0 oy
747 göst.
Aile kategorisinde (20 puan) tarafından

37.5 haftalık gebeyım bebegımın suyu azalmıs dedı korkuyrm kaynanmı aradm soledım ne olucakmıs sımdı dedımkı sık sık kontrle gtmem lazımmıs dedım ıyı sık sık kontrle gıdersın dıyo hayr torun torun dıye basımn etını yedıler.  Sımdı tavrlra bak

5 Cevaplar

0 oy
(19 puan) tarafından

Bazı insanlar soğuk oluyo işte istese bile benm kaynanamn 4 oğlu var iki de erkek toruny var şimdi bana da kız dediler yere basmıyo aman şunu şöyle yap balık alalım bol bol balık ye yoğurt çok ye sürekli bana bunları söyler hastaneye gidip gelince sorar hemen işte herkezn bi tavrı huyu var

(56 puan) tarafından
Canım benim de suyum az çok önemli bısey değil su ve sıvı şeyleri cok iç zaten risk derecesinde azalma olsa müdahale ederler canım. Bu kadar sorun etme sende boşver kaynanam tepene gelsin basında mı dursun istiyorsun sende boşver iç suyunu yan gel yat keyfine bak canım haftada bir kontrol e gıt su miktarına bak canım ben bu hafta yine gıdecem baktıracam
(56 puan) tarafından
Seninle günümüz aynı canım bide artık ister istemez su azalabilir aşağı iyice yerleşiyor ya olabilir doktorlar idare edebilir dedi
(20 puan) tarafından
Bn uc gun sonra bırdaha gıdıcm ne olur olmaz bnm arkdsmn 39 haftada baslamıs bır haftada suyu azaldı bıtmıs bır gun gıdıyr bır gun gtmıyrdu
-Reklam-
0 oy
(51 puan) tarafından

Fazla canini sıkma suyu olmasi icin bol bol kompostu sivi seyler meyve sulari tuket ozelliklede havuc suyunu duydum dene isrersen

0 oy
(31 puan) tarafından

Aman ne yapsan yaranamazsin birak bosver ilgilenme esin sana yeter ona muhtac degilsin. Benimki de pesimden ayrilmamaya calisiyo soylesek her kontrole gelcek bizimle. Bende istemiyorum esimle gitmek istiyorum sadece. Sinir oluyorum ne isi var simdiden. 

(20 puan) tarafından
Ya bnde ıstemem bananne umrumda degıl ama canımı skan torun da torun sımdı hıc kayinpederim yanındaymıs bebegın suyu azalmıs dedı gımı duydu o hemen sordu bebegın durumu nasıl dıye ama kaynana ıste
(31 puan) tarafından
Aman bosver be güzelim fazla ilgili olmasin sonra kendi cocuklari gibi davranıyorlar torunlarina
0 oy
tarafından
Ay onlar için doğuruyoruz  biz anlamadım takma ya doğurduktan  sonra daha kötü yükleniyorlar hazır ol güçlü ol taviz verme
(27,307 puan) tarafından
Giz postu niye hortlattin
0 oy
(119,001 puan) tarafından
Kiz takma yaa aanaaaammm

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 1,045 göst.
9 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Hasrett (851 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 354 göst.
16 Haziran 2023 Aile kategorisinde Belinay esila (34 puan) tarafından soruldu