0 oy
1,694 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Sizce eşiniz kendinden önceki hayatınızı bilmelimi 

52 Cevaplar

0 oy
(1,298 puan) tarafından
Canım bu konuları evlendikten sonra konuşmak huzursuzluktan başka bısey getirmez. Ne ben merak edip sordum nede eşim çunku ikimizde cok kıskancız ve asla unutamayız hayatımız zehir olur keşke sende açmasaydın ama olmuş artık. Bundan sonra dikkat et üzülmesin eşin bir yastıga baş koyduğu hanımsın erkekler cok hassas olur bu konularda 
tarafından
Çok üzüldü
-Reklam-
0 oy
(3,046 puan) tarafından
Bence geçmişi kurcalamak konuşmak bugünü mahvetmekden başka bir şeye yaramaz. Ben eşime hiç bir zaman geçmişini sormadım. Oda bana sormadı konusunu hiç açmayız. İlk tanıştığımız gün. İkimizde söz verdik bundan öncesi geçmişte kaldı konuşmak hiç birşeyi değiştirmez. Biz bundan sonrasına bakacağız demiştik öyle de oldu. Evlenir evlenmez de ikimizde numaralarımızı değiştirmiştik
tarafından
En güzeli
0 oy
(48,668 puan) tarafından
ne kadar kırıcı bir laf. daha once esimin koyden biriyle sevgiliydim esime tanisir tanismaz soyledim soyledim illa kulağına gidecekti sonucta herkes her konustuguyla evlenemiyo gecmis gecmiste kaldi dedi kim diye bile sormadi. sonra ortak bir düğünde karsi masamiza oturdular sen kim diye sormadin ama ben soyliyeyim karsida oturan dedim esim elimi tuttu güldü bosver simdi onu sen gelecege bak dedi. bende isterdim esim tek sevgilim olsundu ama sonucta sevgililikte birbirini tanimak icin var nasip kismet hersey
tarafından
Bende ilkim olsun çok isterdim
(48,668 puan) tarafından
ne olursa olsun yaptığı soyledigi düşündüğü cok yanlis bes kisiylede konuşmuş olabilirdin. kendisinden sonrasina bakmali hareketlerine bir yanlisin olursa o zaman sana kizsin hic onu üzdüm diye üzülme esin sonuna kadar haksız özür dilenecek afdilenecek biseyde yok
tarafından
Erkekler daha hassas sanirım
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Bilmeli de bu konu evlenmeden once tanusma safhasinda  konusulmali. Evlenip coluk cocugu kariisinca degil.
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Bilmeli de bu konu evlenmeden once tanısma safhasinda  konusulmali. Evlenip coluk cocugu kariisinca degil.... Yani senin bunu evlendikten sonra aniden acip konusman sacma geldi
tarafından
Nişanlıyken ailem izin vermedi
0 oy
tarafından
Bence bilmeli ve biliyor da bende onunkini biliyorum ileride geçmişim yuzunden  bir sıkinti cikmasin diye yuzuk takilmadan anlattik birbirimize
tarafından
Benim ailem izin vermedi o konuyu anlatmama
0 oy
tarafından

14 yaşındaydim tanıştığımız da eşimden önce hayatıma kimse girmemişti o yüzden sıkıntı yok bende bi dönem eşimle sevgiliylen ayrılmıştık 15 yaşındayrim o zaman o zamanlar teklif eden olmuştu Bi kaç kişi onları anlatmıştım eşimin de benden önce çok Bi geçmişi yokmuş ama biliyorum şimdi 22 yaşındayım çocukluk aşkım eşim olmuş oldu :D ama sanırım eşimle geç tanışsam başkası olsa hayatımda anlatmazdim erkekler kurar takıntı yapar 

