0 oy
2,887 göst.
Aile kategorisinde (1,016 puan) tarafından
Kızlar eşim beni hiç kıskanmiyor, icerliyorum açıkçası. Tamm fazlası abartı ama, eşim hiç mi hiç kıskanç değildi.    

Ben akşam 9 10 Lara kadar bekar arkadaşlarımla takılırıdm, gezerdim, tek başıma eve gelirdim hiç demez gelip alayım seni! Bekar veya evli arkadaşları 2 kişiler çok güvenir onlara, biri yaşı küçük 23 biz ise 31iz. Eşim olmadığı zaman beni alıp hastaneye çarşıya götürürler. Yüzük takmam misal hiç sorun etmez,istersen takma, sen kime ne cvp vereceğini bilirsin diyor.

Evin faturalarını bile ben öderim, erkeklerle muhattap oldum felan anlatsam bile asla kiskanmz. Misal elektrik için geli evden bakacaklar, kendisi Ankara'da eğitim de şimdi. Dediki adamlar beni ararsa, sen eve geçersin, gelip bakarlar eelktirige dedi. Çok şaşırdım annem duysa çok kızar şimdi onların evindeyim:( 

Ya kızlar eşimin tek derdi tesettürlüyum bakacak bir yerleri olmasın, çok Sever geniş giymemi felan, on kilo makyaj yapıp ciksam demez neden yaptın. Ben hayatım boyunca hiç makyaj yapmadim ama renkli ve bol giyinmemi sever

Çok güveniyorum diyor, nerde yapacağını bilirsin! Bekarken de abilerim hiç kiskanmazdi, seni ordunun içine koysak da sana sonsuz guveniyrouz diyorlar. Uff neden ya, azcik kiskansa, ama annem kıskanç baskıcı biridir sadece:( uff vala sinirlerim boşaldı 9 aylık oğlumla şimdi dusuncelerdeyim

42 Cevaplar

0 oy
(772 puan) tarafından
Bence herşey olması gerektiği gibi bence fazlası abartı ve kıskançlık değil güvensizlik oluyo takacak bişi yok. Benimde eşim öyle çıkar gezerim ederim en son ewe geçerken benide şurdan alırsın derim komşularımızla denk geldiğimde merhaba der konuşur ederim oda öyle aynı zamanda hiç birimiz bişi demeyiz kısıtlamayız bazen ben onun eskileri deşerim anlatır bakarımki biraz gurur duyar gibi olur bu sefer bende eskilerimden anlatırım bu sefer kaşınıon der gibi güler fln ama birbirimize sewgimiz ve güvenimiz tam bence çok takma ne kadar bıkmış kdın var kıskançlıktan fln
(1,016 puan) tarafından
Güveni ve saygısı çok fazla. Ama sahiplenilmek istiyorum
-Reklam-
0 oy
(105 puan) tarafından
Sen ağrısız başını agritmak mi istiyon kız bende tesettür luyum bnde bol giyerim ki dar giymeme zaten izin vermez de makyaj yapardım evlenmeden önce yine kızardı da yine de yapardım şimdi evden dışarı çıkamaz oldum adam deliriyo gözü falan donuyo krize falan giriyo sanırım bence mutlu olman lazım kıskanmiyo diye
(1,016 puan) tarafından
Eşimin yanında liseden kalma bir arkadaşımla msjlasiyorum akşam saatlerinde hiç birşey demiyor. Bekar ardaslariyla arabada yanlız kalıyorum araba sürmesini öğretiyor:( anlatamadigim birsurü sey
tarafından
Ayyy canım bu da fazla rahatlık
(105 puan) tarafından
Buda baya baya rahatlık oluyo yani şimdi olmayacak şey aslında
0 oy
tarafından
Allahım yine güleyim de başıma gelsin diyeceğim bi post.. İnan hayatını yaşıyorsun azcık kıskançlık bile sevmiyorum ben 
(1,016 puan) tarafından
Onlar var ya, çok değer verir, çok düşünür, biryerim agrisa hemen o temizlk yapar. Hep der şükürler olsun senle evlendim diye
tarafından
Canım sende bu iyi taraflarını gör artık. İnan daha biraz önce eski komşumla konuştuk bana gel evime diyo ben şuan kara kara düşünüyorum nasıl eşime desem de izin alsam. Çünkü onun annesi yada kendi annem dışında gittiğim kimse yok böyle olmaktansa senin durumunda olmayı çok isterdim evet sende azıcıkta olsa kıskansın diyorsun çok iyi anlıyorum seni ama bardağın dolu tarafından bak bizi düşün şükret :)
(1,016 puan) tarafından
Sanırım sığındıgim tek liman. Şükürler olsun senle evliyim. Bunu benim ailemede der, sevda çok iyidir çok şanslıyım der. Yoksa Hepten harap olurim
tarafından
Rabbim muhabbetinizi arttırsın inşallah
(1,016 puan) tarafından
Cümlemizin inşallah
0 oy
(12,943 puan) tarafından

Yengem de amcan kıskanmıyor yıllarca  diyordu adam 40 ındna somra bir değişti şimdi diyor kıskançlık me kötüymüş :)

