0 oy
1,692 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Sizce eşiniz kendinden önceki hayatınızı bilmelimi 

52 Cevaplar

0 oy
(1,113 puan) tarafından
Eşin cok ayip etmis karisina nasil boyle seyler soyler ama sende evlenmeden soyleseydin illa soyleyeceksen elin artigi ne demek kadiniz diye kimse olmayacak mi hayatimizda kendi her b.oku yer sorun yok 
-Reklam-
0 oy
(680 puan) tarafından
Bu soruyu ramazanda Nihat hatipoğluna sordular hayır bilmemeli sizde söylememlisiniz dedi bende katılıyorum hepimizin erkek arkadaşı oldu görüştük konuştuk eşlerimizinde olmuştur illa ki ilişkileri ama bunu evlendikten sonra konuşmak doğru değil onunla evlendiğinde yeni bir başlangıc yeni bir sayfa acıyorsun ben doğru bulmuyorum 
0 oy
(13,698 puan) tarafından
Biliyor.. 

Keşke soylemeseydim...
0 oy
(161 puan) tarafından
Benim eşimden önce flortlerim oldu.Hatta eşim benimle tanışmaya çalıştığı dönem görüştüğüm biri bile vardı isteyerek değil sapık gibi yapışmıştı bana.Esimde biliyordu bunu.Ama asla eşim kimle görüştüm neler yaşadım hiç sormaz.Hatta hep söyler önemli olan senin benimle beraber olman bizim ilişkimiz  benden önce ne yaptığın beni ilgilendirmez.Bazi şeylerin yaşanması gerekir diye.Bende hiç sormadım.Esim de bende birbirimize gözümüz kapalı güveniriz.Çok  şükür.Esinizin tepkisi hiç doğru değil.Ayrica siz farklı insanlarla da görüşebilirsiniz.Oturup evde eşinizi bekleyecek haliniz yoktu.Elin artığı ne demek kendisi ilk sizinle mi tanıştı ilk sizi mi gördü sanki gözü 
0 oy
(471 puan) tarafından
Biz konuşmaya basladigimizda söyledim daha sevgili degilken baştan herşeyi bilip kabul etmesi daha mantıklı bide benim eskisi biraz tanidikti zaten kendi de biliyodu onu bile bile yanasti.
0 oy
tarafından
Esim  bilir benim gecmisimi bir zamanlar birisine cok asik oldugumu onun icin antalaylar gittigimi yani uztuden piskolejik olaraktan duzelmem için. Hatta nisanliyken  gezerken onun görürdük eski sevgilim bakardi esimde ters ters bakardı ona kafasini geru cevirirdi.d.d ben espriyle unutulmamis galiba derdim .d.d.d çünkü o demisti beni asla unutmiycaksin demisti esimde onuda bıkıyordu aciķcasi herseyi biliyordu sukur bir sorun yasamadik hatta gecen evlenmis onj bilr soyledim. Hatta esimle cikmaya baslamadan önce onunla görüşmüştük onuda  biliyor ama oyle sade bir gorusmeyude. Sukur allahima esim de bende oyle seyleri sikinti yapmiyoruz aramizi bozmaya cok calistilqr eskiden benim tum herseyimi soyleyen ark çevrem de vardi ama sukur hersey yolunda gitti 3 sene nisanlı 2 senelik evli olucaz. Ablasi herkes bilirdi yani abla kardes gibi onada anlatmıştım esimin eski seylerini bende bilirim ben olmasaymisim mesela hatta bendeyken bile bir kiz bulmus ailesi olmamis bian gidememisler kismet benmisim sukur allahima 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Geçmişte eşimde biseyler yaşamış bende yaşadım.. Hatta askerden kaçmayı bile düşünmüş o kız evlenecek diye.. Bunların hepsini biliyorum o da benimkini biliyor zaten ondan önce uzun tek ilişkim olmuştu anlatmamızın sebebi de aile içerisinde bilindiği için başkasindan duymamak adına. Hiç bi sorun yok sonuçta birbirimizden önce yaşanmış bitmiş şeyler üzerinde durmaya gerek yok diye düşünüyorum 
0 oy
tarafından
Elin artığı lafı hiç iyi olmamış ya sende geçmişi açarak iyi yapmamışsın sonuçta geçmiş geçmişte kaldı. Illa  ki herkesin hayatında birileri vardı önceden eşinin yok muydu acaba öyle diyecek kadar.s
0 oy
tarafından

Bence bilmeli 

Ki biliyo da

Çünkü bende benden oncesini bilmeliyim. Gecmis beni ilgilendirmez diyenlerden degilim ben adami gecmisini arastirip aldim:D:D

0 oy
(887 puan) tarafından
Yorumlara bsyler yazmışlardı olayı bilmediğim için bay diyemiycm ama ben eşime herşeyi nisaanliyken anlattım oda anlattı sonradan öğrensek çok farklı olurdu bence senin mevzu ne cnm
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Bilmemeli her iki taraf mesela bn gecmisini 3vlendikten snra ogrendm ne olsa hemn basina kalkiyom yaptigim kotu ama engel olamiyom
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Biz sevgiliyken söyledik birbirimize anlattık her şeyimizi ama keşke bilmeseydim diyorum benden önceki kızları ilişkisini neden bilmek istiyim ki hala aklıma gelir hala canım sıkılır bişey olursa öne sürüyorum arada eski ilişkilerini evet oldu bitti ama insan unutamıyor elinde olmadan söylüyordum yüzüne vuruyordum o benim geçmişimi unuttu belki çünkü benim öyle büyük bi geçmişim yok ondan öncesine dair ben tüm ilklerimi eşimle yaşadım diyebilirim ama onun hiç bir ilki ben değilmişim bu canımı yakıyordu hala yakıyor keşke söylemeseydik keşke bilmeseydik birbirimizin geçmişini diyorum bence gerek yok söylenmemeli ya

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 341 göst.
15 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
+1 oy
28 cevap 646 göst.
26 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 241 göst.
22 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 567 göst.
27 Mayıs 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde fakugu (33 puan) tarafından soruldu

379,689 soru

11,366,092 cevap

34,846 kullanıcı

...