0 oy
(8,357 puan) tarafından
Firmayı soylede yanlışlıkla yolculuk yapmiyak
(600 puan) tarafından
As Bayburt sakın sakın
(8,357 puan) tarafından
Ben Tokata gidip geliyorum geçen bizde yandık arabada sıcaktan
Bunlar klimayi acmismi
(600 puan) tarafından
Açmış sözde sıcak tarafı ama nafile arada bir ayaklarıma  sıcak geliyor sonra hop önde sigara içeceğiz diye cam açıyorlar muavin şoför hiç bir işe yaramıyor zaten soğuk yere geliyoruz be adam öldüm ya
0 oy
(422 puan) tarafından
Miğdem çok kötü. Miğdem yanıyor ve kusma da var. 
(600 puan) tarafından
Hamile miydin canım
(422 puan) tarafından
Evet hamileyim. 33 haftalık.
(600 puan) tarafından
Sağlıkla al kucağına olur öyle şeyler :)
(422 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim
0 oy
(874 puan) tarafından

Nerden dönüyorsunzu neryee ??ben çok seviyom uzun yolculuğu otobüsle tek sıkntı tatlı uyku ama boynum ağrıyor yatamiyom en kötü yolculuğu en son eşimin kuzeni 3 çocukla bizle takılmıştı bizim çocuk yoktu onalrin cocukalrla uğraşmak maf olduk eşim resmen baba gibi kucakda oynati üzerine kusmalar falan maf olmuştuk ama eşimle gitmeyi severim bı daha oda ve bebişimiz var artk eşim istemez otobüsle gitmemizi:Dbende kızım uydu ancak mutfağı topladım çok yoruldum:( gündüzde evi temizlemisitm şimdi çay içyom

(600 puan) tarafından
Ben annemlerde kalıyordum normal de annem babam arabayla beni kendi evime Bayburt’a bırakır Konya’dan ama bu sefer dedim ki otobüsle gidelim eşimle gideyim yoook birdaha Allah düşürmesin
0 oy
(380 puan) tarafından
Hangi firma ile gidiyorsun canım 
(600 puan) tarafından
As Bayburttu
0 oy
(269 puan) tarafından
Ben bı de 2 sene önce Balıkesirden Kars'a bebekle kafayı yedim çok zor çok 
(600 puan) tarafından
Ayy tövbe cidden zor :(
0 oy
(422 puan) tarafından
Kaç saattiniz daha var, Allah yardımcın olsun 
(600 puan) tarafından
Ayy geldik şükür
0 oy
(2,795 puan) tarafından
Çocuksuzda cocuklukda uzun yolculuk hiç cekilmiyor ya. Biz yazın tatile gittik sadece 3 saat otobus yolcuğu yaptık valla rezil oldum, oğlum sıkıldı, kustu  birde koltuklarda dardı seni şuan düşünemiyorum canim yolunuz açık olsun..
(600 puan) tarafından
İşte benim yaşadıklarımı yaşamışsın ben 14 saat böyle :(…
Gece olunca oğlum uyudu ama onu öyle kusarken görünce kendime çok kızdım birde otobüs çok soğuktu klima açtılar sıcak ama nafile
(2,795 puan) tarafından
Valla 14 saat iyi cesaret etmişsin. Çocukları bir kaç saat sonra kusuyor o kusma çok kötü ya. insallah hasta olmaz
(600 puan) tarafından
İnşallah canım
İlk ve sondu Allah ın izniyle otobüs
0 oy
(709 puan) tarafından
Kız benimde gözümü korkuttun ha kızım 17 aylık 8 saatlik yolculuk yapacağız otobüsle
(600 puan) tarafından
İnşallah otobüs firmanız iyidir de rahat edersiniz gece Ulaş uyudu tek sıkıntısı kusmasıydı ben soğuktan zatürre geçireceğim diye ödüm koptu yani otobüsün klimasını gıdım açmışlar sigara içeceğiz diye de ön pencereyi açıyorlardı soğuk geliyordu dondum birde Bayburt un en iyi otobüs firması tövbe ettim yani
(709 puan) tarafından
Anladım kötü olmuş sizin için inşallah ben rahat gidebilirim benim kız galiba senin oğlandan küçük gündüz gideceğiz biz
(600 puan) tarafından
Evet canım ya kötü bir deneyimdi :/…
22 aylık olacak benim oğlum evet küçük ama arabayı seviyorsa rahat edersiniz :)
(709 puan) tarafından
Görecez bakalım:)
(8,357 puan) tarafından
On taraftamiydin idil
0 oy
(369 puan) tarafından
Oğlum hasta oldu hastanedeyiz maalesef :(
(600 puan) tarafından
Hadi ya çok geçmiş olsun :( inşallah ciddi bir şey değildir
(369 puan) tarafından
Bronşiolit canım solunum sıkıtısı oluyor bazen teşekkür ederim :)
(600 puan) tarafından
Rica ederim canım ❤️
0 oy
(2,402 puan) tarafından
Cok geçmiş olsun canım benim 
(600 puan) tarafından
Sağol bebeğim ya
0 oy
(2,034 puan) tarafından
Ah kıyamam çocuğa yaa benim kızımı da araba çok tutar o kusmuk rezaletini o kadar iyi anlıyorum kii. 

Hem çocuk mahvoluyo hem anne baba. İnşallah bir daha böyle bişey yaşamazsınız. Evinize gidince bir duş bir uyku ohh çok iyi olur
(2,034 puan) tarafından
Olabilir :) eve vardiysanız sorun yok gün gün yorgunluk geçer
(600 puan) tarafından
Ayy şükür vardık valla Allah ıma şükür
Geçmezzzz geçmezzzz dehşet bir temizlik ortamı var :D 1 aya anca toparlanırım dermişim :p tabi abartı bu dannsns
(2,034 puan) tarafından
Hemen temizlige mi kalkıştın kız duraydın dinlenseydin bir gün bari :) ama duramıyoruz dimi ya gözümüze gözümüze batıyor
(600 puan) tarafından
Yok aşkım duramıyorum ya gördükçe valla beynime şimşekler çakıyor :D
(2,034 puan) tarafından
Kolay gelsin o zaman sana :)

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 331 göst.
0 oy
25 cevap 935 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 439 göst.