tarafından
Seninki güzelmiş
0 oy
(13,887 puan) tarafından

bilmemeli  kesinlikle aklondan çıkmaz hep kuşku olur içinde 

tarafından
Ya diğer dünya da niye söylemedin derse diye bunu bilmeye hakkı varsa diye düşündüm ve söyledim ama üzüldü
(13,887 puan) tarafından
aklına girer keşke demeseydin benim eşimde bana geçmişini anşattı ben istedim anlatsın ama aklımdan hiç çıkmıyor hiç iyi bir duygu değil
0 oy
(132 puan) tarafından
Eğer geçmişin onun için önemli olsaydı evlenmeden önce sorması gerekirdi geçmiş geçmişte kalmıştır ve evlendikten sonra kalkipta kocaya anlatmak gereksiz ve yersizdir benim için..
tarafından
Ya çok sıkıştırıyorsa
(132 puan) tarafından
Soruyorsa tabiki söylersin ama öyle ağır konuşuyorsa vereceksin ağzının payını benimle geçmişim için mi evlendin derdim sen şimdi bunu ne diye açıyorsun nisanliyken sorsaydin derdim yani onun olmamış mı ki kalkipta sana o kelimeleri söylüyor
0 oy
(567 puan) tarafından
Canım bence hiç demeseydin geçmiş geçmişte kalmış ki dini hocalar bile diyor eski hayatınızı kötü anlarınızı kocanıza anlatmayın diye 
tarafından
Ya diğer dünya da hesap sorarsa diye anlattim
0 oy
(610 puan) tarafından
Benimde başıma geldi ama benimki çok daha farklı ilk tanıştığımızda anlatmıştım oda bana söyledi sonra konu kapandı sonra ne olduysa evlendikten sonra konuyu açtı hemde ne açmak iftiralar attı boşanmalara kalktım sonra dank etti kendisine yalvar yakar şuan maşallah mutluyum :D şer gördüğüm şeyler hayır olarak döndü çok şükür Rabbimin hikmeti elhamdülillah 
tarafından
Maşallah sübhanallah  benim eşimde nerden bilecem ki dedi başka şeyler yapmadığınızı
(610 puan) tarafından
Eşin askermiydi senin canım
(610 puan) tarafından
Benim eşim asker orda konuşuluyor afedersin milletin karısı  her haltı yer bunlarda karılarından şüpheleniyo birde bunları kendi tarafına anlattıysa ve onlarda seni sevmiyosa daha çok doldurıyolar üstüne salıyolar tabikide sana güvenecek ne yaptında evlendin çocuğunda oldu bu erkekler bir değişik
0 oy
tarafından
Erkeğe herşey söylenmez bunu her kavgada yüzüne vurur 
tarafından
Vuruyor zaten
0 oy
(499 puan) tarafından
Soyleseydin hayatımda gecmişte biri oldu deseydin. Bence bılme hakkı var. Ama keşke senle zorla evlendirdiler demeseydin o kötu olmuş canım :( 
tarafından
Gerçekleri söyledim ama şimdi çok seviyorum
0 oy
tarafından
Benim hayatimda zaten esimden baskasi olmadi amma esim bi kere bile sormadi gecmisim hakkinda bende ona soruyorum amma soylemiyor bu konuda konusmak istemediyini söylüyor konuyu kapatiyor 
tarafından
Demekki varmış kuzum
tarafından
Oyle ciddi oldugunu dusunmuyorum amma mutlaka olmustur onun sevgilisi yanimda soylemez asla
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Biz eşimle flört döneminde oturup konuştuk o anlattı ben de anlattım.Eşimin istetmeye niyetlendiği tanıştığı kızlara kadar biliyorum , o da venim flörtlerimi bilir.Ama hiç bir zaman yüzüme vurmadı bende vurmadım eşinin yaptığı çok yanlış
tarafından
Benim eşim vurdu yüzüme hatamı
0 oy
(226 puan) tarafından
Şeffaf falan olmasın bence geçmiş geçmiştir yaşanmış bitmiştir hatırlatıp gözüne sokmaya gerek yok güven zedelenir bunu bilen koca aldatma yoluna gidebilir kadın erkek çok farklı bilginiz olsun 
tarafından
Aldatırsa boşanırım yeminim var
0 oy
(415 puan) tarafından
Anlatman hata bnce ben esimin geçmişin öğrenmek istemem oda benmkini  sonucda geçmişte olan bisey  ne onu ne beni ilgilendrir bizi şimdiki zaman da olacaklar ilgilendirir yani kendi düşüncem  bu  
0 oy
tarafından
BENCE BILMEMELI HER IKI TARAFTA ADI USTUNDE GECMIS GECMISE TAKILMA GELECEGE BAKKK GECMISE TAKILIRSAN YERINDE KALIRSINN
0 oy
(10,510 puan) tarafından
Çocukluk bi kere oldu eşim ilk istemeden sonra söyledim sonra basima kalkmasından iyidir sorun olmadı hiç bir şekilde eli elime falan değmedi görüşmedim buluşmadım olmadı yani uzaktaydı sadece mesaj yazardı bi arkadaş yüzünden oldu böyle anlattım şimdi konusu bile geçmiyor 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Tabiki de bilmeli bir gun biri gelip bu benim sevgilimdi ya da konustugumdu dedigin de ***** gibi suratina bakmasindan iyidir ve eski hayatini bilip seni kabul edip etmeyecegine karar verir cunku bazi kisiler bu konuda cok takintili.

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 341 göst.
15 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
+1 oy
28 cevap 646 göst.
26 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 241 göst.
22 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 567 göst.
27 Mayıs 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde fakugu (33 puan) tarafından soruldu

379,723 soru

11,367,020 cevap

34,849 kullanıcı

...