0 oy
525 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar çorumda 3 yaşında bebeğe annesinin sevgilisi cinsel isritismarda bulunmuş ve bebek ölmüş .Kadınla sevgilisi tutuklanmış. Korkutmak için paylaşmıyorum zaman o kadar kötü lanet Bi zamanki el kadar bebeğe kötü gözle bakılıyor. Kimseye çocuklarımızı emanet etmeyelim gözümüzden ayırmayalım. Allahım korusun bütün  yavruları...

12 Cevaplar

+3 oy
(1,134 puan) tarafından
O   o.r.o.s.p.u   annesi yüzünden öldü o melek annesinin kudurmuşluğu yüzünden  3 yaşında bebeğini ne diye el adamiyla yanliz birakirsin artı evladını büyüt  ne bu kızgınlık kizişkinlik anasin sen ana kendi ateşini  arzunu düşünme be allahın cezası  ömür boyu hapis yatsalarda olan minicik süt kuzusu yavruya oldu 
tarafından
Çektiği acıyı düşündükçe ben kahroluyorum hiç mi konu komşu duymadı nasıl vicdansızlık onu yapanı da Allah kahretsin inşallah içerde hallederler o pislikleri
(1,134 puan) tarafından
Aslinda o pis sapik o bebeğe  nasil yaptiysa onu hapiste kari kiz yüzü görmeye görmeye azmış kudurmuş erkeklerin önüne aticaksin öldürmeyin  ama ne yaparsaniz yapin diyceksin anladiniz siz onu diye   hemde   yakışmıyo bile o kelimeye anne bozuntusunada ayni işlem uygulanacak günlerce tecavüze uğrasınlar bakalim nasil oluyomuş a.ş.a.ğ.ı.l.ı.k.l.a.r
tarafından
Aynen sana katılıyorum ben vallahi bazen kendi kocamı bile gözüm görmüyor yanına yaklasmadigim oluyor günlerce bebegimin ilgiye daha çok oldugu zamnlar kör olasıca ne oldu caninmi cıktı sevgili yapmış bide
(1,134 puan) tarafından
Dünyanın sonu böyle böyle geliyo işte canim böyle insanlara rabbim evlat vermesin hatta arzu istekte vermesin ki eksik yaşayıp geberip gitsinler kötü zihniyete kullanmasinlar herşeyi
-Reklam-
0 oy
(194 puan) tarafından
Bende biraz önce izledim ne günlere kaldık ya Allah'ım sonumuzu hayır etsin kimseye güven kalmadı artık hele ki erkek çocuğu bide artk erkek kız fark etmiyor hepsini korumamız lazım :(
tarafından
Öyle gerçekten insan düşündükçe çıldırıyo
(194 puan) tarafından
Allah belasini versin o küçücük meleklere kiyanlara pisliklerrrr.
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Allah binturlu belasini versin yarabbim ulan el kadar bebege mi kalkti seyin paramparça olmusdur her yeri yaksin Allahım onu .
tarafından
İnşallah içerse hallederler pislikleri
0 oy
tarafından
Allahım münasip yerine kanser versin şerefsiz 
tarafından
Amin gebersin pislikler
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Yaaa ne insanlar var ya
tarafından
İnsan denmez onlara pislikler
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Allah im bunlara bela okumaktan yoruldum. Böyle insanlar sabaha çıkmasin. Ne denir ya bu devlet sustukca bunları duymaya devam edicez. Niye bı ceza gelmiyor ya alıp besliyorlar. Allah'ım niye susuyor bu devlet niye  göz yumuyo . Bu kaç kaldı artik. ****** desem ****** bile bunlardan daha insani . Dicek kötü kelime bulamıyorum az kalıyor ifade etmeye öfkemi. Lanet olsun böyle insanlara da göz yumanlarada. 
tarafından
Düşün artık halkta bıktı.. linçten son anda kurtarılmışlar bırak geberstsinler dimi ben çıldırdım düşündükçe
0 oy
tarafından
Benim şu an cocugum yok hamileyim ama cocugu olan arkadaslar bence bu uygulamaya ve internet ortamina cocuklarinizin en degerlilerinizin fotograflarini atmayin cok.tehlikeli artik Rabbim korusun cocuk ve kadinlarimizi :(
tarafından
Evet emanet etme kısmında çok riskli kimi arkadasına kimi komşuya filan emanet ediyo Allah korusun
0 oy
(553 puan) tarafından

Sırf bu yüzden kız çocuğum olunca daha da evham yaparım bazen böyle kötü bir dünyaya masumlar nasıl anlayabilir diye düşünüyorum Allah evlatlarımızı korusun o kadın nasıl bir anne ya :angry:

tarafından
Bende çok korkuyorum küçücük yavruya bile bunu yapabiliyolar
(553 puan) tarafından
Allah belalarını versin anneyede anne demek bin şahit ister :(
0 oy
tarafından

Cayir cayır yanın cehennemde...

tarafından
Amin içerde hallederler inşallah
0 oy
tarafından
Ne günlere kaldık Yarabbim Allah yardımcımız olsun 
tarafından
Kimseye güven yok artık hiçkimseye
0 oy
tarafından
:((( nereye gidiyir bu insanlık :( daha melek yaa ne fenasjn sen insanoğlu.
tarafından
Küçücük yavru ne acılar çekti kimbilir
0 oy
(117 puan) tarafından
Allah belasını versin küçücük çocuklara o gözle bakanların. Allahını laneti üzerlerine olsun
tarafından
Amin inşallah Allah korusun bütün yavruları o masumların canı ne ki nasıl dayansın acıya Allahım esirgesin

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 157 göst.
30 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 444 göst.
24 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mekiye (1,217 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 659 göst.
23 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 432 göst.
9 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elgo (580 puan) tarafından soruldu

377,264 soru

11,289,970 cevap

34,702 kullanıcı

...