0 oy
1,163 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Eveet yaz geldiyse artik hic eksik olmazlar sagolsunlar. Her ne kdr korkunc olsada mide bulantisi icin birebir beni teşvik ediyor kendisi. Ins yediklerimide bu sayede cikaririm :D dünden beri orda cok uyuşuk bi böcek adini bilen varmi?

image

16 Cevaplar

0 oy
(1,379 puan) tarafından
Asla korkmam rabbımin yarattığı işte vardır onunda bir gorevi bu evrende 
tarafından
Ya sokarsa zehirini :/
(1,379 puan) tarafından
Bu sokacak bir bocek degıl canım :))))zaten sen ona bsey yapmazsan oda sana zarar vermez
tarafından
Yapmıyorumda gitsin evimden:/
-Reklam-
0 oy
(108 puan) tarafından
İyyyyyyy . Nefret ederim ve cokta tirsarimm . Ben o ewi bocege birakir esim gelene kadar disarda otururum o derece tiksiniyorum we tirsiyorum . İyyy migdem kalkti wallaa tobe dokunamam bakamam korkar kacarim ben helede kara fatma gorunce tuylerim diken diken oluyorrr . Ayyy urperdim yemnlen
tarafından
Bende su an aşırı korktum kara fatmami bu?
(108 puan) tarafından
Yok kara fatma degil ama tum boceklerden tiksinirim hic hoslanmam :-)) . İyy urperiyom wallaa
0 oy
(2,028 puan) tarafından

Korkmuyorum böceciklerden ama huylanıyorum istem dışı kaşıntı  oluyo:)

0 oy
(7,401 puan) tarafından

Ben korkmam canim ziraat okudum boceklerle haşır neşirdim cok severim kendilerini.:D Bu böcek de zararsiz cnm korkma bise yapmaz.

tarafından
Biyere carpinca patir kütür ses cikariyorlar ya cok huylaniyorum .s dün gece sirt üstü uzanmisti oraya simdi dinleniyo :D
tarafından
Hangi böcek bu???
(7,401 puan) tarafından
Tur adini bilmiyorum canim biz bunlarin takimlarini familyalarini ogrenirdik. Ama zararsiz olduğunu biliyorm korkma yani. Biseyle disari at korkma hic.
0 oy
tarafından
Kağıtla alttan al cnm dışarı bırak zarar vermezler korkma hiç 
tarafından
Ucar diye korkuyorum agir bide belli :/ of ev bahcenin yani oldugu icin cok giriyo böyle:((
tarafından
Küçük kutu varsa kapa üstünü yavaşça çevir kspt kapağı cnm öyle bırak çünkü belli korkuyorsun ve girmesi laızm evden kendiliğinden gitmezler  :D
tarafından
Ayy disari ciktimda gelince hala ordaysa yapicam mutlaka teşekkür ederim cnm
0 oy
(3,458 puan) tarafından

Bizim burda (trabzon) fındık momocu derler :D

(3,458 puan) tarafından
:)) eşim çok sever o böceği ya diyorki siz onu bode gece görün:)
tarafından
Iyy gördüm ve çok ürkütücüydü :D gece sirt üstü uzaniyodu ayni yerde :D
(3,458 puan) tarafından
:)))) ayy güldürdün beni
tarafından
:D :D cok uyusuk ayni benim gibi ♡ :)
(3,458 puan) tarafından
:) :))) :)))
0 oy
(393 puan) tarafından

Bizim orda erik değdiren derler bu böceğe insanın üstüne yapıştımı çıkmaz tıs tıs ses çıkarır tabi yanlış olmasın görselde öyle gördüm ben başka tür böcekte olabilir valla  ben böcek olan yerden koşarak kaçarım istemsizce korkuyorum zarar vermiyceğni bile bile :)

tarafından
Degil canim baktim :)
tarafından
Yok evimin yani bahçe zaten :D
(393 puan) tarafından
O zaman bahçeden gelmiş olabilir tamda bu mevsimlerde çıkıyolarmış sayende bi bilgi daha endindim kız :))
tarafından
Ayy bende senin sayende canim sagol :) tis tiss ses cikariyorlarmis birde pis kokuyormus evet may bocegiymis aynisii
(393 puan) tarafından
Sende saol :))
0 oy
tarafından

