0 oy
1,408 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından

Kizlar 6 aylik evliyim. esimle aramizda 15 yas var severek evlendik. yalniz bir sıkıntı var. Ben o gelmeden saclarimi yaparim makyajimi degisik degisik kıyafetler giyerim. Cok guzel olmussun der oper gecer. otururken gider sarilirim afedersiniz yanasirim o gelmez dur yapma ya rahatsiz oluyorum der. Opsem suc sarilsam suc. Afedersiniz ama paylasicak kimsem yok ondan yaziyorumm esime gecelik giyip yanina geldigimde mesela insan bi kafasini kaldirr bakar derki bu kadina nolmus ne giymis dimi hic yok. aksine bidaha giyme falan dedi 19 yasindayim vucudumda iyi. Sarilsam suc yanassam dur rahatsiz oluyorum opsem biton laf. Hic yanastirmiyor napcam bilemedim ben onu evlendigimizden beri hic reddetmedim ama o istediginde sadece gelip yanasiyor ben istedigim zaman rahatsız oluyormus benimde bu cok zoruma gidiyor napmam lazim kizlar bana akil verin giyin suslen olmuyo bakimsiz gezsem hic olmaz. nasil cekicem bu adami ben kendime ?

13 Cevaplar

+4 oy
(351 puan) tarafından

Eşlerin birbirlerine taleplerini belirtmesi gerekli diye düşünüyorum bence. Soylemelisin bunu. Ama lütfen beni yanlış anlama fakat cevabını sen kendin vermissin aslında. 15 yas biraz fazla gibi. Yani siz cinsellikte ki en istekli zamanlarinizdasiniz. Eşiniz ise olgun ve durgun zamanında. Bu da bi etken.

(37 puan) tarafından
Ztn en buyuk etken diyebilirz
-Reklam-
+2 oy
(242 puan) tarafından

Bence seni kiskaniyordur. Genc oldugun icin sana yetmediyini uygun olmadigini duşunuyordur. Oz guven eksikliyide ola bilir en iyisi konuş 

0 oy
(2,484 puan) tarafından

Konuşmayı denesen? Açık açık sor neden istemiyosun beni de? Sonucta seninde isteklerin var arzuların var

0 oy
(51 puan) tarafından

Bende onu bunu bilmem canim bir erkege nekadar deger verirsen ver tepene cikiyor okuz okuzdur afedersin vazla yapma senin adam simdi birazdaha senin agir olgun olmani bekliyor cunku kendisi buyuk tabi olgun sendende bekliyor o gelincede sen naz yap yaklasma ozaman kiymetli olursun 

(19 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum fazla yapıp alışkanlık haline getirmişsiniz yine bakımlı ol ama aşırıya kaçma bence kaçan balık her zaman kovalanır derim ben.. Biraz naz niyaz yap bakalım belki eşin gelir sana
0 oy
(137 puan) tarafından

Biraz çek kendini geriye çok ustune düşme senden buyuk belki seninde ona göre davranmani bekliyordur pek yanaşma sevgini 3 belli ediyorsan bir belli et ilgili ol ama ilgini gösterme o kanepede TV ye mi bakiyo sende uzan telefonla oyna trip kesinlikle atma sev ama sevgini belli etme o sana nasılsa sende öyle ol ilgilenmiyosa ilgilenme zamanla diyecektir biseymi oldu diye biraz kendini geri çek cnm

0 oy
(645 puan) tarafından

Her erkek bi olmuyo yani bazılarının önceliği farklı kimi konuşmaktan hoşalanır kimi yemek yemekten kimi gezmekten sen eşinin neyden hoşlandığını bulmalısın 

0 oy
(37 puan) tarafından

Kendini geri cek bakalim nasil yanasiyor uzak dur biraz hatta bir kac kere o istediginde istemiyorum de anlasin nasil oldugunu

0 oy
tarafından

Sen daha genc kizsn o 34 yaşında olgun bi adam.. Ayni heyecani paylasmamaniz gayet normal bence. 

