0 oy
1,128 göst.
Diğer kategorisinde (18 puan) tarafından

Bu gün adet oldum umutluydum bu ay yine olmadı içim o kadar acıyor ki paramparçayım gün boyu agladım

Kafam yorgun bedenim yorgun galiba benim hiç çoçugum olmayacak etraftaki çocukları görünce içim gidiyo aglıyorum sürekli etraftakileeer çoçuk soruyor nasip diyorum başka bişi diyemiyom aglamaktan başka elimden bişi gelmiyo 

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canim benim uzulmemeye calis stres yapma RABBIM  hayirlisiyla sana tez zamanda evlat nasib eder INŞALLAH 
tarafından
Etrafi bos ver canim takma hic kimseyi insanlar konusmaya laf ariyor sen stres yapma olucak INŞALLAH
(18 puan) tarafından
Ne kadar takmayım canım birini takmazsan diyeri herkes ayrı dert
tarafından
Yinede uzulmemeye calis canim sen belkide ondan stres yapiyorsun
(18 puan) tarafından
Sagolasın canım güzel yorumların için
tarafından
Rica ederim canim⚘⚘
-Reklam-
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Allah büyüktür canim Rabbimin bi bildgibu vardir..sabir sabir sabir Allah sevdigi kullari dener sınar biliyorum zor ama Rabbin icin sabret ve ümidini kaybetme  ..
(18 puan) tarafından
Sabretmekten başka ne gelirki elimden ama yoruldum koşuyom koşuyom Bi yere varamıyom
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Ne kadarlık evlisin cnm doktora gittin mi bnm de sürekli düşüklerim oluyordu pes etmedim çok şükür bebeğimi kucağıma aldım kesinlikle pes etme dua et Rabbim tez zamanda kucağını doldursun 
(18 puan) tarafından
1 sene canım gidiyorum doktora ama işte
0 oy
tarafından
Kaç yaşındasın ki umutlarını kaybedecek kadar? 
(8,081 puan) tarafından
Bir nektarin üslubuna bak birde seninkine neyse :)
tarafından
Bence yorumumun altına parazit yapma böyle bir hassas konuda seninle tartışmaya giremeyeceğim.
(18 puan) tarafından
Stres yapma demek kolay ama uygulamak çok zor nasıl yapmayım ya etrafım hep çoçuk nereye gitsem eee senin niye yok hayırlısı demekten başka bişi diyomiyom
tarafından
Doktora gittiniz mi hiç eşinle canım belki sende bişey yok eşinde bir sorun var
(18 puan) tarafından
Bu ay gidecez birlikte
0 oy
(583 puan) tarafından
Demek daha zamanı gelmemiş canım inşallah  Rabbim en kisa zamanda  sağlıklı  hayırlı  evlatlar  verir sana rahim filmi cektirdinmi
(18 puan) tarafından
Yok canım daha çektirmedim
(583 puan) tarafından
Benim arkadaşım 3 sene bekledi rahim filmi cektirince  ilk ay hamile kaldı sonra oğlu oldu 4 yıl geçti yine hamile kalmayınca  rahim filmi cektirdi yine ilk ay hamile kaldı şimdide nasipse kızı olacak dene canım sende tüplerin  tıkalı olabilir
(18 puan) tarafından
Allah bağışlasın inşallah
0 oy
(782 puan) tarafından
Ağlama canım herşeyi akışına birak kafani meşgul edicek birseyler bul emin ol herseyin bir vakti zmni var bende cok agladim rabbim yuzume guldu allahim insallah sana da en kisa zamnda tatirsin bu duygulari ve senin gibi isteyen diger kadinlarada sen den daha cok bekleyip hic olmayanlar var onlari dusunun sabret
(18 puan) tarafından
Ne yaparsam yapayım çıkmıyo aklımdan etrafımda herkesin çoçugu var unutmama izin vermiyorlar kendi halimde bırakıyorlar
0 oy
(191 puan) tarafından
Canim stres yapma inan ki en çok stres etkiliyor seni. Rahat bırak kendini evet zor adam düşünmeden edemiyor ama Allah ın bir bildiği vardır elbet. 
(18 puan) tarafından
Allah razı olsun canım sagolasın
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Kuzum rabbim ne eylerse guzel eyler oyle dusunme bekletiyo seni sınıyo belki de asla umutsuzluga kapilma zamani var demek ki dilinden duayi eksik etme ve cok stres yapma ne kadarlık evlisin 
(18 puan) tarafından
Her zaman dua ediyom her aklıma geldiğinde namaz dan sonra  herkesten dua istiyorum
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Canim allah tan umut kesilmez hicbir zaman, o yuzden umudun hep olsun. Ayrica ben hamileyken uzerine adet gormustum, ama bilmiyordum. Yani hemen uzulme, belkide gec dillenmedir, yoksa da twkrar denersiniz herseyin bir vakti vardir.
(18 puan) tarafından
Rabbimden hep hayırlısını istedim
Allahım evladını sana bagışlaşın hayırlı kılsın inşallah
(6,978 puan) tarafından
Kesinlikle herseyin hayirlisi olsun. Cevremde 6 yil sonra 8 yil sonra evlat sahibi olanlar var, kendiliginden oldu hemde olmaz derken. Rabbim cok buyuk uzulme
(18 puan) tarafından
Rabbim bana da nasip eder inşallah
0 oy
(8,081 puan) tarafından

