0 oy
433 göst.
Diğer kategorisinde (1,186 puan) tarafından

Arkadaşlar hiç açılması olmayıp suni sancıyla bi anda açılması olan var mı? Bide bu süreç nasıl ilerliyor çabuk ilerliyormu? İkinci doğumum olucak suni sancıyla ilki normal doğum bu da öyle olur inşallah :ermm:

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Benim 1 cm açılmam vardı sonra 3 cm oldu sürekli gelip gidip baktıkları için suni sancı verdiler ögleden sonra akşama kadar ama az olarak verdiler 5 fln olduydu galiba akşam daha vermediler sabaha kadar dinlen diye sabah 7.30 da dozu arttırarak verdiler öglen 1.30 da dogum yaptım ama mahvoldum sabahki suni sancı dan son 2 3 saati 
-Reklam-
+1 oy
(7,118 puan) tarafından
Benim haftam dolmuştu. Suni sancı verildi.  Ama 4 cm açıklıkla yatışım yapıldı. Aktif olarak 1.5 saat sancı çektim. Oda dayanilmayacak gibi değildi. Toplam da 3 saatte yaptım doğumu Elhamdülillah.
+1 oy
tarafından
Bende hıc acılma olmadı hatta bebegımın kalbı 1 saat bışe dayanmadı
+1 oy
(1,016 puan) tarafından
4 cm açılma vardı yatış yaptılar. Suni sancyla 1saatte doğum oldu bitti.... 4 veya 5 saat çeken varmış suni sancısı ama ben sadece bir saat çektim sancıyi9 cm açılma oldu ve doğuma alindim
+1 oy
tarafından
Benim sancım hiç yoktu iki gün çektim sancı acısını en son 9 santimle doğuma girdim
0 oy
(217 puan) tarafından
Bnm hic acilmam yokken suni sanci verdiler 12 saattn fazla ama malesef hic olmadi bunyeden buyeyede degisebilir 
(1,186 puan) tarafından
İlk doğumun muydu canım
(217 puan) tarafından
Evet cnm ikncide sezeryan oldu yine yiktu suan ucuncu olcak ozamanda sezeryan olcm
(1,186 puan) tarafından
Rabbim yardmcn olsun canım
(217 puan) tarafından
Allh razi olsn canm cumlemizin insallah
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Hic acilmam yoktu gece 1 de başladilar suni sanciya ama az dozda.. taa saat 19 kadar 4 cm acildi ama ozamana kadar agrim vardi ama öyle siddetli deyil sonra  4cmden sonra daha ilaci vermediler dediler vicudun kendi sanci yapmaya başladı saat 0 da kizim geldi Elhamdülillah 
(1,186 puan) tarafından
Kaç haftalık hamileydin canım bide ilkmiydi
(4,134 puan) tarafından
Ilk bebek 39+7
0 oy
(370 puan) tarafından

3 cm açıklık ile hastaneye girdim akşam saat 9 da  suyum gelmişti. Açılmam olsun diye defalarca suni sancı verdiler. Sabah saat 7 oldu sancıdan kıvranıyorum, resmen duvarları tırmaladım hastaneyi inlettim ama hiç açılmam ilerlememiş. Devletteydim yalvardım sezeryana alın diye almadılar. Tam çıkıp özele gidecektim eşim kağıtları imzalarken tekrar baktılar 8cm olmuş bu şekilde çıkamazsın çıksanda normal doğum olur gitme dediler.  8cm duyunca dünyalar benim oldu . Artık kurtulacağım bu sancıdan dakikalar sonra diye :) artık çığlıklarım acıdan değil sevinçten olmuştu. 7.45te doğurdum ama çookk zorlu bi süreçti . Hastaneye gelen doğurdu bi ben kaldım:) o kadar sancıya 10 çocuk doğururdum ama açılmam çok zor oldu

(1,186 puan) tarafından
İlk bebeğinmıydi canım ❤
(370 puan) tarafından
Evet  canım ilk bebeğim. senin peki:)
0 oy
(66 puan) tarafından
Bünye meselesi ben suni sancıyı 12 saat çektim ama 4 cmden başka açılma olmadı en son dayanamadım çok sıklaştı sezaryen olmak zorunda kaldım
(1,186 puan) tarafından
Benim ilk doğumum normaldi acaba bunda da suni verseler çabuk açılma olur mu
(66 puan) tarafından
İşte ilke ikinciye bakmıyor senin vücudunun suni sancıya vereceği tepkiye bağlı bunu bilemeyiz
(1,186 puan) tarafından
Hmm anladm canm çok sağol
0 oy
tarafından
Ben 36 da suni sancı ile.yaptim oğlum suyunu patlatmisti çünkü 1cm di basta rahim açıcı fitil koydular 4 5 cm olunca suni taktilar 5 saat çektim ama hatırlamıyorum kolay oldu gibi geliyor ama.kizim da 2 saat sancı çektim kendi sancimdi onda daha beter hissettim kendimi

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 531 göst.
6 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 664 göst.
0 oy
8 cevap 117 göst.
16 Eylül 2023 Diğer kategorisinde baharsena (1,189 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 375 göst.

378,338 soru