tarafından
Yazacagimi yazmissin canim eminim uyaranlar olmustur evlenmeden once bu konularda yas farki hep gosterir kendini sen enerjini atacak yer ararsin ama o enerjisini bitirmis sarj olacak yer arar  cok normal
0 oy
(355 puan) tarafından

Belkide esin uzerine dusulmesinden hoslanmiodur. Yani surekli birileri benim icin hazrlik yapsa surekli opse sarilsa bnde rahtsz olurum qaliba. Yani her anin kendine has guzelliqi war yemek saati olur tw izleme saati olur cay saati olur romantizm yasicaqin saat olur oyle esim.mesela surekli hazir kita dursa falan bnde rahtsz olurdum. Isten gelince opuyormus sariliyormus iste bence sen biraz fazla heweslisin yani yasinin werdqi enerji die dusunuyorum ama sende bu durumdan sklmiormusn?? Bence birazda suslenme norml ew hali ol gecelik qiyme opme yanasma bakalim ne olucak az kndini ozlet bence biraz.. Yani ben 13aylik ewliyim 1kere bile esim beni reddetmedi esime kalsa herqun istio ama bnde oyle surekli olsun istemiorm az ozlemek istiorum esimde surekli bna kizior souksun die ama yapim boyle yapcak bise yok

0 oy
(176 puan) tarafından

(BİRAZ UZUN AMA OKU KUZU)

Canım yaş ile hiç alakası yok. Benimde eşim ile aramda 10 yaş var. 98 li ben 88 li eşim. Yani bende 20 yaşındayım. 

Bende hep gecelik giyerim makyaj yaparım geçerim karşısına. O da pek sevmez öyle şeyleri. 

Bak sana tavsiyem 1 hafta dediğin gibi yap yine makyaj yap yine gecelik giy. Sonra yine tınlamıyor mu? 1 hafta sonunda sen somurt.

Hiç yüz verme. Yemeğini ser önüne yesin kaldır.  Diğer odaya geç otur sen. Yada git kıyafet dolabını falan düzle. Yani onun yanına hiç gitme. 1 hafta da böyle dene bakım.  Erkekler en fazla cinsellik konusunda 3 gün ayrı dururlar. 3 ncu günün sonunda o istese sen yok de. Hatta bak  namaz kiliyorsan yatsıyı geç kıl. Hadi yapalım derse namaz kılacam işlerim var de. Bende çok istekliyom eşime karşı. Çeyizde 2000 liralık afedersin de jartiyer tanga vs vs aldım. İlk gün bile jartiyer aldım çıkar şunu dedi. Belki seninki de öyle şeylerı sevmiyor.

Dediğim gibi yap 1 hafta çok yüz ver. Yine aynıysa diğer hafta somurt. Ki açık şeyler değil uzun kollu balıkçı yaka tişört giy. Altına dar bişeyler değil geniş şeyler giy. İster istemez en son o gelecek yanına. Aynı dert bende de var da o yüzden dedim :D Allah razı olsun okuduysan 

0 oy
(62 puan) tarafından

Bak bazı erkekler kadının  ona fazla geldiğini  düşündüğü için  böyle  şeyler  yapar sana yakışmış  ve güzel  olmuşsan  olmamış  der kendini  ezik hissettiği  için sonuçta  sen gencsin o senden  bayabi  olgun. Kendini ulaşımaz  gör  diye kompleks yapar halbuki kendi  içindeki fesatligi bastırmak  için bence  sen yanasma hiç normal giyin bakimsiz  ol bak neler yapcak demedi deme sana abla tavsiyesi ozaman  anlarsın  kendisinin  kompleksli  olduğunu 

0 oy
(111 puan) tarafından

Bırak o seni merak etsin.... Okadar yaş farkından eşin korksun senin üstüne düşsün... 

0 oy
(2,746 puan) tarafından
15 yaş fark için normal değil mi
tarafından
Eski post
(2,746 puan) tarafından
Biliyorum :)))

İlgili sorular

+1 oy
23 cevap 473 göst.
0 oy
7 cevap 246 göst.