0 oy
543 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
tarafından kapalı

O kadar sinirliyim ki varya yatiyom kalkiyom yine de sinirim gecmiyo ***** eşim kavga ettik anlatmasam çıldırıyorum biz sahildeyken apartman grubundan yönetici msj atti işte aidatlari lütfen getiriniz diye bizde şaşırdık daha ayın 5i olmadı niye istiyo diye neyse eve geri dönerken verecektik hatta esime ben dedim ki ***** yap gününü mu geçirdik kusura bakmayın falan de bakayim ne dicek diye o da dedi yok ben uğraşmıyorum artık insanlarla falan filan güldük geçtik neyse kalktık geldik durduk yöneticinin katinda ben asansörü tutuyorum o parayı vercek verdi ondan sonra dedi işte günü mu degisti 5inde değil miydi diye oda yok kardeşim sizle alakası yok diğer vermeyenler icin yazdım ben onu dedi ben de dedim geçen aydan vermeyenler mi var onlar icin mi dedim o da evet geçen ay ondan önceki ay sizle alakası yok şimdi gruptan tek tek yazcam kim ne vercekse zaten dedi bende dedim biz de şaşırdık o kadar bakin kurduğum cümle eksigi vardır fazlası yoktur neyse iyi akşamlar dedik bindik asansöre vay efendim o konuşurken ben niye konusuyomusum döndüm dedim ki ben ****** miyim ne demek ben konuşurken sen niye konusuyon bu sefer başladı sen samimi konusuyosun insanlarla istemiyorum konusmucaksin bunları asansorde başladık daha eve girdik nasıl bağırıyo istemiyorum konusmucaksinkendinden büyüklerle cok samimi konusuyosun bak diyorum sus rezil ediyosun su an sana cevap vermiyorum rezil olmamak icin bak sus diyorum hala bağırıyo neyse ben tuvalete girdim bak dedim bizi dinliyo insalar bağırarak cildirtti artık beni neyse dinlesinler işte yok biz sürekli onları dinliyoruz sen de bana çok bağırıyon bağıran kendin olsan böyle olmucak kapıya böle vurcak gibi hareketler gitti kapının yanında ki anahtarlığı cikariyo fırlatcak gibi hareketler yok ben eve panjurcu gelmiş o zaman da samimi konusmusum ya yalan yemin ederim yalan konusmalar sadece evle ilgili yaptıkları işle ilgili tabi ki konuscam sorcam bana diyo ben sana git içerde otur dedim sen içerde oturmadın geldin başlarında durdun e dururum ya niye durmayayim bakıyorum benim evimin işini yapıyolar istediğim ya da istemedigim şey oldu mu solucem yani sonuçta Neyse balkona geçti hala kendi kendine konusuyo yok işte bitti bundan sonra sen benim bi özel hayatıma karış bak ben napıyom falan filan en son artık bana bi geldiler bağırdım ne diyon sen dedim.ya ne diyon ne konuşmuşum ben napmisim allah belanı versin senin dedim ya konuşma dedim çıktım salona ama çok sinirliyim bildiğiiz gibi değil uyandım tuvalete uyuyamiyorum su an sinirden ben ****** miyim he yanında hicbi şeye karışmadan durcam ole ***** gibi cahil gibi neden yani ki arkadaslar ben normal de çok soğuk bi tipimdir şurasızimdir ole samimi olma gibi bi durum yok

notu ile kapatıldı: Hatalı başlık seçimi. Konu başlığınızı içeriğinizi yansitacak şekilde tercih etmelisiniz.

9 Cevaplar

0 oy
(27,352 puan) tarafından

eşin fazlasiyla abartmis bunu uygun bi dillede söyleyebilirdi..