Seni o kadar iyi anlıyorum ki rabbim büyük her anının tadını çıkar üzülmek istiyorsan üzül ağlamak istiyorsan ağla hiçbirşeyi içine atma sonra yeniden dene bütün hevesinle isteğinle elbet o güzel gün gelicek<3

(18 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Rahim filmi çektir canım bide soğan kuru dene onunda faydası oluyormuş bi arastir
(18 puan) tarafından
Yaptım canım sogan kürünü
Rahim filmi çekilmedim daha
(3,162 puan) tarafından
Araştır bakalım vardır bi çözümü işte evlatlarına kötülük yapanları görünce diyorum bunlar haketmiyor diye Allahım sana nasip etsin insAllah
(18 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
tarafından
Canim simdi yorumlari okudum yaşın daha genc ve cok yeni evlisin nedir bu acelen hemen umutsuzluga kapilmissin. Ben evleneli 1.5 sene sonra hamile kaldim cunku kendim oyle istemistim biraz esimle zaman geçirmek icin. Sen oyle bir yazmissin ki sandim 10 senedir cocuk istiyorsun olmuyor, Allah yardimcin olsun ama boyle umutsuzluga kapilma hemen
(18 puan) tarafından
Canım biz ilk evlendigimizden beri istiyoruz hiç korunmadık ama bilmiyorum zamanımı değil yoksa
tarafından
Herseyin bir zamani vardır inan ki bak bende dogum kontrol hapini 1 gun unuttum hic planlamadigimiz zamanda hamile kaldim. Ilk ogrendigimde oturup aglamistim ama zamani buymuş dedim. Seninkinin de hayirli ilan bir zamani vardir mutlaka, sabret bak en guzelini verir Rabbim
(18 puan) tarafından
İnşallah canım rabbim evladını sana bagışlaşın
tarafından
Allah da sana en kisa zamanda gebelik nasip etsin hayırlısıyla insaAllahh
(18 puan) tarafından
Allah razı olsun olsun
İnşallah
0 oy
tarafından
Allah zorlastiyirsa gizellestiyirdur umudunu kaybetme o his hepimze geldi ama bak cok.şükür iki çocuğum var ALLAH olmayan herkese versin
(18 puan) tarafından
Amin Allah bagışlaşın
0 oy
tarafından
Elbette üzülüyorsun ama inan ki nasip Allah hayırlı evlatlar versin her isteyene. Benim arkadaşım şeker ve epilepsi hastasıydı yıllarca bekledi tabii psikoloji falan kalmıyor denemediği şey de kalmamıştı ama hediye gibi kendiliğinden 8 yıl sonra oldu. İnşallah tez vakitte sağlıklı sıhhatli kucağın dolar.
(18 puan) tarafından
Amin inşallah canım
(18 puan) tarafından
Rabbim hayırlı evlat eylesin
0 oy
(33 puan) tarafından
"Umudum kalmadı artık" çok büyük bir söz. Belki Allahu Teala senin niyazını seviyor ona daha çok dua etmeni yalvarmanı istiyor. Belki şuan hamile kalsan doğacak evladından üzüntü yaşayacaksın diye seni daha güzele hazırlıyor bekletiyor. 