Her türlü böcek ne bilem tiksinti uyandırıyor ben de allah yaratmış ama maalesef öyle ve korkarım elime örümcek değdi diye ellerimi çamaşır suyuna batırmıştım ovalamistim aglamistim mahvolmustu ellerim kremlerle zor geçmişti fobi gibi bir şey :(

tarafından
Aynen ben sadece ugur böceği severm gerisi yalan :D
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Zarar vermez canım da kötü kokan bi böcek bu :D bi kere de benim balkonda gormustum kagitla atayim dedim feci kokuyordu :D

(1,499 puan) tarafından
Yok kız bu böcek ondan değil senin dediğin böcek dokununca pis kokuyo onunda bi adı varda burda söylemeyeyim :))))  ama bu  değil
tarafından
Bunun adi may bocegiymis intten baktim ay nisi ama kokusunu bilemem tabii :D
(3,695 puan) tarafından
Bilmem ben o kokan böceğe  benzettim zeyzeh :D cok detaylı bakmadim bocege huylanırım diye de ona benziyo yani :D
(1,499 puan) tarafından
Benziyor ama o böcek genelde yeşil oluyo burda ona afedersiniz osuruk böceği diiyolar pis  koktuğu için
tarafından
Evet o yesil bocegi bende biliyorum ama bunun adi may mis :)
0 oy
(2,241 puan) tarafından
resmi kaydirirken parmagimi kenardan kaydirdim dusun ne kadar korkuyorum :))))) degisik bir tur ismi ne acaba bulamazsan kendin bir isim koy killi bisi bu
tarafından
Hahahaha alemsin resmen sesli güldüm :D tosarak tosbaga olsun bunun adi ♡ :D
(2,241 puan) tarafından
Allah hep guldursun canm :) olur bak guzel isim
0 oy
tarafından

Dur eşim ilaxxi benim ona sorayım :D

tarafından
Sor banada söyle:)
0 oy
(158 puan) tarafından
Ayyyy ben çok korkarım ekranı açamadım bile hele hele 1.hamam böcekleri 2.kırk ayağa benziyen böcek 3.kakalaktan felaket korkarım 13-14 yaşlarındaydım ayağıma ölümüş hamam böceği değdi diye saatlerce ayağımı yıkadım keselim kaynar su döktüm ayağım hep parçalandı bir kaç gün ayaklabı giyememiştim
tarafından
Yaa ışş cok kötü bi duygu :/ :))
(1,499 puan) tarafından
Kakalak nasıl bi böcek kız ilk defa duydum
(158 puan) tarafından
hamam böceğine benziyor ama onun bacakları dikenli
0 oy
tarafından

İyyyy Allah affetsin gorunce gorunce  fiken diken oluyor:ermm: bianda ustune falan geliyolar ya korkuyom sicriyom yetimden:)))

tarafından
Allahtan bu sabit yerinde durdu dün geceden beri cok korktum ama alirken bacaklariyla sımsıkı tutundu almim diye iyy ://
0 oy
(545 puan) tarafından

Butun tuylerim diken diken oldu kiz bune boyle :ermm: ben kelebekten bile korkuyorum bunu karşımda gorsem bayilir kalirim heralde evin icindemi bu oldur bisinyao ucar mucar bulamazsin bidaha iyy 

tarafından
Kelebekten bende korkuyorum niyeyse üstüne üstüne geliyor ya kaciyorum o zaman :D bide kül rengi kelebekler tam bi korku sebebi :)
0 oy
(4,666 puan) tarafından

Bende hic korkmam böcekten:)

0 oy
(1,350 puan) tarafından
Ben bi ay ederim ama korkmam pek 
tarafından
Bende ay dedim ve tiksindim :D zaten hamileyiz sizinde.hakkiniza girdim helal et hakkini :))

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 612 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Alya lina (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 159 göst.
7 Haziran 2023 Aile kategorisinde Pasaninannesi44 (491 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 365 göst.
17 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Buse19 (132 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,160 göst.