(2 puan) tarafından
Evet kesinlikle ve deli olduğum nokta ben konusurken sen niye karısıyon konusuyon demesi oldu bana böyle bi hanzoluk var mı
(27,352 puan) tarafından
Takma yahu sende suyundan git az baktin eyice hanzo tepkini koyarsin
(2 puan) tarafından
Elimde değil deli oluyorum bu konu uzar daha benim kapamaya niyetim yok
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşin kıskançlık mi yapmış sanki  
(2 puan) tarafından
Kendince kıskançlık ama böyle kıskançlık olmaz bana göre yanımdasın ne konuştuğum belli ve kesinlikle samimiyet yok abartıyo valla cokk sinirliyim.ya
(1,713 puan) tarafından
Aynı benim esimi anlattınız vallah. Böyle adamların huyu degişmiyor bende asla o varken ne kimseyle konusabilirsin nede bir soru sorabilirim. Eve Makina için tamire geldiler mutfaktan dısarı cıkamadım. Adam sorular soruyor o gelip bana soruyor sanki bende olsam orada ne olur ve buna benzemez daha bircok örnek say say bitmez. Canım biraz huzurum olsun dersen Oluru a gideceksin. Tamam de bosver sıkma canını. Ya bu deveyi güdecen ya bu diyardan gidecem demiş atalarımız.
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Eşin abartmıs canım bu kadar tepsi vermesi gereksiz
0 oy
(2,339 puan) tarafından
Bizde de durum ayni ya o yüzden çok şaşırmadım elinden gelse kutuda saklayacak adam beni ama eşinde çok abartmis 
0 oy
(549 puan) tarafından
Normlde de cok mu kıskanc oyle 
(2 puan) tarafından
Hayır değil o yüzden garibime gitti zaten çok kıskanç değil ama ben de doru dürüst insanlarla cok konuşan biri değilim.zaten apartmana yeni taşındık kim kimdir tam bilmiyoruz ve benim de bu konuda soz hakkım olmali
(549 puan) tarafından
O konuda kendini kotu hissetme cnm bazen erkeklerin sagı solu belli olmuyor. Beklenmedik anda tepki verıyorlr
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Canim lac yillik evlisin en bastan onu sorayim sana aynilarini yasadimda 
(2 puan) tarafından
3 yılı bitirdik bunun yilla alakası olduğunu sanmıyorum bu bilidiin yobazlik
(1,250 puan) tarafından
Sizinki biraz oyle olmus canim ilk yil benim esimde oyleydi burnumdan getirdi evliligi akrabamla dahi konusturmazdi ona gore nikah dusen kimseyle konusmamaliymisim simdi 3.cocuguma gebeyim arada yine karisir ama ilk xamnlardaki gibi degil zamanla duzelir diycektim ama senin baya olmus
0 oy
(1,948 puan) tarafından
O dönem mi kaldı artık ya. Mecbur konuşuyorsun işte 3 yıldır burda oturuyoruz komşunun kızı öldü karşı komşu hemde kapıdan çıkınca 10 saniyede evindeyiz o kadar ki yakın dün akşam başsağlığına ilk sefer evlerine gittik oğlu vardı başınız sağolsun dedim hayırlı akşamlar dedim oda bana yenge istersen sen bu odaya geç bayanlar burda dedi hayırlı akşamlar dedi eşim kıskanç ama gelipte benle kavga etmedi yani. 
(2 puan) tarafından
Zaten canım senin anlattığında da kavga etcek bsy yok ki tıpkı benimkinde olmadığı gibi basında yazının ne güzel cümle kurmuşsun hangi devirde yaşıyoruz artık gerçekten ya
0 oy
(13,041 puan) tarafından

Okurken eşimi ve   kendimi gördüm 

Eşimde böyle bazen öyle saçmalıkları tutuyor ki 

Ben bu yüzden ne derse tamam diyorum kavga etmemek için

Bana da eşim der yüzün hep gülüyor sinir oluyorum Burger kıng de adama soğansız demişim ama gülümseyerek farkında değilim öylr dediğimin kıyameti kopardı parayı ödedi çekti gitti sigara içmeye :D 
(2 puan) tarafından
Valla canım kusura bakmasın ben kimseyi alttan alamam ne sebeple alicam bi suçum günahım mi var hatalı olsam elbette ama o üzülmesin ben üzüleyim yok öyle bi dünya
(13,041 puan) tarafından
İşte o zaman sürekli  kavga olur
Bende başlarda sesimi çıkardım baktım olmuyor tamam diyorum geçiuprhm
0 oy
tarafından
Bunun tek sebebı olabılır bubkonuda eşini doldurmus olabılırler.. Bunca zaman bır sey demeyıp bıanda demesı suphelı. Bazen erkekler kendılerı varken eslerınjn atılmasını ıstemez ama usulunce konusabılır.. Sende bır bıreysın sende kendını ıfade edebılırsın.. Sankı namussuzluk etmıs gbı konusması cok abes. Sen uzme canını esını al karsına konus guzellıklr anlat hatasını gorsun sozlerıne dıkkat etsın.. Benmde bırgun basıma gelmıstı ama bakmak var bakmak var olaya tabı. Esımle yemege gtmıstık bı yemegın tarıfı ıle ılgını şefle sohbet etmıstım arabaya bındgmzde ay cok konustum demı dedım aşkm cok konustunda işi bıraktgndan berı evde sphbet etcek kımsen yok abıyo bulunca fazla konustun ama olsun hos sohbettı sana ıs bulalım bunalmıssın sen dıyerek olumlu yaklasmıstı. 
(2 puan) tarafından
Esin ne kadar güzel uyarmış hem de sen bile fazla sohbet ettiğini farketmene ragmen
tarafından
Evet canm farketmıstım  ama esim orada baska bır olay farkettı o cok memnun etmıstı benı. Pazarlama uzmanıyım gunde 100kısı ıle muhatap olurken bır anda eve tıkıldım ve o bunu gordu cok memnn kalmstım.

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 611 göst.
0 oy
11 cevap 624 göst.
23 Ekim 2020 Aile kategorisinde ElifSu34 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 770 göst.
9 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 2,048 göst.

380,284 soru