0 oy
1,088 göst.
Aile kategorisinde (1,451 puan) tarafından
Kızlar 1 buçuk yaşında oglum var eşim oyuncaklarını topladı kaldırdı oynamasına izin vermiyor etraf dagınık duruyormuş hertaraf oyuncakmış

38 Cevaplar

+2 oy
(12,264 puan) tarafından

Kendisinin hiç oyuncağı olmadığı için anlamıyor o işleri demekki :ermm:

(1,451 puan) tarafından
Hiç analmıyor benim eşim çocukları istiyorki hep akıllı uslu olsun hiç oyun oynamasın bi kenarda otursun istiyor
(1,165 puan) tarafından
Siz eşinize deyin ki o köşede oturmak çocuğun beyin gelişimi icjn hiç de güzel bişey değil keşfeden çocuk zeki olur. Dağıtır öğrenir.
(1,451 puan) tarafından
Geçen gün söyledim böyle bayan ileri görüşlü birisi gelse ev dagınık duruyor diyor bnde haber verip gelenler gelene kadar topluyorum zaten habersiz gelenede napim biri gelebilir diye çocuk oynamasın mı diyorum
(1,165 puan) tarafından
Gelenler evde çocuk olduğunu bilmiyo mu. Ortalıkta oyuncak olsa ne olacak. Ben gittiğim evde çocuk varsa ortalık oyuncak olmuşsa daha hoşuma gider doğal ortam ev sahibi kendini neden kötü hissetsin ki
(1,451 puan) tarafından
Bnde söylüyorum ev pis degilki hertarafı siliyorum temizliyorum oyuncakların dagınık olmasıda normal diyorum
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Def olsun gitsin ozaman evden. 

Kusura bakma 
(1,451 puan) tarafından
Evden sen git demiyorum ama sende öbür odaya git diyorum adam kabul etmiyor gözüne batıyormuş oyuncaklar
+1 oy
(1,165 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah daha neler okuyacaz burada ya resmen insanlar konusunda ufkum genişledi. Adı üzerinde çocuk çocuk. Dağınık olsa ne olur ya. Sabah benim evimde bomb patlamış gibiydi. Ne yapalım canları sağolsun
(1,307 puan) tarafından
Eşin güzel bir çocuk luk geçirmedimi acaba hep kısıtlanan birimiydiki
(1,451 puan) tarafından
Çocuklugunu bilmiyorum annesi anlatıyor hiç laf dinlezdi çocukkende ergenkende dedigini yapardı diyo babasını hala bi büyük olarak görmez kendi agzıyle der babasına bn senin baba olmucam sen sözünü dinletmeyi bilmiyorsun çocuklarına der
(1,307 puan) tarafından
Otoriter bir baba mı olmak istiyormuş yani o çocuk ona yakın olp herşeyi paylaşrmıymş o zaman çocuk bu keşke anlasa
(1,451 puan) tarafından
Yani.
(1,307 puan) tarafından
Allah yardım etsin canm ❤️
+1 oy
tarafından
Neyhhhh o nasıl kafa yaa
(1,451 puan) tarafından
Bilmiyorum artık adamın düşüncesi bu
tarafından
Benim eşim oğluma yan gözle bakamaz bakmaz da şakasını bile kaldırmıyorum daha 9 aylık. Ne bileyim kardeşim Allah kolaylık versin ama senin adam tam paralanmalık
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Kendi odası da oynasın  
(1,451 puan) tarafından
Kendine ait odası yok malesef başka oda var ama çizgi film izliyor tv bu odada burdada oynuyor çocuk
(5,311 puan) tarafından
Valla bizim oğlanda öyle  bende aynı oda köşe bi alanda çpcukla oynuyprum sanki çocukları babamızın evinden getirdik etraf dağılınca kızıyorlar
0 oy
(294 puan) tarafından

Çüş eşine çüşşşşşş:angry: o kadar derli toplu Bi insanmıymış deli olmamak elde değil

(1,451 puan) tarafından
Lafa gelse dagınıklıgı sevmez çok temiz titiz bi insan ama kendinde o davranışları göremiyorum
(294 puan) tarafından
Hep öyledirler zaten pis mahlukatlar
0 oy
tarafından
Büyük adam mıymış bu geçip köşeye oturacak

Bizim evin her odası oyuncak tencere tava onlarıda çıkarır makarna vs döker hiç birşey demeyiz oynasın nolcak sanki toplaması çok mu zor
(1,451 puan) tarafından
Toplayan benim sanki kendi topluyor ama gözüne batıyor adamın
0 oy
tarafından

Birisi senin kocana onunda bir bebek olarak dünyaya geldiğini anlatmalı pisikolojisine TÜKÜREYİM ben onun :angry:

