0 oy
1,684 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Sizce eşiniz kendinden önceki hayatınızı bilmelimi 

52 Cevaplar

+1 oy
(2,596 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Konu ne ne yazdın ne sildin anlamadım ama

Şöyle birşey var anladığım kadarıyla cevap vereyim. Halamın kızı birgün kocası soruyor buna eskiden var mıydı biri diye. Buda evet vardı diye anlatıyor. Sonra kocası artık şizofreniye bağlıyor. Her lafta onu araya sokuyor öyle bir zaman geliyorki

Karısını her gece dövmeye eziyet etmeye başlıyor. 

Daha sonra bir gün dayanamayıp kendisini evinde asıyor. Karısı perişan tabi. Çocuğunuda alıyorlar ondan. Çocuk şuan annesi olduğundan bi haber. Eniştesine baba yengesine de anne diyor

Yengeside halamın kızının ablası. Yani ikiside elti.. 

Anlayacağın herşey anlatılmaz eşe. Yok diyip susacaksın bu kadar basit

tarafından
Çocugunu ne dıye alıyorlar elınden. Adam sızofrense kadın napsın. Yuzeysel olarak bılınır ama kımse kımsenın gecmusunı dıbıne kadar sorgulamamalı bence
-Reklam-
+1 oy
(1,100 puan) tarafından
Hayır bende onun geçmişini bilmemeliyim bence bu güveni zedeler kuşkuyu artırır 
tarafından
Bilmiyorum kuzu ama üzüldüm
(1,100 puan) tarafından
Üzücü olmuş senin için ama neden bunu söyledin ki
tarafından
Çok sordu
+1 oy
(107 puan) tarafından
Erkege herşey söylenmez
tarafından
Söyleyince çok üzüldü
+1 oy
(184 puan) tarafından
Bende eşime anlattım kım olduğunu falan hiç sormadı bu güne kadar da ima bile etmedi canım
tarafından
Benim eşim bana dediki ömür büyü karşına çıkar bu yanlışın
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Simdiye kadar hic oyle bi soru sormadi duumak istiyecginide sanmiyorum
tarafından
Niye ki kuzum
(4,101 puan) tarafından
Cnm zoruna giderrr
tarafından
Benim eşimin zoruna gitti
(4,101 puan) tarafından
E yani normlll
0 oy
tarafından
Bilmeli bence kimin ne oldugunu da kiii bilir zaten
tarafından
Bencede❤❤❤
0 oy
(12,852 puan) tarafından

İkimizde biliyoruz :)

tarafından
En güzeli ❤
0 oy
(385 puan) tarafından
13 yasindan beri tanisiyoruz :) her şeyimi biliyor maalesef. Ilk erkek arkadasim onujda tanidigiyla uzaktan gordugunde selam verirdi. 17 yasinda kendisiyle cikmaya basladik 24 yasinda da evlendik sikdi 25 im. 25 te anne oldum , nerdeyse tum hayatim onunlaydi :)
tarafından
Seninki çok güzelmiş
0 oy
tarafından

Benim esim biliyor zatn herseyi o kurtardi bni bi bakimdan;)

tarafından
Sonradnmi soyledn canim   yoksa evlendginde biliyormuydu
tarafından
Evlendikden 2 ay sonra
tarafından
Of asagida gordum yorumunu bnde baska bisey sandm esin kiskancliktan oyle demis sende fistik gibisn kiskniyor baya belli hic uzulme ama kitildigni belli et
tarafından
Valla onu çok seviyorum üzüldüm üzüldü diye
tarafından
Yaa aaman senide uzmus ama hala onun acisndan bakiyorsun takmq hic
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Yani sorduğu herseyi cevapladım yalan soylemedm çünkü ilerde yalanım karsisina cimsa nasıl cvp verirdim
tarafından
En güzelini yapmışsın
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Her iki tarafta şeffaf olmalı 
tarafından
Bence de kuzum
0 oy
(976 puan) tarafından
Böyle şeyler henüz evliliğe karar verecekken oturup konuşulmalı, karşılıklı birbirini tanıyarak kabul edilmeli. Sen geç kalmışsın canım. Ha eğer ciddi birşey olmamışsa evlilik niyeti, nişanlılık, sevgililik vs o zaman daha önce hoşlandığın kişiyi anlatmak tamamen zarar. O da hata yapmış, detay sormasaymış keşke. Sen de detay verme. Önemsiz birşeydi de geç. Onu rahatlatmaya çalış. Gerçeği tüm çıplaklığıyla anlatmak zorunda değilsin. Öte yandan şu var ki ben daha önce zina yapmış bir insanın temiz kalmış bir insanla evlenmesine karşıyım. Çok kötü bir şey. Temiz olan temize kirli olan kirliye layıktır. (senin için demedim, genel manada) 
tarafından
El ele tutuşmak  dışında bişey olmamıştı
(976 puan) tarafından
Elele tutuştuğunuzu söyleme o zaman canım. Eşin kafasında kurar sürekli. Ama eşin de kötü laf söylemiş, ne demek başkasının artığısın. Kendisi senle evlendiğinde hiçbir şey yaşamamış mıydı daha önce?
tarafından
Sevgilisi bile olmamış
(976 puan) tarafından
Hmm o yüzden çok dokunmuş ona
0 oy
(27,337 puan) tarafından

