0 oy
2,062 göst.
Diğer kategorisinde (583 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Eşiniz hiç eve harçlık birakmiyo diyelim sizde bir kadın olarak kendinize göre sevdiğiniz beğendiniz kıyafet veya ev gereçleri oluyor. Eşinizin cebinden günlük 5-10 lira alıp biriktirirmisiniz???

Soru sormak için sordum yanlış anlaşıldı galiba benim öyle alma gibi durumum yok aciklama gereği hissettim 

65 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hayır canım yapmam istersem verır zaten vermezse demek kı para yetmeyecek bende ısrar etmem
-Reklam-
0 oy
(22 puan) tarafından
Canim gecen tv de bir hocaya sordular bu soruyu kocamin cebinden para aliyorum haram veya gunahmi diye hocada oparada sizin de hakkiniz var ne haram ne gunah dedi heleki eve para birakmiyorsa dedi 
0 oy
tarafından
Cüzdanının karistirlmasini ellenmesinden hiç mi hiç hoşlanmam çocuğum annem bile ellese karıştırma çok sinirlendm o yüzden bende sevmedim şeyi kimseye yapmam 6 yıl oluyor evleneli 1 kere cüzdanını alipta bakmslgm yoktur ama bnmki ayıp günah meselesinden değil kendim hoşlanmadım için baskasnada yapmam 
0 oy
(772 puan) tarafından
Bi kredi kartı hep bendedir zaten lazım olursa ordan alırım. O ewdeyken para lazım olurda o uyuyosa veya lavabodaysa para veremicek durumdaysada cebinden bakar alırım sonuçta çalışmıyorum ve alınacak bişi varsa da para verileceğini bilir yani akıl var mantık var kırk kat yabancının cebini karıştırmıyorum ya hoş buna cep karıştırmakta denmez yani direk para alma amacıyla bakıp alıyorum. Beni aldıysa bana da bakmak zorunda sonuçta. Makineye atılacak pantolonlarının ceplerini hep kontrol ederim çünkü direk çıkarır atar yeni pantolona geçer para fln varsa cebinde kalır bende onları alır biriktiririm ve oda bilir yani. Tabi 100 200 varsa onları söylerim ama 20 30 lira fln varsa onlar benimdir mesela. Hoş onlarıda sonra yine kim için harcıyosun ya çocuğa yada ewe
0 oy
(450 puan) tarafından
Valal geneldr brakir unutraa aksamdan vermeyi alirirm oda sesini ckartmaz ne ficek ki 

İlgili sorular

+1 oy
45 cevap 792 göst.
4 Ekim 2021 Aile kategorisinde Sezgin (11 puan) tarafından soruldu
+1 oy
50 cevap 681 göst.
23 Ekim 2021 Aile kategorisinde mutsuzkz (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 387 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zelihanur_80 (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 619 göst.