0 oy
1,651 göst.
Diğer kategorisinde (2,768 puan) tarafından

Dün gece oturma odasında sigara içerken kaç yere dökmüş sigarayı oda yanmış silmeye çalışmış birde yanık geçermi sabah kalktım suçunu bildiği için dinledi herşeyi söyledim kapattım bide mesaj attim eve gelme almiycam diye deli oldum daha sinirden başım ağrıyo ya bide dalga geçer gibi verdiği cevaba bakın yemin ederim sinirlerim gerildi iyice.

image

45 Cevaplar

0 oy
(2,768 puan) tarafından

En İyi Cevap

Kızlar netim az ondan hepinize tek tek yazamıyorum :ermm: azıcık sinirlerim geçti bende akşam tencere kapağı kırdım cam yanlışlıkla hemen bak sende zarar veriyosun eve diyo sanki bilerek yaptım ben :D sağolun hepiniz mesajlara gülmüşsünüz bende sinirden gülmüştüm :D

-Reklam-
+4 oy
tarafından

Ya kızma ama o taş atan teyzeye koptum :D

tarafından
Ay bende bu yorumu yapicaktim yapamadım :D
(2,768 puan) tarafından
Ya ben sinirden çatlıyorum bide bana taş atani atiyo öküz
tarafından
Aksama kır kafasını kız
+2 oy
(2,020 puan) tarafından
Yavrumkusura bakma esinin attigi mesajlara kahkaha attim :D ama sende niye evin icinde izin veriyon ciksin balkonda icsin kiz esyana bisey olmasaydi bile o koku perdelerine siner hepp, neyse bir koltuk takimi borcu olsunsana esinin
+2 oy
(1,329 puan) tarafından
Bence fazla abartmissin. Heralde sigarayı alıp bilerek koltuğu yakmadi. Sinirlendin okey ama eve almicam demek yersiz olmus. Adam gene iyi alttan almış helal valla
+1 oy
tarafından
HahahahhahahahaAhahhaha bahaarrrr yarildiimmmm hamitin mesajlara gell hahhahahahahahaha :D 
+1 oy
tarafından
3 aylik evliydik benim eşimde yaktı bayağı da mahcup oldu ama ben umursamadım dünya malı nolcak
0 oy
tarafından
Sakin ol bebeğim sinirlenme bu kadar canına yazık yenisini aldırırsın 
(2,768 puan) tarafından
Ayşe daha 2 buçuk senelik evliyim herşeyim tertemiz yeniydi deli oldum valla ya
tarafından
Şuan hormonlar dan dolayı duyguları uçlarda yaşıyorsun canım sakin ol alt tarafı koltuk bu kadar canını sikmana değer mi? Kumaşını değiştirir yada yerine yenisini alırsınız canını sıktığına değmez gelip benim koltukları görsen herhalde benide bu hal ne diye iyi bi tokatlarsın sen "))
0 oy
(971 puan) tarafından

Ne diyecegimi bilemedim :D

(2,768 puan) tarafından
Deli oldum yaa
(971 puan) tarafından
Boşver olan olmus ne yapsan bos artik
0 oy
(443 puan) tarafından
Hatasını bildiği için susmuş zaten canım abartmaya gerek yok istemeden yapmıştır bence uzatma sadece sana mesajda şakaya vurduğunu düşünüyorum dalga geçmek değilde
(2,768 puan) tarafından
Taş atana baksana deli ol diye resmen benim nasıl özen verdigimi biliyo eve eşyaya bide
0 oy
tarafından

Sakin ol bahar seni böyle görmeye alışık değiliz :D  

Eşinin cevaplara da ayrı güldüm kusura bakma lütfen :D benim kızımda koktinlarimi hep yazip çizmiş geçmiyor 

(2,768 puan) tarafından
Yok kuzum ya ne kusuru valla ilk kez böyle sinirlendim yanimda olsa boğardım onu
0 oy
(1,403 puan) tarafından

Ya adamı bide engelledin mi :D bosver buna mi sinirlendin aman yaaaa valla esya hic umrumda bile olmaz yeter ki huzur olsun dünya malı kız hic dert etme koltuk  bu yenisi alınır canı sağolsun :)

(2,768 puan) tarafından
Engelledim  aradı açmadım evede almiycam ben kaç kez uyardım evde bebek var bende hamileyim sigara içme diye tuvalette bile iciyo arkasını temizleyen ben nasıl sinirlenmeyim kuzu
0 oy
(3,769 puan) tarafından

Sakın ol canısı biraz sana yazik :(

Yakması kötü olmuş tabiki kizmakta haklisin

(2,768 puan) tarafından
Bide 1yeride değil sevda ya
(3,769 puan) tarafından
Örtü aldr ona ceza olarak en güzelinden cnm
Erkeklerin bazıları düşünmez bunları hatta çoğu maaleef
0 oy
(133 puan) tarafından
Sakin ol kuzum bebeği etkilemesin.. erkek milleti işte ne beklersin. Bizim kadar deger vermiyolar eşyaya.  
(2,768 puan) tarafından
Yenisini alınca görür kuzu valla başım ağrıyo sabahtan beri ya
0 oy
(2,360 puan) tarafından

Benim eşimde böyle :D

(2,768 puan) tarafından
Dalga geciyo sucluyken gelde deli olma ha
0 oy
tarafından
Kız engelledinmi kocanı  evin içinde içmesi ayrı suç koltugu yakması ayrı dalga geçer gibi konuşması ayrı suç 
(2,768 puan) tarafından
Engelledim evede almam kapıda kalsın
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Yenisini aldırmak için bahanen var işte boşver sıkma canını bizimde evde sigara içmek yasak ben evde yokken içmiş kocam halıya dökmüş yakmış kizdim küstüm yenisini alacağım söz dedi unuttuk gitti boşver gitsin mal için değmezz zaten kocan hatasının farkında 
0 oy
tarafından
Ay bahar kahkaha attım Allah sni varya ya koltuk için koca kapıya atılmaz kız 
0 oy
(8,081 puan) tarafından

Hahahahahhh sorunlarla başa çıkma şeklim :D

0 oy
tarafından
Kiz olsun bide arsiz gibi uste cikmaya calismamis en azindan yanlislikla olmustur bosver. Ohh kaplattirirsin bisey de diyemez
0 oy
tarafından
Canindan değerli mi ya akşam kapıyı gülerek aç yenisini alacak vakti gelince mecburen bebeğin çizecek disliycek daha neler neler :)) 6 senelik evliyim pandemi de evde kaldığımız süre içinde kanepe kırıldı ;D kolları deri sokulmeye başladı sehpalarim yıprandı oda bişey mi 30 yaşındayım ben bile yıprandım :)))

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 311 göst.
4 Haziran 2023 Aile kategorisinde Merve atabay (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 316 göst.
31 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Nehirybahar_6.Yakki (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 346 göst.
24 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 160 göst.
11 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,490 soru

11,392,274 cevap

34,901 kullanıcı

...