26 yaş ve 1 yıllık evlilik çok değil ki, herkesin bünyesi farklı nasibi farklı. Benim annem 23 yaşında evlenmiş 25 yaşında hamile kalabilmiş düşün o zamanlar herkes en gec 20 de anne oluyordu. Benim de 1 yıla yakın sürdü hamile kalmam korunmadığım halde ve 29 yaşında anne olucam nasipse. Eşim daha 1 haftalık evliyken çok istediğini söyledi her ay ben de umutla bekledim ama 1 kere bile umudum kalmadı demedim. Ne haddimize bunu demek. Lütfen dualarımızı umutsuzlukla gölgelemeyelim. Seni annenin rahmine düşüren Mevla'nın senin rahmine de bir can vermesi onun için ne kadar kolay biliyoruz. Umudumu kestim derken haşa kimden kesiyoruz bi düşünelim nolursunuz. Bu tarz postlar çok görüyorum hamile bölümünde de. Çok üzülüyorum bacılarım yapmayalım nolur. Benim senin üzülmen bişey değil, ya Rabbimizi üzersek? 
(18 puan) tarafından
Benden küçüklerin iki üç çoçukları var birlikte evlendigim insanlar ikinciye hamile dalga geçiyorlar olmayacak gibi
(33 puan) tarafından
Benim en yakın arkadaşlarımın 2 şer tane çocukları var onlar bir de erken evlendiler ben 27 yaşımda evlendim. Çok isterdim 22-23 yaşımda anne olayım. Evlilikten gelinlikten çok annelik hevesim vardı ama olmadı 27 yaşımda evlilik nasip oldu, annelik de 29 yaşımda nasip olacak Allah verirse. Öz annem bile laf söyledi bana yaşıtların ikişer tane doğurdu senin neyin var elinde diye. Napalım hayata mı küselim, Yaradana mı küselim, kaderimize mi küselim? Hiç birini yapamayız, benim payıma bu düşmüş amenna demek zorundayız. Sabrettikçe nimetin tadı artar canım benim gönlünü ferah tutmaya çalış. Arkadaşların dediği gibi de stres çok önemli. Kendi kendine stresten kurtulamıyorsan salavat çek gönlünü rahatlatır. Rabbim hayırlısıyla inşallah sana da bana da nasip etsin anneliği :)
(18 puan) tarafından
Saglıkla kucagına al canım inşallah
Kimse demiyor ki Allah nasip ederse olur hemen yargılamaya başlıyorlar insanı
Rabbim kimseye düşürmesin
0 oy
(161 puan) tarafından
Kuzum sakın stres sıkıntı yapma Çünkü benim bir tane Kapı komşum vardı 4 senedir çocuğu olmuyordu gitmediği hastane kalmadı çok kafasına takıyordu sonra kendi kendine kafasına takmayı bırakmaya karar verdi diğer ay hamile kaldı stres sıkıntı en büyük düşman kuzum Rabbim bir an önce kucağını doldursun inşallah
(18 puan) tarafından
Yapamıyom canım diyorum birtakım ama olmuyo
0 oy
tarafından
Stres yapma canım inan stres çok etkili kafaya taktıkça işin dahada zorlaşır evet zor biliyorum ama sabır en iyi ilaç 

Rabbim en kısa zamanda çifter çifter versin inşallah 
(18 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
tarafından
Bende 3 senelik evliyim 2 yıldır deniyoruz ama bizimde olmuyor esim de sorun çıktı ve çocuk sahibi olmamız için para ihtiyacımız var eğer sorun yoksa stresten de olmaz stres yapma en azından umudun var benim gibileri düşün benim umudum yok benim param yok param olmayınca çocuğum da olmuyor maalesef kötü düşünme bende seninle aynı şeyleri yasıyorum ve çok çok zor bir durum ne zaman bebek görsem ağlıyorum ama nasip kısmet 
(18 puan) tarafından
Canım bizimde maddi durumumuz yok eşimin maası kira elektrik su anca yetiyo borçlar var
0 oy
(62 puan) tarafından
Kaç yıllk evlisin cnm 
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Rabbim bilir herşeyin en iyisini. O'na bırak strese girme. Stres ya ptikca hiç olmaz. Eşimin teyzesi 10 sene uğraştı neler denediler tüp bebek aşılama kullanmadığı yöntem gitmediği yer kalmadı. En son pes etmisler. Tam pes ettiği yıl ikizlere hamile kalmış. 11 yıl sonunda hamile kalmis. Şuan ikizleri 6 yaşında. Ne olursa olsun ümitsizliğe kapılma. Allah'ım hayırlısını ver de. İnşallah en kısa zamanda olmuyor diye akittigin gözyaşları oldu diye akar..
(18 puan) tarafından
Rabbim bagışlaşın

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 502 göst.
11 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 297 göst.
22 Eylül 2023 Aile kategorisinde Havin06 (2,095 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 532 göst.
3 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu