0 oy
463 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (226 puan) tarafından
Kizlar eşlerimiz siz yokken denize arkadaşıyla gidiyormu bu duruma ne diyorsunuz

21 Cevaplar

+2 oy
(1,094 puan) tarafından
Daha o kadar ölmek isteği gelmemiştir herhalde eşime =) 
-Reklam-
+1 oy
(235 puan) tarafından
Zaten yasadigimiz yerde deniz yok sene de 1 kere gideriz hep beraber gideriz
tarafından
Ama kültür tatili falan unda gitmesinde bir problem görmüyorum. Sadece o günah yuvalarina gitmeyiz esimde gitmek gibi bir istekte bulunmaz zaten
+1 oy
(2,590 puan) tarafından
Gondermem gidersede sahile gider plaja gidemez
+1 oy
(1,309 puan) tarafından
Gidebilir neden gitmesin bende o olmadan gidebilirim 
+1 oy
tarafından
Biz eşimle beraber bile gitmiyoruz herkes açık saçık giyiniyor ne ben bunu kaldırabilirim ne eşim. Birde bunun ahirette hesap vermesi.
+1 oy
tarafından
Benmki 2.senedir izin almaya çalışıyor vermiyorum tek gitmesine karsiyim 
0 oy
(9,961 puan) tarafından
Eşim surekli denizde oldugu icin işi geregi nefret eder. Ama gitse birsey demem
0 oy
(976 puan) tarafından
Nahoş bir durum, ben onay vermem açıkçası 
0 oy
tarafından
Geçen yıl ben doğum yaparken eşimi diğer 3 çocuğumu denize tatile yollardım 3 hafta gitmek istemedi zorla ikna etip yolladim onlar gitmeden 3 gün önce doğum etmemiştim kendisi gitmek istemedi bensiz hayat da gitmez sar zor ikna etmiştim 
0 oy
tarafından
Yok gitmez..giderse kizarim
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Gidiyor her sene arkadaş grubu gidebilir yani bizi de ihmal etmez ama bizle de gider 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Gidebilir sonucta benden once de gidiyordu kisitlamakla kiskanmak farkli bir sey
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Eşim arkadaşlarıylada gider ben istesem benide götürür. Eşimin arkadaşları ağır başlı akıllı insanlar, eşimede güvenyorum o yüzden izin veryorum.
0 oy
(196 puan) tarafından
Gidebilir hatta gidiyorda. Biz ayrı ayrı gideriz denizlere bayanlar plajina giderim kendi cevremle ve ya ailedeki bayanlarla oda normal plaja arkadaşları ile gider ekstra  o istemez beni erkekler gorsun ben istemem ben erkekleri yarı cıplak goreyim...
0 oy
(8,081 puan) tarafından
10 yıldır birlikteyiz 3 yıllık da  evliyiz henüz öyle bir teklifte bulunmadı 
0 oy
(240 puan) tarafından
Valla gitsin diye kendimi yırtıyorum ama gitmiyor 24 saat çalışıyor ben hamileyim onun la gidemem arkadaşların ile git gez diyorum bazen is yerinde piknik yapıyolar katıl diyorum seni nasıl böyle birakim gidim diyor gözüm arkada kalır diyo gitmiyor canım sen nereye ben oraya diyor hep 
0 oy
(119,125 puan) tarafından
Şaun oteldeyim ☺️ kiz benim eşim benden izinsiz degil arkadaslariyla (ki arkadasida yok ☺️ hepsini hallettim sadece bi kac kuzeni var) wc bile gidemez 
0 oy
(2,020 puan) tarafından
Gidebilir neden gitmesin , mesela dun konusuyoduk bugun icin denize gitsem olur mu cocuklarla bir planin var mi askim dedi git yavrum benim bir planim yok evde islerimi hallederim bende dedim , bugun gitti geldi hadi hazirlan carsiya inelim gezelim dedi indik gezdik azcik da ben sahil havasi aldimgeldim. Yani tabiki esim bana da der hep kızlarla git denize kafani dagit.gez diye. Evlendik diye birbirimizi kısıtlıycak halimiz yok bu birazda erkegin karakteriyle ilgili. Esim bugun gitti evet ama gidip de insanlarin yogun oldugu sahilleri tercih etmez aile plajina gider denizine girer arkadaslariyla sohbet edip gelir :)
0 oy
(27,337 puan) tarafından

Gidemezzz is nedeniyle cikarsa disari arakadaşlariyla cikar ama oyle topluma girmez 

Koymam dilim dilim ederim

0 oy
(385 puan) tarafından
Yarin babam ve arkadaslariyla denize gidicek. Babam olmasa hikaye olurdu hevesi gondermezdim. Ama ailemden biri olunca icim rahat ediyor :)

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 196 göst.
0 oy
36 cevap 1,423 göst.
14 Eylül 2021 Aile kategorisinde 12345678 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 240 göst.
2 Nisan 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde damlaceyhun (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 902 göst.
2 Eylül 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,203 soru

11,319,628 cevap

34,765 kullanıcı

...