0 oy
588 göst.
Aile kategorisinde (880 puan) tarafından
Kızlar artık anlayamıyorum... Kendı bahaneleriyle kaçtı gitti affettı babamlar ben ve eşimde barıştık dugunu vardı hafta sonu samsundan balıkesire gittik gocunmadık ama kardeşim bize bı sıgıntı gibi davrandı otele gönderdi evinde yer yokmuş dugun gunu koyune yollattırdı kuaförde falan bizi istemedi fotograf cekımınde bile bulunmadık

Yabancı gıbıydık birbirimize şimdi de anneme mesaj atıyor bana yanaşmadınız diye

Anlamıyorum... Arıyoruz açmıyor mesajlara donmuyor soguk davranıyor amambiz kotuyuz yıne ya

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla yine iyi gitmişsiniz benim arkadaşim 5 sene lik evli kaçtı daha yeni yeni bariştilar ve hiç biri dügününe bile gitmedi aileden. Belki gönül rahatlığı ile baban vermemiş ondan size soguk davranıyor ola bilir ama öpüp başina koyması gerekirdi saçmalik yani 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yazık annene çok üzüldüm yaaa hiç bir anne bunları hakketmiyor nasıl zorluklarla doğurup büyütüyoruz insanın gücüne gider 

Allah kardeşine akıl fikir versin canım 
(880 puan) tarafından
Anne baba perişan zaten
tarafından
Allah yardımcınız olsun canım düşmeyin bence üstüne bırakın o sizin peşinizde koşsun çok çabuk kabul görmüş şımarıyor bence
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Yuz vermissiniz astarini istiyor bu kadar basit
(880 puan) tarafından
Hay agzın bal yesın
Sanki biz sucluyuz gibi davrandı
(6,204 puan) tarafından
Sanki kacan sizsiniz :D
(3,770 puan) tarafından
Eşi nasıl kaçtığı ailesi nasıl hiç bu yönden baktınız mı olaya bekli kardeşin istemeyerek böyle davranıyor

Benim kuzenimde kaçtı ve ailesi kümedi ki kuzenim dünya tatlısı bir kızdır ama eşi ailesi örnek vereyim nikah günü biz onalri dışarıda beklerken onlar arbayla arkdn kaçar gibi gidicklrdi son anda giderken gördük ve bunu asla kuzenim yapmaz öyle biri değil ;)
(6,204 puan) tarafından
Sirf bu yuzden de birbirlerini ve ailelerini tam anlamiyla tanimadan evlenmemeleri lazim.Ailesi istemiyorsa illaki bir sey sezmistir ama bazi aileler de yanilabiliyor bu konularda
0 oy
(3,811 puan) tarafından
niye kacti ailen istemiyor muydu damadi
0 oy
(460 puan) tarafından
Benim kardeşim kaçsa yüzüne bile bakmam. Siz yine iyi gitmişsiniz. Kaçan kişi zaten her yanlışı göze almıştır. Bir de hatalı sizmişsiniz gibi üste çıkmaya çalışması çok yanlış. 
0 oy
(118,987 puan) tarafından
Kusura bakma canim ben kacanlardan nefret ediyom yazik babalarin boynu bukuluyo elalemin agzina laf veriyolar 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Esi veya esinin ailesi yuzunden belki de oyle yapiyo olabilir kuzum nasil insanlar ki acaba
0 oy
tarafından
İşin özüne bakmak lazım bu kız o evde ne yaşadı da kaçtı? Kendi açımdan bakma onun gözünden bak benim kuzenim de kaçtı milletin demediği laf kalmadı ama kimse o kızın gözünden bakmadı kızın yemediği dayak yoktu küfürler hakaretler evde amele gibiydi eziliyordu ha hizmetçi ha o arada bir fark yoktu oturup derdini anlatacak bir kahve yapsa beraber içicek annesi bile yoktu çünkü annesi bile duvar gibiydi ee bu kaçtı ayıp dediler bizi dışladı dediler ama o kız kendini kurtardı benim gözümde.... Şimdi sneşn kardeşine bakmak lazım kaçtı be size bu kadar uzak soğuk acaba laf mı soktunuz gözlerinizle kıza baskı mı yaptınız o böyle mi hissetti onun açısından bakmak lazım... Çocukluk yapıyor desek en güzel gününde bu kadar uzağa kaçmazdı sizden bilemiyor insan neler yaşadığını tek dua mutlu olması 
tarafından
Artı veremiyorum lütfen birisi yerime milyonlarca kez artılasin
(880 puan) tarafından
Valla işkence yapıp dovup sovup kaçsaydı içimiz acımazdı el bebek gul bebek calısan parasını kazanan biriydi onun açısından bakıp da hıc haklı yonunu bulamıyorum en guzel gunun de anasını babasını görmezden gelip kaynana tarafına yamandı

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 601 göst.
29 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Sevda Mehmet emir (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 758 göst.
8 Kasım 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,717 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 727 göst.
13 Ocak 2022 Aile kategorisinde Elizin annesi (795 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 484 göst.
13 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,204 soru

11,288,351 cevap

34,696 kullanıcı

...