0 oy
2,888 göst.
Aile kategorisinde (1,016 puan) tarafından
Kızlar eşim beni hiç kıskanmiyor, icerliyorum açıkçası. Tamm fazlası abartı ama, eşim hiç mi hiç kıskanç değildi.    

Ben akşam 9 10 Lara kadar bekar arkadaşlarımla takılırıdm, gezerdim, tek başıma eve gelirdim hiç demez gelip alayım seni! Bekar veya evli arkadaşları 2 kişiler çok güvenir onlara, biri yaşı küçük 23 biz ise 31iz. Eşim olmadığı zaman beni alıp hastaneye çarşıya götürürler. Yüzük takmam misal hiç sorun etmez,istersen takma, sen kime ne cvp vereceğini bilirsin diyor.

Evin faturalarını bile ben öderim, erkeklerle muhattap oldum felan anlatsam bile asla kiskanmz. Misal elektrik için geli evden bakacaklar, kendisi Ankara'da eğitim de şimdi. Dediki adamlar beni ararsa, sen eve geçersin, gelip bakarlar eelktirige dedi. Çok şaşırdım annem duysa çok kızar şimdi onların evindeyim:( 

Ya kızlar eşimin tek derdi tesettürlüyum bakacak bir yerleri olmasın, çok Sever geniş giymemi felan, on kilo makyaj yapıp ciksam demez neden yaptın. Ben hayatım boyunca hiç makyaj yapmadim ama renkli ve bol giyinmemi sever

Çok güveniyorum diyor, nerde yapacağını bilirsin! Bekarken de abilerim hiç kiskanmazdi, seni ordunun içine koysak da sana sonsuz guveniyrouz diyorlar. Uff neden ya, azcik kiskansa, ama annem kıskanç baskıcı biridir sadece:( uff vala sinirlerim boşaldı 9 aylık oğlumla şimdi dusuncelerdeyim

42 Cevaplar

0 oy
(3,107 puan) tarafından

Allah'tan belanı mi istiyon ya :D

(1,016 puan) tarafından
Yapma yaaa
(3,107 puan) tarafından
Valla öyle :D ne güzel işte daha ne istiyorsun :D
-Reklam-
0 oy
(554 puan) tarafından
Senin yerinde olmak isteyen bir sürü bayan var onlardan biride benim babamın evine gitsem bile o merdivenden aşağı inmeye çeksin diyo o derece dertsiz başına dert alma derim :)))
(1,016 puan) tarafından
Yapma ya azıcık değer istiyorum
(554 puan) tarafından
Kız değer öyle olmaz ki saygı sevgi varsa tmm hastalanınca ilgilimi ona bak kıskanmak bağımlılık tır cnm sevgi değil

İlgili sorular

+4 oy
24 cevap 1,020 göst.
28 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 3,484 göst.
30 Ekim 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 700 göst.
14 Mart 2021 Diğer kategorisinde Annembanadoymaz (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 498 göst.