0 oy
323 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (704 puan) tarafından
Kzlar 2.5 aylk bebeğim kilom baya fazla boyum 1.70 kilom 86 yavaş yavaş vermem lazm evlndgmde 65 kiloydum eski halime dönmek istiyorm yardım edin 

10 Cevaplar

0 oy
(249 puan) tarafından
Gunde 2.5 litre su ic ozellikle yemeklerden 15 20 dk once baya ise yarıyor. Sabah ac karnina ilik limonlu su faydalı 
(704 puan) tarafından
Limon bebekte gaz yapmaz dmei cnm sütten geçipte
-Reklam-
0 oy
(1,302 puan) tarafından
Ayy kuzu bende bekleyeyim kenarda hemen hemen boy pos aynı sayılırız :((
(704 puan) tarafından
İnşallah faydalı bişyler duyarız cnm
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Sana yarar mı bilmem ama bana stres çok iyi geliyor iki günde hemen kilo veriyorum resmen hortlak gibi oluyorum :D

(704 puan) tarafından
Bana tam tersi iştah açıyor bu kdr kiloyu stresten yaptm cnm
(14,079 puan) tarafından
Evet bunye meselesi
0 oy
tarafından
Bol bol emzir az yemeye calis yaz gelince zaten surekli disarda olucaz yürüycez zayiflarsin
(704 puan) tarafından
Emziriyorum cnm ama sütüm olmuyor pek zorluyorum çocugu oda yk diye atıo
tarafından
Hmm o zaman yazi bekle sicakta insanin istahi olmuyo su iciyosun bol bol
0 oy
(1,240 puan) tarafından
175  bende 95 den 65 dustum isin sirri bogazini tutmak;)
(1,240 puan) tarafından
Sut yapan sudur gerisi yalan.Spor yap saglikli seyler tuket bitti...diyat yapmak herseyden mahrum kalmak degildir dengeli ve duzenli beslenmektir
(1,240 puan) tarafından
Beden egitimi ogretmeniyim bu arada kilolu olmak bizde hos durmuyor gebelikte cok aldim ama verdim sukur
(1,240 puan) tarafından
Uygulama var kalori hesabi yapilan orada kalori ve makro hesabi yaptim ketojenik beslendim.Ben o uygulamayi daha cok kullanirim bu uygulamadan cok daha faydali...
(1,240 puan) tarafından
Bir gun post acarim tedayli anlatirim suan salona gir.em gerek herkese hayirli aksamlar
(704 puan) tarafından
Merk ettm canım
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Bu ayda diyet doğru değil. Şeker ve undan uzak durup bol su içerek zayıflama mümkün evde leslie öneriyorum. Evde yürüme egzersizi yapılıyor çok hoş ve eğlenceli ben geçen yıl çok yaptım onu 
(704 puan) tarafından
İlk defa duydum o ne cnm
(2,891 puan) tarafından
Leslie kadının ismi canım bekle link atcam
(2,891 puan) tarafından
https://youtu.be/njeZ29umqVE bunu taklit edeceksin sadece kolay zaten yürüyüşe benziyo bunu bitirince 1buçuk kilometre yürümüş gibi kalori yakarsn daha Uzunları başka videoları da var
(704 puan) tarafından
Baya eğlenceli görünüyor :)
0 oy
(557 puan) tarafından
Öğütülmüş çörek otuyla yoğurt 

Böyle söyliyim  2 çorba kaşığı yoğurda bir tatlı kaşığı öğütülmüş çörek otu ekle  ve akşamları ye faydasını goruceksin
(704 puan) tarafından
Tmm cnm denicem mutlaka
0 oy
tarafından
Canım ben Canan Karatay diyeti ile 66 kilodan 56 kiloya düştüm ve gerçekten sağlıklı bir diyet güçsüz dusmuyorsun istersen araştır y... Çok güzel videolar var anlatan ben kitabını okumstum. Tabi şimdi hamileyim diyet felan yok:-)
0 oy
(268 puan) tarafından

Karnin acıkdıkça tuzsuz naneli yoğurt ye bi kase hem faydalı hem doyurucu hamile kalmadan önce rejim yaptigimda o şekilde kilo verdim 8-)

0 oy
(2,159 puan) tarafından
Canm kilo atmanın en güzel yolu spor yapmak ama elimde tazecik bebekle çok zor bu. Mesela ben aç karnına  sabah uzun yol yürüdüm ve 2 haftada 1.5 kilo veriyordum eskiden

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 111 göst.
0 oy
3 cevap 196 göst.
0 oy
8 cevap 364 göst.
16 Mart 2019 Diğer kategorisinde Kadir efenin annesi (213 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 145 göst.

386,002 soru

11,540,343 cevap

35,213 kullanıcı

...