0 oy
428 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Henuz 4 aylk evliydim ve 2 aylikta hamileydim gorumcelerim eltim yemege gelmişti bana neyse buyrun gelin demiştim oysaki sadece gorumcemi davet etmiştim kaynanam hepsini toplayp getirmişti yaklaşik 15 kişilerdi cocuklari falan

Hazirladim ettim masayi tek kaldirdim hic biri yardim etmedi etrafi kendim temizledim hicbiri elini surmedi biseye cay falan icip kalktilar

Gorumcemin oglu klozete tuvaletini yapmiş yikamamiş 11 yaşinda kendisi

Eltimin kizi halima slaym dökmuş  

Ve duvara burundaki sümüklerini sürmuşler ve gorumcelerim eltimde boş boş oturdu hic ses etmemişti cocuklarina 

Eşimede bisey dememiştim neden anlattm bilmiyorum icimden cikmiyo o günler 

6 Cevaplar

+1 oy
(2,380 puan) tarafından
Ben evliydim eşime doğum günü masasi hazirladim beraber kutlayacaktik birden evin içerisi 25 kişi olmuştu ben baş başa plan kurarken o gün hamile olduğumu söyleyecektim o gun öğrenmiştim söyleyemedim ve o bebeğimi kaybettim zaten 
tarafından
Başin saolsun kuzum millet cok acimasiz hamile kadinlari köle gbi kullanyolar
(2,380 puan) tarafından
Aman işte yemek içmek vakit geçirmek için geliyorlar bizi sevdikleri için değil
-Reklam-
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Çokk hatalisin. O pisliği sen temeizlemek zorunda değilsin. Annesini çağırıp hamileyim midem bulanıyor diyecektin, sümükde aynı şekilde. Öyle vicdansızlars susmayacak sin
tarafından
Daha 4 aylk evliydim onlar gidince farkettim hepsini
0 oy
tarafından
Duvara sümük sürmek ne ya buna göz yuman anneleri iğrenç ya 
tarafından
Ben onlar gidince gördum hepsini
0 oy
tarafından
Hamileyim buyuk konusmak istemiyorum ama duvara sumuk surmek ne demek ua, cocugunun bu pisligi yapmasina nasil mudahale etmezsin, bu cocuk bu igrencligi nerden öğrendi. Senin esinin kizmasi lazim, sen is yapmaktan göremezsin esin sahip cikcak evine sana
tarafından
Eşim ailesine asla laf soyletmez
tarafından
O zaman sumukleri esin temizlesin
tarafından
Bsey dememiştim ya keske deseydim o an
0 oy
tarafından
1 sene boyle susuyorsub 2.sene soylenmeye baslıyorsun ama zamannda sustugun ıcın eşin seni kale almıyor 3. Sene süreklı aıle yuzunden kavga ediyorsun. 4.seneyı gorurse evlılıgınız sorunlar aılelere yansıyor. 5.senede şansın varsa eşin kıymetini anlıyor ama sen senden gecıyorsun... Ne olursa içine atmaktn vazgec. Eşine soylemek yerıne konunun muhataplarına soyle.. Birdaha bir araya gelındıgınde laf arasnda soyle kusura bakmayın bıdaha agırlayamam hamıleyım yoruluyorum ve çocuklarınızın arkasnda dolanmıyorsunuz de normal ses tonu ile. Onlar şaşıracak ayıplayacak ama sana gore davranmayı ogrencekler.. Sana tek tavsıyem konseye soyleyemedıklerın ıcın eşin ile kavga etme herkese haddini bildir sonra biranda degıstı damgası yıyorsun kımse dayandı dayandı sonunda patladı kızcagız demiyor. Bunada bi haller oldu diyorlar. 
tarafından
Eltime dedim kizin halima slaym dokmus dedim kizi herkesin icinde dovmustu
tarafından
Ayy yavrum yaa. İşte evladını takıp etmez guya mıllete gosterıyo cocugu dovuyor.. Oda kötü.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 638 göst.
9 Mart 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 346 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 1 melek annesi (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 321 göst.
2 Ekim 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 151 göst.