(1,451 puan) tarafından
Annesi bile diyor bunları adam anlamıyor
0 oy
tarafından
Bı şeye kızmıştır düzelir cnm baba yüreği yufkadir  kendini doldurma şenlik yada bebeğinizle alakalı olmaya bilir azcık anlayışlı ol bakalım sorunu vardır eminim rabbim kem gözden korusun dua et evde Bakara süresi oku Tebareke oku  rabbim ağız tadı nasip etsin inşallah
(1,451 puan) tarafından
Çok şükür bi tatsızlıgımız yok ama çocuk evi dagıtıyor oyncaklarla diye oynamasına izin vermiyor yoksa çok sever oglumu
tarafından
Merak etme evham yapma sen verir zamanla
(1,451 puan) tarafından
İşlh.
0 oy
tarafından
Eşin şizofren mi 
(1,451 puan) tarafından
Dagınıklıga dayanamıyormuş
tarafından
Asıl dağınıklık sensin kalk git de
(1,451 puan) tarafından
Kalk öbür odaya git diyorum biri gelse ev dagıkmış derdi buymuş
tarafından
Biri gelse anlar herhalde o evde çocuk var normaldir dağınık olması çocuk psikologlar bile diyo çocuklu ev dağınık olur pis olur her yer oyuncak olur çocuklar koltuk tepelerin de olur bu böyledir yani millet dağınık diyecek diye çocuğa eziyet edilmez ne zaman oynayacak oyuncaklar askere gidince mi
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Ayyy ne kadar sacma bi dusunce tabiki de dagiticak dagitmadan oyun oynandiginnerde gorulmus benim.cocuklarim da dagitir babasi daha cok mutlu olur hic elleme.oynasinlar der nolcak yatinca hemencicik toplarim hic bisey onlarin mutlulugundan onemli degil
(1,451 puan) tarafından
Ansızın biri gelirmiş ev dagınıkmış
(44,696 puan) tarafından
Cocugun kusruna bakilmaz siz oynamayacginiza gore
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Degisik ya. Kusura bakma ama. Oyuncaklari kaldirmak icin mi aldik deseydin. Sanki toplayan kendisiymis gibi. 
(1,451 puan) tarafından
Ansızın biri gelse heryer oyuncakmış yetrmiş oynadıgı
(1,504 puan) tarafından
Çocuğu olan. Halden anlar. Çocuklu ev dağınık olabilir yani. Buna herkes anlayış göstermek zorunda. Oynamasin mi çocuk. Hem telefon denen bisi var. Haber edip gelirler. Gelmeselerde. Geldiklerinde oyuncak toplamak 5 dakika
(1,451 puan) tarafından
Yani diyorum ev pis degil dagınık sadece oda çocuk oynuyor iki dkkada toplarım diye
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Ozaman otursun çocuğunun yanına çocuğuyla oynasın etkinlik yaptırsin madem rahatsız oluyor 
(1,451 puan) tarafından
Telefonundan kafasını mı kaldırıyor ki
0 oy
(456 puan) tarafından
Ayy ne kadar tuhaf bir kocan varmış canım Allah akıl fikir versin
(1,451 puan) tarafından
Aminn
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Ne anlami var ki o oyuncaklarin o zaman  yazik günah ya göz zevki bozuluyosa beyefendinin bi tarafını tutup çocuk yapmasaymış  tam oyun çağı  kuzunun 15 aylik kizim var şuan ev savaş alani gibi uyudu mu babasi toplar ben toplarim uyaninca geldiği gibi dağıtır  saçar. Şuan uyuyo etraf dağınık  toplamiyorum bıraktığı gibi bulsun dağıtsın saçsin oynasin çocuk çocukluğunu yasamadiktan sonra ne anlami var eşin çocuk olmadi galiba direk öyle bostan gibi büyüdü kusura bakma canim  eşine kizdim 
(1,451 puan) tarafından
Eve ansızon biri gelse ev dagınıkmış
0 oy
(119,342 puan) tarafından

Anaaaa adama bak benim esimde kuzeye oyuncak aliyo kendi oynuyo :ermm: kumandali arabalarla trenlerle 

(1,451 puan) tarafından
Ne güzell :)
0 oy
tarafından
Canım çok üzgünüm ama gerçekleri bilmek gerekli. Babasının bu tutumu çocuğunda bir travma yaratacak ve ömür boyu da izleri silinmeyecek. Sen bir kadınsın bir annesin ne yap et buna bir çözüm bul canım. Ileride oğlun da babası gibi empati yoksunu ve hastalıklı tarafi olan bir adam olacaktır. Internetten eşinin böyle yapmasının çocuğunun psikolojisini nasıl bozacagina dair videolar bul izlet yada yazılar bul oku. Ama mutlaka birşey yapmalısın. Eşini en iyi sen tanıyorsun ve onun zaafları üzerinden bir çözüm yolu bulabilirsin.
(1,451 puan) tarafından
Dogru diyosun cnm
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Eger bi evde cocuk var ve o ev dağınık değilse gariplik vardır cocuk oturup bilgisayarla telefonla mi oynasin tabiki dağıtacak yaramazlik yapacak o nasil baba Allah askina oturup kendisi de onunla oynayacağı yerde 
(1,451 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
tarafından
Çocuk bu ya tabiki oyanacak
(1,451 puan) tarafından
Büyük gibi olsun istiyor
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Çocuk ta değil bebek o yuh yani böyle insanlara bide senin evlâdın nasıl oynama dersin allahım sana geliyorum müge anlının dediği gibi allah sana sabır versin canım 
(1,451 puan) tarafından
Çizgifilm felan izlemelimiş eliyle ayagıyla oynamalıymiş ev dagınık oluyormuş

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 634 göst.
5 gün önce Aile kategorisinde Gaygqqgyahv 65344 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 525 göst.
5 Şubat 2024 Aile kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 286 göst.
12 Ocak 2024 Aile kategorisinde 63 anne (0 puan) tarafından soruldu