0 oy
275 göst.
Aile kategorisinde (53 puan) tarafından
3 bucuk yaşında  oglum var ikinciye dogum yaptim 36 günlük daha oda erkek oglum kardeşini cok kıskanıyor huyu cok bozuldu hic dinlemiyor laf anlamıyor ne yapcam bilmiyorum cok zorlaniyorum anlatıyorum o senin kardeşin daha kucuk vurma arada bide vurmaya çalışıyor  emzirirken yanimda ayrılmıyor uyumuyor gece basında bekliyor kardeşi emzirdimmi onu beşine yatirmadan  uyumuyor benle uyuyacakmış cok yoruluyorum anlatiyrm anlamiyor bebeklesti iyce

8 Cevaplar

0 oy
(119,086 puan) tarafından
Cok kotu kiskanmis yaa bi uzmandan yardim al bence
-Reklam-
0 oy
tarafından

Benimkide 4 yaşında ilk eve geldiği zaman kabullenmedi kardeşini 4 aylık olcak yarın anca düzeldi geçici benimki hiç vurmaz asla sever öper başını okşar üzerini örter uyurken kenara yasdık koyar düşmesin diye vurma huyu kötü olmuş ama eşim uyutuyo bizimkini gece bende küçüğü uyutuyorum kolay oluyo 

(53 puan) tarafından
Ya tabi oyle direk vurmuyor tabi de ama battaniyesi çekiyor eldivenlerini çıkarıyor ama seviyor aslinda gelip öpüyor okşuyor  huyu da baya bozuldu yani kıskanıyor kucağımda olduğunda cok kıskanıyor beni al diyor kucagina babasıyla da uyumuyor benle yatacak cok zor ya
0 oy
(2,744 puan) tarafından

Bnnm küçük kız olduğunda 18 aylıktı ama o bile çok degisti daha yeni yenu alışmaya başlıyor  çok döverdi yüzüne yüzüne hep günah yazık diye diye alistrdm vurmuyor:D

Seninki tam anlama yaşlarinda zamanla düzelir ins hep sevdirmeye bak büyüğünden ilgini sevgini eksik etme fazlasyla ilgilen hatta inan et hep vuran kardeşini şimdi sevip sahipleniyor nadiren kızıyor:D

(53 puan) tarafından
Ilgimiiz hep buyukte ona daha cok ilgileniyoruz ama yinede anlamiyor ya anlatıyorum olmuyor cok zorlaniyorum ya
0 oy
(2,596 puan) tarafından

Anlattıklarının aynısını yaşıyorum canım belki de kat ve kat fazlasını:(

(53 puan) tarafından
Ayy valla kucugumun  zoru yok ama buyuk öglumla uğraşmak zor anlamiyor artik huyu bu kadar çok degistiki  hircinlasti daha cok seyleri var ne yapcz allah yardımcımız olsun
(2,596 puan) tarafından
Amin canım bende artık baş edemiyorum oğlumla. Tanıyamıyorum bile
0 oy
tarafından
Bu çok normal her çocuk da oluyor sanırım kıskançlık .bı anda ondan başka ilgilenilen biri çıktı ortaya zamanla alisir merak etme ama dikkat et çocuk nede olsa 
0 oy
tarafından
aynısı bizim evde de var ne yazıkki ama.ben psikolojik olarak çok etkilendim diye herhalde üstüne çok düştüm bikere de elimi çektim kızımdan halada çok kıskanıyor sürekli kızıyor dövüyor seviyorum ayağına canini açıtiyor abla olmayı o iştememis hastane neden onu seçmiş diye isyan edip duruyor sonunda doktora götürcez biz yardım almak gerekiyor canım 
0 oy
(213 puan) tarafından
Cok zor allah yardimcin olsun 
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Canm benimkide 3.5 yasinda bebegimde 5 ay bitti ayni simardi laf soz anlamiyo altina sis kacirmaya basladi yapmadigi herseyi yapar oldu 

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 1,091 göst.
20 Kasım 2023 Aile kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 161 göst.
20 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Pasa annesi1 (167 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 324 göst.
27 Nisan 2022 Diğer kategorisinde nefestugce.asaf (836 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 181 göst.