0 oy
741 göst.
Diğer kategorisinde (65 puan) tarafından
Kızlar ben geçen senede bu senede hamileydim. Gelin görün ki ilk hamileliğimde 10 kilo aldım doğumdan çıktım hepsi gitmiş. Kızım 3 aylliken tekrar hamile kaldım. Şuan 3.5 aylık ama ben hala aynıyım 1 kilo bile alamamışım.  51 kiloyum kaburgalarım sayılıyor. İştahsızlık var aşırı derecede. 1 Günde çeyrek ekmek ancak yiyorum. 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bol stres iki çocuk bende süper ise yaradı kurudum kaldım :'(

(27,177 puan) tarafından
Bizim gibi gizlari var daha ne olsun
tarafından
düzenlendi
Abo annen kaç yaşında seni dorgdu bir yandan ne güzel abla kardeş gibi duruyorsunuz bence
tarafından
Gece kuşum sende kaç çocuk var
tarafından
15 yaşına girmiş 20 gün sonra ben olmuşum canım aynn öyle kimse anne kiz olduğumuza inanmıyor
tarafından
Masallah ne güzel genc anneligin faydasi bu ablamda 20 de anne oldu simdi yapancilar saniyor oglu degil kiz arkadasi ablamda cok kücük görüniyor eminim fisigi de Düzgündür annenin? Ozaman bana sayigili annen yasindayim kizim::)))
-Reklam-
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Yemek yeeeee hep yee yine yee ve sonra uyu:)
(65 puan) tarafından
Çok güzel diyorsun da bacım mümkün değil iştahım yok ndkedkxke
0 oy
(2,071 puan) tarafından
Diyetisyene gidebilirsin bitek zayıflamak için gidilmiyor sonuçta güzel bi beslenme programı ile tamamdır :)) 
(65 puan) tarafından
Evet canım ama benim iştahım yok yoksa ****** gibi yerim 2 senedir böyleyim yemek yemiyorum ondan öncesi normaldim
(2,071 puan) tarafından
Aslında kilon normal ama boyun mu uzun ki
(65 puan) tarafından
1.63 canım benim üst bölgem çok zayıf
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Sütlü tatlılar, muz, bal, kuruyemişler (badem ceviz fındık gibi), süt, yoğurt, kuru baklagiller nohut fasulye falan, karbonhidratlar kilo aldırır. Bi de yapabiliyorsan her gece blendıra 1 muz, 2 kaşık bal, 1 bardak süt ve bir avuç istediğin kuruyemişi koy güzelce karıştır onu iç uyumadan
(65 puan) tarafından
Canım ben veganim et ve hayvansal ürünler yemiyorum işin kötü tarafı hamileyim korkuyorum çocuk engelli olur diye beslenemiyorum çünkü
(1,699 puan) tarafından
Hmmm.. vegan mısın vejeteryan mısın canım. Vegansan çok zor. Profesyonel bi liste lazım :/

dediğim muzlu ballı tarifi en azından soya ya da hindistan cevizi sütüyle hazırlamanı önerebilirim, bal yerine de normal rafine şeker ya da bitkisel içerikli şuruplar var onları kullanabilirsin. Kurubaklagilleri ye, karbonhidrat tüket mesela günde 1 öğün mutlaka makarna yap kendine içine bir çeşit sebze ilave ederek. Başka ne önerebilirim bilemedim vegan beslenmeye hakim değilim :)
0 oy
tarafından
Tiroid bezinin aşırı hızlı çalışmasından da olabilir 
(65 puan) tarafından
Hiç baktirmadim şu virüs gitsin gitcem doktora
0 oy
(100 puan) tarafından
Yemedigin icin alamiyosun canim bebe buskivusunu sutle karistir ye her sabah 
0 oy
tarafından
Ye iç yat ye iç yat istersen gel ben az kolondan verim kız 85kiloyum 
(65 puan) tarafından
Vallaha 10 kilo versen yeter hem senin işini görür hem benim ikimizde fit oluruz keşke öyle bir şey olsa kaburgam şuan bana batıyor yan yatarken gerisini sen düşün
0 oy
(5,377 puan) tarafından

Yanıma gel :D...... .

(65 puan) tarafından
Vallaha keşke öyle bir şansım olsa koşa koşa gelirim
0 oy
(582 puan) tarafından
Keşke bende alabilsem 37+4 oldum 3 kilo aldım iştahım yok hic
(65 puan) tarafından
Bende öyleyim 4 aylık hamileyim hemen hemen hiç kilo almadım biz napcaz ya
(582 puan) tarafından
4 aylığa kadar normal canim sonrq yavaş yavaş alıyorsun zaten..4ten sonra..daha yolun var senin iyi dinlen kontrollerini aksatma..bol bol meyve sütlü tatlı ye..vitaminlerin ihmal etme..
0 oy
(7,935 puan) tarafından
İştahı olmadığına göre b12 eksikliği olabilir tahlil yaptır 
0 oy
tarafından

Sende bize nasil kilo alinmadigini anlat o zaman :D

0 oy
tarafından
Ben neler denedim ozel mamalar diyetisyenler baamidin demedi valla artik yemekten yoruluyorum :)))
tarafından
Anlamadım yemek yemedenmi yoruluyorsun canım
tarafından
Yemek yemekten yoruluyorum cok yiyorum doymuyorum
tarafından
Abooo:::)))))
tarafından
He gı oyle valla hastanede stajyerler beni hocalarina anlatmis yediklerimin listesini istemis gonderdim demis hemen o kisinin numarasini bulun universitede arastircam :)))
tarafından
:::))))
0 oy
(3,748 puan) tarafından
Geç saatlerde yemek ye cnm akşam 8 ve 8 den sonra kızartma ekmek makarna pilav gibi yicekleri tüket abur cubur tüket alırsın 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 423 göst.
4 Ekim 2021 Aile kategorisinde Yyyyyyyyyyyyyyyy (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 487 göst.
0 oy
20 cevap 270 göst.
11 Mart 2022 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 166 göst.
27 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hatice 25 (397 puan) tarafından soruldu

374,649 soru

11,206,193 cevap

34,507 kullanıcı

...