(1,016 puan) tarafından
Ciddi misin? Adam 40 da neyi kıskanıyor ya. İlk evlkikte kiskanilmayacaksa
0 oy
(476 puan) tarafından
Bence gayet normal. Senin yetişkin bir birey olduğunun farkında. Çocuk gibi güdmeye çalışmıyor. İçinde yanlış bir şey yapacak bir yanın olmadığının da bilincinde. Eğer seni almasını istiyorsan bunu belirtebilirsin. Mesele 10 da arkadaşlarımla işim bitecek beni alir mısın diyebilirsin. Benim eşimde böyle babam da böyleydi hem anneme hem bana karşı. Bende bu şekilde yetiştirildim hep annem ve babam tarafından. Sen ne yapacağını bilirsin kimsenin sana nasıl davranman gerektiğini ne yapman gerektiğini söylemesine ihtiyacın yok, yanlış bir şey yaptığın da da sonucuna kendin katlanırsın tercihler senin mantığıyla hep. 
(1,016 puan) tarafından
Evet eşim de öyle diyor. şöyle alırım. Sen  söylemden almam
(476 puan) tarafından
E adam yapmam demiyor sonuçta alırmış işte canım bence şükret benim çevremde ne eşler var nefes aldırmayanlar eşlerine güvensiz çocuk gibi davrananlar. O tipler o kadar çok ki böylesine denk geldik mi anormal geliyor bize ama aslında olması gereken bizim ki gibi eşler. Güven var, seni yetişkin bir birey olarak görüyor daha ne olsun ki. Sana saygı duyuyor eşin.
(476 puan) tarafından
Ayrıca seni başka insanlara ezdirmiyorsa, seninle beraber senin hakkını savunuyorsa, seni dinleyip fikirlerine önem veriyorsa seni sahipleniyordur zaten. Sahiplenmek bazı şeyleri sorgulamak kısıtlamak değildir.
0 oy
(47 puan) tarafından
Bende seviyorum sahiplenip kiskanmasini herşey olduğu kadar güzel fazlası abartisi iyi digil ister kıskanması olsun ister kiskanmamasi bende olsam çok üzülürdüm takardim kafaya ne yalan soyliyim 
(1,016 puan) tarafından
Uff uff aynen öyle işte, dayanamıyor ummm
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Şimdi eşi hastalık derecesinde kıskanç olan arkadaşlar sana hâline şükret demiş cnm ama okadar olsa ztn sende bunalırsın o ayrı senin söylemek istediğin ayrı mesele ben senin anlatmak istediğini çok iyi anlıyorum ben anlaşırken ozaman acayip kıskançlık yapıyordu eşim sürekli kavga halindeydik evlendik çok normal bir hayatımız var ama arada bir tatlı kıskançlığı oluyor buda benim hoşuma gidiyor gülümsüyorum sende bundan bahsetmişsin mesela senin eşinin anlattığın kadarıyla arkadaşıyla yollaması eve tadilat için filan adam girmesi benim eşim tarafından normal karşılanmaz asla ama kendim istediğim yere giderim balkonda otururum bunlara da karışmaz esinle konuş dikkatimi çekti tmm bana güveniyorsun ama bu güvenin ötesinde birşey diye duygularını dile getir mesela sen eşini kıskanıyorsan onları söyle falan filan konuşun derim
(1,016 puan) tarafından
Ufff ben hiç dile getirmedim ciddi anlamda. Birkez ufaktan citlattim ama dediki kıskançlık hastalıktır güveniyorum
0 oy
(759 puan) tarafından

benimde eşim beni kıskanmıyo .Neden kıskanmıyorsun dedim beni ?

Sana güveniyorum dedi Bənde ona dedimki siz erkekler televuzyona bakıb kızlara bakanda bən burda çartlıyorum dimi .Biz kadınlar televizyonda falan çıplak erkek gördüyümüzde  kıskanmıyormusunuz dedim .Yüzüme güldü geçki:ermm::woot:

