0 oy
1,672 göst.
Aile kategorisinde (535 puan) tarafından
Kavga ediyorduk çok sinirliydim bir suru bisey saydım olay kovid pozitif birinin yanında mesafe var diye maske takmamasiyla başladı sigarasına iddeasina kadar gitti bir suru bisey saydım ben bi yandanda bulaşık yikiyordum neyse kavga büyüdü biraz atıştık bi yandanda oda bende 1 yaşında oğlumuz vae diye susmaya calisiyorum ama tutamiyoruz. Neyse bulaşık yıkamaya devam ediyorum bi yandanda kavga ediyoruz sacimdan tutup kapının önüne atti git babanın evine diye. Ki bilir ben babamlara bisey anlatmam her kavgamizda anlatacak olsaydım çoktan boşanırdık. Bundan önceki kavgamızda da babamı aramıştı al kızını al diye adamcagiz gelip arayi bulmayı çalıştıydı. Ama bu sefer çok canım yandı saat akşam 10.30 filandı dışarı çıktım biraz ağladım yarim saat sonra geri geldim ne telefon ne para bisey yokki nereye gidiyim her şeyden öte oglum evde o bensiz uyumazki ama canim çok yanıyor. Napiyim siz soyleyin

35 Cevaplar

+4 oy
(447 puan) tarafından
Cocugumu alır çıkardım bir daha dönememek üzere 
(6,203 puan) tarafından
Ayy bide hemsire mi cildiracam vallaha cildiracam
(671 puan) tarafından
Ben saçlarımı yolmaya başladım bile ne diyelim kendi düşen ağlamaz
(1,635 puan) tarafından
Allah'ım böyle kadınlara bayılıyorum yaa.
Mesleğin olsun olmasın o pisliği yapan sineye çektiği için yarın öbür gün daha fazlasını da yapar.
Mesleğin varmış zaten ki bende hemşireyim. Ama çekme öyle bi adamı çocuğunu ve eşyalarını al çık.
tarafından
Fikir danisiyosunuz ustune kziiyosunuz nasil is anlamadim . Ne duymak istediginizi yazin bari de oyle fikirler verilsin
(535 puan) tarafından
Ben kimseye kızmadım elimden geldigincede cevap yazmaya çalıştım
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Valla benim babam o kadar otoriter ki cidden esim çekinir herkes hem sever hem de cekinir babamdan 

Onu arıyip kizini al dese gelir once dover sonra alır beni ama bi daha da vermez 

Küs gitti aliyim vs olmaz babam bastan dedi kizimi veriyorum ama bi sebeple bi eve dönerse tekrar goremezsin onu
(2,091 puan) tarafından
Helal olsun öyle babaya benim babamda öyledir aslan babam benim
(856 puan) tarafından
Canım babam benim babamda öyle Rabbim onları başımızdan eksik etmesin
tarafından
Baban buralarda olsaydi ona +++++++ verirdim vekili olarak sana verdim ::))
+1 oy
(7,192 puan) tarafından
Bizim dediklerimize kalsa dünya ne güzel yer olurdu ... Yumurtaya can veren Rabbim su avanaklara da akıl fikir versin ne denir ki ayrıl mi kocani terbiye et mi korkut mu ? Hangisi çözüm.... Ahh kadın olmak ne zor bir gün o da bir kapı arkasında çaresiz kalır da görür dünyanın kav bucak olduğunu inşallah...
0 oy
tarafından
Ayyyy c aynı sorunlari yaşıyoruz ya offfv cokkk zor seni çok iyi anlıyorum mm 
(535 puan) tarafından
Canım çok acıyor anlatamam geldim eve çocuğumu uyuttum
tarafından
Dovdumu
(535 puan) tarafından
Dövmedi acıyan kalbim çocuğumun önünde kapıya koymasi
tarafından
Canım benide koydu hemde iki çocuğumla hemde kendi annesi de geldi evimde valizimi hazirlanaya kalktı seni çok iyi anliyorum
0 oy
(643 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun senin bu adama korku vermen lazım nasıl terbiyesizlik ya babani arayıp gel kizini ne al gibi namussuzluk mu yapmışsın sanki 
(535 puan) tarafından
Annemle babam ayri babam baskasiyla evli biliyor fırsat vermicegimi oraya donmucegimi ondan yapiyor
0 oy
(229 puan) tarafından
Allah belasi i versin insaallaah. Iate bunlar hep calismayip meslegimiz8n olmamasindan kaunaklaniyo biz izin veriyoruz aslinda  susarak.
(229 puan) tarafından
Ciddi misin  ne guzll bnm bir meslegim olcak kocama aslaa tahammul etmemm arkama bakmadan birakir giderdim..
(535 puan) tarafından
Çocuğum için bunu dicegim aklima gelmezdi ama anlıyorum onları diyen kadınları şimdi ben çok sıkıntı cektim annem babam ayrıydı oglum yaşamasın istiyorum
tarafından
Anne babasi ayri olmasin oyle buyumesin diyosun ama bu tek seferle kalmayabilir cocugun boyle bi ortamda da buyumesi iyi degil
(229 puan) tarafından
Huzursuz ortam daha cok etkiliyo canm.bnmde varr iki kizim.biliyorum ama yapacak bisey olmayimca yutup devam ediyosun bunuda biliyorum malesef..
tarafından
Allah yardimcimiz olsun yuvaniza huzur versin  ne diyebilirim ki
0 oy
(84 puan) tarafından
Canım yanlış anlama ama bir kere olunca devamı gelebiliyor. Bir de şiddet bu hiç birşeye benzemez. 
(13,202 puan) tarafından
Gelmiş zaten bu ikinci olmuş
(535 puan) tarafından
Hamileyken ustume sofra devirmisti bi kez ortada sebep bile yoktu cogu seyi unuturum onu unutmam bugunu de unutmucam sanirim
(84 puan) tarafından
Senin durumunda olmadığım için belki haddime değil ama o evden kurtulmak için bir yolunu bulman gerektiğini düşünüyorum. Gerek ailevin evi gerekse sığınma evi
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Bu adam bunu alışkanlık haline getirir ne demek çocuğunun annesini kapıya koymak. Birinin gitmesi gerekiyorsa o da eşindir gider sakinlesirsiniz geri döner sonra tatlıya bağlanır. Bunu ailenle konuşman gerekiyor o adamın çeki düzene ihtiyacı var 
(535 puan) tarafından
Kime ne anlatiyim ki sen istedin dicekler çok sevmiştim
(14,030 puan) tarafından
Ben istedim de kaderimi ben yazmadim ya bugün yanımda değilseniz ne zaman yanımda olacak sözde ailemsiniz bana bu eziyeti nasıl reva görüyorsunuz diyeceksin
(535 puan) tarafından
Yanimda olurlar babam arkamda olur ama ben o eve sığamam
(14,030 puan) tarafından
Tahmin edebiliyorum ama başka çare var mı ki en azından çocuğun büyüyene kadar hem çalışır para da kazanırsın
0 oy
tarafından
Çocuğunu al sonrası sana kalmış ya bekler annenle babanla konuşur seni almalarını söylersin yada alır çocuğunu çıkarsın evden durdurursun bı polis anlatırsın derdini sana yardım ederler canim
(535 puan) tarafından
Evden çıkıp gitti şimdi bide kapıyı kitlemis
tarafından
*t gibi korkuyor bence sizsizlikten git bacım git denize düşen yılana sarılır bundan kurtul Rabbim sana daha güzel yollar açsın inşallah duamizdasin
(535 puan) tarafından
Allah cumlemiz için hayirlisini nasip etsin
0 oy
(13,698 puan) tarafından
Allah'ın ezikleri..

Dışarda milletten laf yer,

Evde kadını ezer
(535 puan) tarafından
Oysa çok sever beni lafta işte
(13,698 puan) tarafından
Le leeeeee
O iş yalannnnnn

Gerçekten sevildim ömrümde.
Değil aglamama ,kirpigimin sayısını bilir öyle bakar gözlerime..
Canım babam.
(535 puan) tarafından
Evlenmeden önce öyleydi esim gözümden damla yaş aksa ne isi gücü var koşardı yanıma en çok onu yasalarıma merhem oldu diye sevmiştim oysa en büyük yaralari o acacakmis
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım keşke biraz uzun kalsaydın dışarda oğlunla o ilgilenseydi uyutamasaydı falan pişman olurdu belki
(535 puan) tarafından
Gece napiyim disarda saatten bile haberim yoktu oturdum bir yer ağladım ama evladım için o kapıyı  geri caldim
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Ailen arkandaysa cocugunuda al git canim sacindan tutup kapının önüne koymakta ne yaa
(535 puan) tarafından
Babama anlatsam durur arkamda ama ben o evde Dur amam benim ayaklarımın üstünde durmam lazim
0 oy
(816 puan) tarafından
Sabah kalkar o yokken pılımı pırtımı toplar cocugumu alır babamın evıne gıderım. Kapının arkasınada anahtarı takarım gelınce oda gıremesın. Ben bu yaptıgını hıc olmamıs sayarsam dıyer kavgalarda daha beter dovup kapıya atmayı alıskanlık halıne getırır
(535 puan) tarafından
Gitmeyi düşündüm babam değil ama düşündüm ayrilik olmasa bile akli başına gelsin istiorum
(816 puan) tarafından
Kesınlıkle gıtmelısın yoksa alıskanlık halıne getırır ders cıkarması lazım
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Canm benim ya çok üzüldüm Allah yardımcın olsun ne diyeyim 
(535 puan) tarafından
Aminnn
0 oy
tarafından
Yaptığı şeyin çok ama çok yanlış olduğu u anliycaktır içten içe pişmanlık duyacaktır eminim buna ama sen nerde konuşup nerde susman gerektiğinide bilmen lazım eşim sinirliyse ve çok çabuk sinirlenip ssöner asla ona karşılık vermem bn şimdi sana yaptığıda çok büyük bi hata umarım tekrarlamaz her hatasındada babanızın evine gitmeyin aonuçta telli duvaklı gelin olup çıktınız o evden bizim burda babamızın evine misafirliğe bile gitswk hemen laf söz çıkıo arkamızdan yok kavga etmiş gelmiş yık geçim sağlayıp oturamadı kocasıyla falan ama swn mesafeni kur bilmiyorum belki linçliycekler beni ama bn olsam öyle yapardım hiç o raddeye gelmedik çok şükür allahım tez vakitte aranızı düzeltsin inşallah canım oğlun için yapmalıson bnce biraz kendine hakim olmayı dene sadece 
(535 puan) tarafından
Yapamıyorum işte susamiyorum bende belki hatam o sinirlenince hersey dilimde oluyor ama bana tatlı dille yaklassa hemen sakinlesirim ama hee hee ya bi sus çocuk var dua et gibi ters cevaplar verince sakinlesemiyorum
tarafından
Bak kendinde söylüosun ağzıma ne gelirse diye azcık tut kendini erkeler öyle işte cevap verince alçaldıklarını düşünüp herşeyi yapacak konuma geliolar az sabır sadece canım
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Otur dua oku et diyemem cocuk degilsin ne yapman gerektigini zaten biliyosun.Bir kere yapan bin kere de yaoar
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Benimde yaşamak istemiyorsan al eşyalarını sen git.. es olmayı beceremedin şimdi de baba olmayı da mi beceremiyorsun kadın evden atılmaz gitmesi gereken varsa erkek gider.. şimdi topla pilinii pırtıni git derdim
(535 puan) tarafından
Gitti zatn nereye gitti Bilmiyorum kapıyı da ustume kitlemis gitmis
(9,651 puan) tarafından
Gitmenden korktugu için yapmış sende açmasın diye hani şu kapılarda sadece iç tarafta olan şey var ya onu tak geldiğinde giremesin
0 oy
(986 puan) tarafından
Geçmiş olsun, dinen boşandınız zaten canım. Seninle tekrar nikah kıyana kadar o sana namahremdir. Bunu unutma. "Babanın evine git" boşanma sözüdür. Evlilik çocuk oyuncağı değildir. Hiç kimsenin oyuncağı değildir. Ağzından çıkana dikkat etmek gerek. Oldu canım, her fırsatta basit birşey gibi babanın evine.. Yok öyle yağma. Öncesinde de nikahınız düşmüş ama haberiniz yok 
(535 puan) tarafından
Teşekkür ederim ilk fırsatta bu dediginizi ona hatirlaticam
(986 puan) tarafından
Rica ederim canım. Allah yardımcın olsun. Tavrını koy, ya sen git ya da ben gideceğim, çünkü dinen nikahımız düşmüş de. Haddini bilsin artık
0 oy
tarafından
Böyle bir insanla bir yola devam edilmez bence
0 oy
(326 puan) tarafından
Yavrum benim ya ne yaşamışın çok geçmiş olsun şuan yanında olup sarılıp seninle ağlamak isterdim ne çekio be bu kadınlar Rabbim eşinin kalbine merhamet sevgi versin sanada yardım etsin evladına da ömir versin inşallah sana en güzel yolu Rabbim göstersin inşallah
(535 puan) tarafından
Ne güzel yazmissin bi arkadaş gibi kimseye anlatamiyorsunki belki ben unuturum ama el unutmaz
(326 puan) tarafından
Aynen öyle deme kimseye kuzum çok zor evet insan konuşmak istio ama en yakının bile olsun ikide kendi yanına koyuyor duymayan kalmıyor dediğin gibi Allah kendinden başka kimseye muhtaç etmesin inşallah duam seninle

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 280 göst.
15 Ekim 2022 Aile kategorisinde Siyahimsihayat (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,136 göst.
0 oy
24 cevap 568 göst.
0 oy
29 cevap 372 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,347 puan) tarafından soruldu

379,604 soru