0 oy
587 göst.
Diğer kategorisinde (614 puan) tarafından
Dün akşam bütün Evi süpürdüm sildim temizledim Toz aldım Sabah sarma sarayım dedim bir uyandım bütün evine toz içinde her yer toz kapmış fayansların falan 3 kişilik aileyiz Ben eşim ve Oğlum ama nasıl kirleniyor bu ev iş yapınca artık sinirden ağladım 7 aylık hamileyim sıcak o kadar sıcak ki iş bile yapamıyorum benimle aynı durumda olan var mı İlla him her gün bütün ev süpürüp silinecek toz alınacak

13 Cevaplar

0 oy
(2,881 puan) tarafından

Bende ağlıcam valla az kaldı,bebeğim uyumuyor saat kaç oldu daha evi süpürüp silemedim 
(614 puan) tarafından
Bacm daha yemek yapacaz da supurecez de silemez de vallahi hergun aynı iş güç nereye kadar ya
(2,881 puan) tarafından
Vallahi suan yemegi ne zaman hangi arada yapicam diye düşünüyordum,robot gibiyiz seriye bağlamışız
(614 puan) tarafından
Ben bide sarma yapcam gelde beni düşün tek basima merdidvenleri yikadm komple toz aldm bulasik banyo lavobo yikandi şimdide bahceyi yikiyacam evi süpürcm sarma yapcam delirmek üzereyim vallahi evim müstakil
(12,856 puan) tarafından
Canım YouTube dan Nebe suresini aç dinlerken dalar uykuya
-Reklam-
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Ay Yeminle şu anki halim temizlik yaptım Yaptım Yaptım bir dönüyorum bakıyorum her yer ayak izi sinirimden şu an oturdum telefonu elime aldım Bakayım neler var dedim şu yazıyı gördüm Hani utanmasam ağlayacağım ama çok sinirliyim bir türlü temiz olmuyor camları siliyorum 2-3 saat sonra Sanki hiç silinmemiş gibi yerleri siliyorum her yer ayak izi iki Küçük çocuğum var eşim var Ben varım Bayram Gelen giden oluyor yani hiç temiz olmuyor ev ne yapıyorsam boş yoruluyorum iste gorunmuyor cildircam biraksam daha beter oluyor offf evlendimde basim gogemi erdi bekarken gezerdim bayramda simdi paso is hizmet baska bi nane yok bu evlilikte Valla 
(614 puan) tarafından
Aynen bacım 22 yaşındayım 3 yaşında oğlum var 7 aylık hamileyim yemin ederim bıktım İş yapmaktan kalkayım evi temizleyeyim diyorum bir yerlere giderim diyorum bakıyorum saat 5 olmuş bu saatten sonra ne yapacağım ben afayı yemek üzereyim temizlemeyince İçim rahat değil
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Valla benim evde öyle, hele yaz olduğu için kapılar penceler açık, toz alıyorsun, akşama kadar tekrar toz oluyor malesef yapacak bişey yok, Allah tan evi ıvır zıvırla doldurmadım bu yüzden
0 oy
(248 puan) tarafından
Cam yada balkon cok aciksa o yuzden toz aliyor canim 
(614 puan) tarafından
Yok bacm evim müstakil
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Bitmez bacim bitmez bu evin isi bitmez hergun degil gunde 2 kes yapiyorum yine yok yine yok cildirmama ramak kaldi
0 oy
(299 puan) tarafından
Siz üç kisiniz biz 6 kayna kayınbaba kayın ben kızım eşim bizim isde hicccccbitmiyor zorma gidiyor 
0 oy
(774 puan) tarafından

Gel bacim beraber aglayalim uc bucuk yasinda oglum var on yedi aylik kizim var sabah altida kalkiyom aksam 12 ben kendimi yataga zor atiyom bide koyde yasiyoz cocuklar kapiya cikar hergun iki defa kiyafet degistirrim bir defa banyo yaptirririm kizim asiri derecede meme düşkünü sürekli peşimde zaten camasir yika ser topla katla beni benden aliyo anliyacagin bize rahat yok bacim yani ne kadar yapsakda bitmezzzzzzzz:woot:

0 oy
(27,348 puan) tarafından

Sen 3 kişi ile ağlıyorsan o haline bende günlük 10 kişi ile kafayi sıyırmam lazim heralde.

1 saate bir ev temizligi yapıyorum ayagim altima gelmiyor yeminle yıldım bende...

0 oy
(12,856 puan) tarafından
Hafta da 1 gün bütün evi dip köşe temizlerim diğer günlerde sadece süpürürüm salonda oturduğum için sadece oranın tozunu alırım hiç öyle kirlenmez dağılmaz canım 
0 oy
(5,355 puan) tarafından
Bnde 8 aylık hamileyım bnnm pakeler beyqz renk maf olıyor heryer toz pisilk içnde valla misafr gelirse atarım onlar gelmezse haftada bir falan uğraşamam yaa belim karnım ağryor süpürge makinesi atınca 
0 oy
(625 puan) tarafından
Maalesef benim evde öyle napcam bilmiyorum
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Hergün aynı bnde bıktım 0stüne bide kızım balkondan soğan patates getirir döker atar tam çıldırırım ama napalm yapıyorz yeni bitti işim bakalm kaç dk sürecek 
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Aynı aynı bir ay sonra doğum yapacam hala bitmiyor dön dolaş aynı hergün evi örümcek ağı bağlıyor hergün ev süpürüp topluyorm

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 808 göst.
0 oy
8 cevap 449 göst.
6 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Sevgi guzel (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 560 göst.
19 Ekim 2020 Aile kategorisinde Hulyaguler_36 (79 puan) tarafından soruldu

379,454 soru

11,359,179 cevap

34,835 kullanıcı