(1,016 puan) tarafından
Uffff sorma
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Kıskanmadı diye ben 10 da eve gelmem fatura artık zaten telefondan ödenyo kimsenin bi yere gitmesine gerek yok ee elektirikçi gelmiş adam ankaradan gelcek değilya acil bişey olsa bende açarım kapıyı halı yıkamacı gelir vesayrı olur açarsın yani bunda bişey yok. 
(1,016 puan) tarafından
Peki akşam 10da erkek arkadaşınla oturup mesajlaşsan, onla kahve içmeye gitsen, yüzük takmadan hiç. Kiskanmaz mi esin
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Dinimizde de eşini kızını kardeşini kıskanmayan erkek pek makbul değildir. Erkekte kıskançlık duygusu olmalı yoksa işte böyle huzursuzluk ortaya çıkıyor. 
(1,016 puan) tarafından
Haaa işte Demeye çalıştığımi anladin
0 oy
tarafından
Ayyy ne güzel işte kız benimki balkona çıkarken bile eşofmanla çıkma boynunu kapat aman aman ben usandım
(1,016 puan) tarafından
Uff uff hâlimi anlamiyorsun
0 oy
(101 puan) tarafından
Hamileyim ve dışarı bahçeye bile çıkamıyor sıkıntıdan patlıyor um eşim aşırı kıskanç çöpü bile kapıya koyarken işten gelince kendisi çıkarır bi camdan baksam kıyamet kopar güven konusuna gelince güveniyorum der bence çok dert etme bi Piknik yapınca burnundan gelir şu baktı bu baktı yarım saatte kavga ile geri döneriz
(1,016 puan) tarafından
Yapma inan, insan değersiz hissediyor
0 oy
tarafından
Bak benimki geldi aklıma hemen yeni evliyiz çamaşır makinemiz geldi ama bir türlü actiramadik eşim dışardayken şirket görevlisi geldi hatta esim bekledi gelmedi acil çıktı ardından geldi neyse adam geldi esim aradı dedim geldi kapıyi açık bırak telefonu kapatma dedi 10 dakka sonra eve geldi beni odaya soktu kendi adamla muhattab oldu, ben abimlerden çok çektim makyaj yapardım abimler kizardı çatalla tehtit ederlerdi sil vs. Diye cok cektim abimlerden evlendim eşim o kadar değil yaptığım bi rimel bide hafif ruj onu da sürer silerim esim gelir görür der sil silmem derim hemen ben diyorum sag ve sol melek şahit öbür dünyada bana sorulmaz benden günah gitti der shshshshh ama hep karışır makyajıma kimi zaman gezmeye giderken makyaj yüzünden kavga ederiz duşun yani bu da zor bacım cok rahatta olmıcak cok kiskancta ortası iyi
(1,016 puan) tarafından
İşte ikiside zarar iste
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Ya karakteri öyledir  senin Yannis yapmicani bilir  
(1,016 puan) tarafından
Öyle de. Az buçuk kiskansa
0 oy
(381 puan) tarafından
Simdi burda  linc girisimi baslatmayayım bacım Allah vermis yemesini bilmiyorsun  bence sükür et :) 
(1,016 puan) tarafından
Deme öyle lütfen anlamıyorsun beni
(381 puan) tarafından
İnan esim öyle olsun  diye cok iseterdim cnm kıskanmak ayrı bise bence kıskançlık adı altında Baski yapıyorlar
(1,016 puan) tarafından
Baskı ayrıdır kiskanip sahiplenmek ayri
0 oy
(188 puan) tarafından
Sanırim haklisin azda olsa kiskanc olmali hani evde teksin dunya da neler var nasil elin adamlarina gelsinler baksinlar diyo tamam sana güveni olabilir ama dünyabkötü onlara güvenmemeli belkide genis büyümüş kayinbabanda mi kiskanc degil ondan kaynakli olabilir 
(1,016 puan) tarafından
Eşimin yanında liseden kalma bir arkadaşımla msjlasiyorum akşam saatlerinde hiç birşey demiyor
(188 puan) tarafından
Gerçekten baya geniş yani yanlis anlama beni hani dinimizde bi ****** sevilmez Allah tarafindan o hayvanin sevilmeme sebebinin bi tanesi eşini kıskanmamasiymiş
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Bisey diycem de 31yasiniza gelmissiniz cok normal degil mi demek ki nasil davranacaginizi biliyorsunuz ve eve su saatte geliceksin demek kiskanmak degil kisitlamak oluyor.Annenin kiskanmasina gelirsek de tek senin annen kiskanmiyor her anne evladini kiskanir benimki de kiskaniyor
(1,016 puan) tarafından
Eşimin yanında liseden kalma bir arkadaşımla msjlasiyorum akşam saatlerinde hiç birşey demiyor, yani daha bir sürü şey, bekar arkadaşıyla araba sürmeyi öğreniyoruz Eşim yok
0 oy
(191 puan) tarafından

Valla benim eşimde çok güveniyor bana ama bekar arkadaslariyla konusursam falan kıskanır yani seninki bayağı geniş canım. Biraz da sende hata var çok aşırı güven vermişsin canım :D:D

(1,016 puan) tarafından
İşte sorma aşırı güveniyor. Ne bileyim neden bu güveni verdim ki
(191 puan) tarafından
Her şeyi tek başına yapma bence artık ben hallederim deme. Eve erkek gelince tadilat için falan yada arkadaşları gelince özellikle üstüne bastıra bastıra evde olması gerektiğini söyle.  Sen adama sana ihtiyacım yok ben erkek gibiyim herseyi hallederim güveni vermişsin. Kiskanmasini istiyorsan az geri dur. Ben cekiniyorum korkuyorum imajı vermen lazım
0 oy
tarafından
Yorumları okudum da canım eşin sinir bozucu derecede rahatmış gerçekten bende istemezdim bı kadar rahat olmasını
(1,016 puan) tarafından
Haa işte aşırı rahat
0 oy
tarafından
Keske benim esimde kiskanc olmasa pencereden bakmama bile karisir

İlgili sorular

+4 oy
24 cevap 1,020 göst.
28 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 3,484 göst.
30 Ekim 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu