0 oy
1,683 göst.
Diğer kategorisinde (48 puan) tarafından
Kızlar öncelikle uzun olduğu için hakkinizi helal edin

Ilk geceligimdi cok istiyoduk Allah nasip etti ve hamile kaldim benim ve esimin mutlulugunu anlatamam bile...

Neyse 6 haftalik olduk ve benim lekelenmelerim başladi azar azar kan geliyodi ve daha cok kahverengi leke

Doktora gittik progestana basladim bebegim hep iyidi her seferinde korkarak gidiyodum ama doktor bebek iyi diyince cook rahatliyoduk.

Hani su karninin 9 ay boyunca vidyosunu cekenler var ya ondan yapmak istiyodum ama hep bi yanim dur haftan ilerlesin daha sonra yap cunku bi sey olur yarida kalır dayanamazsin diye geciyodu icimden 

13 cu haftada bi daha gittik ve oğlumuz oluyodu ...

15 ci haftada benim kanamalarim yine başladı 

Bi sefer ignede ise yaramaadi ama sanki bu sefer kan kirmizi geliyodu sonra bakiyodum pembe oluyodu aceba suyum mu diyodum 

Sonra 17 haftalik olduk bebegimi hissetcem diye yattim karnimin enn altinda yuvarlak bi seye dokundum bu ne ki diyodum bebek olamaz cok altta dedim 

Neyse devam yatiyorum cunku oglumu hissetcem diye bekledim ama o an benim sancim basladi tuvalete gittim kankar akiyodu her yer kan oldu

Acile gittik hemen ve nobetci doktor bebek iyi bi sorun yok dedi hakkimi helal etmiyorum doktora....

Beni gece gönderdiler ve gece tam bi saat sanci cektim ertesi gun kendi doktoruma gittim ve bebegin suyunun azaldigini soyledi benim icin baska hastaneden randuvu aldi oraya gitmemi soyledi 

Aksam hemen yola ciktik 

Benim sancim cogaldi hastaneye geldik baktilar bebek gekiyo dediler ama daha minicik yasayamazzzz 

Dogurmak istemedim onu cok seviyorum kaybetmek istemedim sabahaha kadar kendi sancimi cektim bir kez bile ikinmadim bebegim gelcek diye 

Doktorla gorustum yalacak bi sey olmadigini soyledi

Durdurmak istedigimi soyledim o zaman ya enfeksiyondan sen ölürsün yada bi daha hamile klamazsin rahmin zarar gorur dedi ....

Bebegimin kalbi var mi daha dedim ve acti sesini Allahim o kadar güzeldi ki hala atiyodu onun kalbini nasil durdurabilirdim

Odaya ciktim ve tekrar sancim geldi

Hossettim bebek geldi baski yapiyodu geldi tutamiyorum diye ağladım ve cikti tutamadim cikti  benden yan tarafima alip kordonu kestiler goturduler bebegimi cok huzel bi bebekti ellerine parmaklarina kurban olurum onun...

Ben orda sancidan bebegimi kaybetcem diye aglarken yan odada baska bi bebek doğdu o kadar guzel sesi vardi ki nasil güzel agliyodu 

Benim bebegim aglayamadi bile 

Kizlar dua edin gecmiyo acisi dayanamiyorum esimle oturup oturup agliyoruz aklimi yitircem artik 

Korkuyorum bi dahaki hamileligim de oyle olur diye

Nolur dua edin Allah banada nasio etsin saglikla bebegimi kucagima almayi nolur yalvaririm size dua edin 

Yalvariyorum...

61 Cevaplar

0 oy
(7,051 puan) tarafından
Oy kuzum kıyamam Rabbim sabrını versin inşallah gözlerim doldu okurken :((
-Reklam-
0 oy
(462 puan) tarafından
Brn nasıl teselli cümlesi yazarım bilemedim. Allah kolaylık versin başınız sağolsun öncelikle. İnşallah allah size ikiz bebek nasip eder. Acınızı anlıuorum allah kalbinize inşirah ferahlığı versin
0 oy
(987 puan) tarafından

Başınız sağolsun canım, çok üzüldüm :( kaç yıllık evlisin ki böyle düşünüyorsun? Allah büyüktür. Dua et, inşallah kucağını dolduracak, acını dindirecektir. Çok acı bir durum biliyorum ama Allaha sığın canım. 

0 oy
(39 puan) tarafından
Rabbım sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin
0 oy
(6,803 puan) tarafından

:'( Allahım sabırlar versin.

0 oy
(44,758 puan) tarafından
Allahim sana en kisa zamanda guzel bi hamilelik guzel de saglikli  bi evlat nasip.etsin her gebelik ole olcak diye bisey yok sakin aklina bole getirme cok dua edicem sana sorunsuz bi gebeligin olur insallah❤
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Başın sağolsun canım rabbim tez zamanda kucağını doldursun :(
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Allhim sağ saglm  yavruna kavuşmayı nasip etsin 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Çok üzüldüm.Okurken tüylerim diken diken oldu. Allah daha hayırlısını nasip etsin inşallah .
0 oy
(3,836 puan) tarafından
kıyamam size Allahım sabırlar versin bi daha böyle acıyla sınanmayın inşallah 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Rabbim kucağınıza boş bırakmasın inşaAllah canım benim. Size de sabır versin :(
0 oy
tarafından
başın sağolsun canım üzülme tekrar olur. bak çabalayıp yıllarca hamıle kalamayan çok insan var. hamılelığın dokuz ayıda stresli geçiyor malesef kendımden biliyorum sakin kalmaya çalışsamda her akıntım da bakardım acaba kan mı ufak bı sancı da doğum mu başlıyor vs. diye. kendını sakın bırakma şimdi daha güçlü olmak zorundasın ne zaman kendini iyi hissedersen o zaman bebiş yap ve hep kendını rahatlat kötüyü çağırma iyi şeylerle kendını motive et... sağlıkla kal hayırlısıyla allah nasip etsin inşallah.. 
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Allah sana bu duyguyu umarım kısa sürede yeniden yaşatır. Gece gece neden bunu yaptın bana :( Tüylerim diken diken oldu okurken aglamak üzereyim şuan. Rabbim senin yardımcın olsun minik yavrunada Allah'tan rahmet diliyorum...
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Çok şey yazmak geliyor içimden ama yazmıcam sadece şunu bilmeni isterim senin acını hisseden hatta seninle aynı acıyı paylaşan çok hemcinsin var burada birtanesi de benim. Acim geçti diyemem ömür boyu benimle olucak çünkü ama hafifledi rabbime hep içimden acısını al rabbim diye dua ettim çünkü dayanilmazdi. Geçicek sadece geçicek sabret dualarimdasin.
0 oy
(983 puan) tarafından
Allahim tez vakitte tekrar hamile kalmayi saglikla yavruna kavusmayi nasip etsin
0 oy
(942 puan) tarafından
Ben çok kötü oldum okurken kendim yaşamış gibi oldum aynı. Allah yardımcın olsun ne olur kendine böyle zulum etme. Alan Allah veren Allah. Onunda ömrü o kadarmış. Sağlıkli bir gebelik değildi belki de.  Sen kendin güçlü olmalısın ki birdahaki gebeligin stressiz geçsin. Ama eminim ki senin bebeğin cennet kapısında seni bekliyor olacaktır. Allah ol der oluverir. Kunfe yekün. Ne olur senden rica ediyorum dua et bol bol Allah'a şükür et verende sensin alanda sensin rabbim de. Sakın isyana kapılma bu dünya bir imtihan dünyası. Duam seninle. Allah yar ve yardımcın olsun
0 oy
(48,738 puan) tarafından
Allah sabır versin insallah tekrar hamile kalirain saglicakla  kucağına alirsin
0 oy
tarafından
Ben bir hamile kaldım 8 haftalık düşük oldu sonra bir daha hamile kaldım tam 21 haftalıkken dediğin gibi sancılarım başladı doktora gittik 1. Cm açıklık var doğum olacak dedi başka hastaneye yolladı ben gidene kadar 3.5 cm oldu açıklık doktor doğarsa yaşamaz dedi yatışım yapıldı durdurmak için çok uğraştı doktorlar 1 gün durdu ikinci günü yine başladı sancim bir baktı doktor 7 cm olmuş açıklık kesin doğacak dedi 2 3 saat sonra doğdu oğlum yaşıyordu elimi tuttu sonra kordonu kesince direk doktor al kalp masajı falan derken götürdüler benim de kanamam durmadı beni de ameliyata aldılar sonra gece kendime geldim çocuk oldu dediler bende yoğun bakımdaydım çok kötüydü aylarca ağladım oğlumun cesedini verdiler elime götürdüm yıkadım kefenledim gömdüm aylarca ağladım düzelemedim piskolojim bozuldu yardım aldım doktordan 6 ay sonra yeniden hamile kaldım ve doktor yine aynı şey olmasın diye 12. Haftalıkken rahîm ağzına dikiş attılar ve hep yaticaksin dediler iyne verdiler 9 ay boyunca hergun göbekten iyne oldum fitil kullandım ilaçları içtim hiç kalkmadan yattım 35. Haftaya geldim doktor tamam artık doğsada yaşar dedi ve dikisi aldı 35+5 de normal doğum yaptım çok şükür oğlum sağlıklıydi 2535 kilo doğdu solunum da sıkıntı yoktu direk çıktık hastaneden şuan oğlum 14 aylık ve ben yeniden hamileyim 30+2yim. Yine rahîm ağzında dikisim var ama oğluma bakış daha rahat hamileligim doktor 36 da alalım diyor dikişi inşallah bu oğlumda sağlıkla doğar. 

Sana bunları nie anlatıyorum biliyor musun canm umutsuzluğa kapılma diye canın yanmasın diye rabbim büyük bunlar hep imtihan sakin isyan etme verende alanda odur. Vücudun dinlensin 5 6 ay dinlen hem piskolojikmen hem de bedenen sonra yeniden deneyin ve hamile kaldığın zaman işini iyi yapan bilen bir doktora gidin belki sanada dikiş atarlar. Kendine iyi bak canm sormak istediğin şeyler olursa sor çekinme 
(48 puan) tarafından
İyiki yazdın...
İnşallah benimde olur inşallah bi sekilde aksiliklerimi doktorlar durdura bilir.
Aslında  ben bir iki adetimi bekleyip geri hemen hamile kalmak istiyorum ama tabi ilk adetimden sonra doktor kontrolune gitmek istiyorum
İnşallah benimde bebeğim o haftalara gelir normal doğum yapabilirim
Ikimciyide mi.normal yapicaksiniz
Vee hamile kalinca sizi tekrat bu yorumdan bulup yazcaam inşallah
tarafından
Büyük ihtimalle normal olacak canm inşallah yaz istediğin zaman
0 oy
(194 puan) tarafından
Rabbim kucağına tez vakitte sağlıklı çok güzel bı bebekle doldursun inşallah.Yasadigini hissederek gözlerim dolarak okudum.Rabbim diğer bebeğin yerini doldursun tez vakitte inşallah..
0 oy
(583 puan) tarafından
Allah sabır versin kardeşim bir daha böyle acılar yasatmasin  tez zamanda  sağlıklı bebekler nasip etsin  inşallah  çok üzüldüm 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 409 göst.
9 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
47 cevap 834 göst.
15 Şubat 2022 Aile kategorisinde Defneee.. (294 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 667 göst.
29 Aralık 2021 Aile kategorisinde Bbg (1,737 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 756 göst.