Bana göre eski eskide kalmıştır tabi cok ciddi iliskiler haric 

Ciddî olan hersey bilinmeli ...

tarafından
15 yaşında ciddi olunmaz tabi ama bilmiyorum
(27,337 puan) tarafından
15 yas ergenlik ya takilmayin
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Adamla 15 yaşından beri beraberim :) neyi bilecek ki yazık kıçıma nasıl don bağlandığını mı :D
tarafından
Bende 16 dan beri❤
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Esimden once 1 kişi oldu onunlada hic yüz yüze gelmedik fazla sürmedi esim biliyo ve hic sorun etmedi cunki babam razi olmadığı icin ayrılmıştım ondan ben esimin butun geçmesini biliyorum ilkokuldan itibaren ama keşke bilmeseydim cok üzülüyorum ve kiriliyorum 
tarafından
Bene eşimi üzdüm❤❤
(2,849 puan) tarafından
Geçmişe cok takılmamak lazım bnm üzüldüğüm nokta esim bitirmiş ama babaannesi gecen ne demiş benden önceki kiz esime yanina cok yakışıyormuş bni begenmiyo babaannesi
tarafından
Babanesi kendi evlensin o kızla
(2,849 puan) tarafından
Yani bu adam evleneli 3 yıl olmus 1 tane oğlu olmus hala o kızı yakıştırıyor yanina Allah razı olsun kayinvalidem agzinin payını vermiş ama
tarafından
Yaşlılık  başına vurmuş herhalde
0 oy
tarafından
Bizim ikimiznde ikinci evliliği 

O yüzden saklı gizli yok oda bende bilirim 

Ama bekarlık hayatımı bilmesine gerek yok ama benim hayatıma 2 erkek girdi ikisi de eşim oldu 

Bilinmesi gerekenkeri biliyor zaten 
tarafından
Kader kuzum yasadiğımız  hersey
0 oy
tarafından
Sem kaçarak mi evlendin ki evlenmeden anlatmadın bunları canım.  Neden daha önce anlatmadın.  Ayrıca elin artigisin lafi çok  ağır çok çirkin . Iyi yaptın söylemekle başka zaman başkasından duysa daha kötü olurdu.  Ama
tarafından
Kaçarak değil de nişan bozulur diye söyletmediler
(470 puan) tarafından
Ne olmuş anlamadm
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Elin artığı ne demek ya sen bu lafı kaldırabilecek misin .. iyiki 17 yaşında evlenmissin geç evlenip başka birileri de girebilirdi hayatına o zaman ne derdi.. çok yanlış 
tarafından
Çocukluk du diyorum ama genç kızdın diyor
(3,458 puan) tarafından
Eşinin senden önce hiç kimsesi olmamışmı
tarafından
Evet canım
(3,458 puan) tarafından
Yani artık ağır olmuş bence ama nasip sonuçta.
0 oy
(902 puan) tarafından
Ben onun tum geçmişini biliylrum .ama o benimkini bilmiyor sormadi.ki benim kayda değer bi geçmişim yok sevgili olaylarına giren biri değilim. Onu bildiğinden yada duymak istemeyeceği bisey duymaktan korktuğundan da olabilir. Kurcalamıyor yani ama ben çok merak ettiğim icinn hem anlattirdim hem arasatird8m  
tarafından
Benim de eşim çok kurcalar
0 oy
(2,672 puan) tarafından
Bence kesınlıkle bilmeli. Baskasından duyduklarında daha cok uzulur sınırlenırler. Ben en bastan, herseyı soyledım esımde soyledı, bana. Gecmıs gecmıs de kaldı dedık devam, ettik yolumuza. En, azından biri soyleydi boyleydı dediğinde blıyorum diyebiliyoruz 
tarafından
Evet canım bence de bilmeli

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 339 göst.
15 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
+1 oy
28 cevap 645 göst.
26 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 239 göst.
22 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 565 göst.
27 Mayıs 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde fakugu (33 puan) tarafından soruldu

378,193 soru

11,319,348 cevap

34,765 kullanıcı

...