0 oy
664 göst.
Aile kategorisinde (1,737 puan) tarafından
Planli bi gebelik degildi ölursun demislerdi yinede doguracaktim ama karnimda ölmüş erkenden hamile oldugumu farkedemedim. 10 haftalik bebegim gitti kizlar hic iyi degilim 3. Cocugum olacakti. Bugun kurtaj oldum hayattan sogudum resmen canim cekildi. Dua edin nolur. Feraha kavussun kalbim vicdanim ben astim krizler8 geciriyordum rontgeme girdim ilaclarimi kullandim ve hamile oldugumdan haberim yoktu aldilar otopsi yapacaklar 2 hafta sonra neden öldugunu ogrenecegim. Doktorum tek tek bi etkisi yok bunlarin ama bebegini etkileyen seyler bunlar dedi. Sagliksiz bi embryoda olabilir arastiracagiz dedi. Sspiral taktirdum bir daha fatkinda olmadan gebe kalmayip yavruma sebep olmamak icin. Salakligimdan kaybettim bebegimi

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

O yavrun diğer dünyada ellerini açıp senin cennete gitmene sefeaat edecek canım üzülme 

Bak diğer evlatların var hiç olmayanları düşün 

Allah sabır versin canım <3

(1,737 puan) tarafından
Çok şükür ama yinede yasasaydi oda benim yavrumdu kalbim aciyor. Vallahi diger cocuklarima belli etmemeye calisiyorum duygularimi
tarafından
Anlıyorum canım bende kaybettim 6 hastalıktı biliyorum nasıl bir duygu ama güçlü olmak zorundasın çocukların için bak şimdi üzülürsen onların yanında seni zayıf anne bilecekler ki kendini suçlaman bu durumda doğal ama emin olki senin hiç bir günahın yok .Rabbim istedi aldı hayırlısı buymuş gülüm
-Reklam-
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Rabbim sabir versin canim. Uzme kendini 

0 oy
tarafından
Ayyy canım benim yaa Rabbım sana büyük sabır versin inşallah çok üzüldüm 
0 oy
tarafından
Başın sağ olsun canım ben de 18 haftalıkken kaybettim enfeksiyon yüzünden 
(1,737 puan) tarafından
Sagolun sizinde basiniz sağolsun . Kabullenmekte zorlaniyorum ben doktor 1 hafta daha beklemke istersen bekleyelim ama kanaman olursa hemen yetismen lazim hastaneye dedi zehirler dedi
(2,423 puan) tarafından
Enfeksiyon bebekte miydi canım sen mi olmuştun ne enfeksiyonuydu
tarafından
Benim dişim çürüktü canım ordan yayıldı
0 oy
tarafından
Basin sagolsun oncelikle v seninle alakasi yok bunun millet dogurana kadar anlamiyo bile goruyoruz eltim bi kutu antidepresan rongen agri kesiciler falan filan 3aylik olana kadar bilmedi cokta saglikli dogdu emin olki rabbim yazssaydi sen oendini yerlere atsanda o bebek dogardi seni en iyi ben anlarim bak ben haftalarca aylarca yataga bagli kalmama ragmen bebeklerim gene yasamadi sabir edeceksin dua edeceksin kendini suclamiycaksin en onemliside iki cocuguna sarilcaksin
(1,737 puan) tarafından
Diger bebegimle teselli olmaya çalışıyorum daha cok taze bugun aldilar. Sizinde Allah yardimciniz olsun gerçekten cok zor.
tarafından
Zor ama alisiyosun canim kendini birakma
0 oy
tarafından
Rabbim sabırlar versin sizi en iyi ben anlarım çok zor sizin 3. Gebelik olduğu için araştırıyorlar benim ilkti ilklerde bakmıyoruz dediler 2 evladiniza sarılın onlardan başka bişey açınızı dindirmez 
(1,737 puan) tarafından
Amiiin sagliksiz bir embryoydu diye avunmak istiyorum. Benim onu fark edemeden doktora gitmelerim ilac kullanmalarim yavruma sebep olduysa yikilirim ben
tarafından
Kendini suçlama lütfen bende kendimi suçladim ama inan o dünyaya gelecekse her şekilde geliyor okadar çok kişi tanıyorum ki bilmeden antibiyotik kullanıp bebeği sağlıklı doğanlar yiyecek ekmeği varsa rabbim yazdıysa taşta tasisan sırtında o dunyaya geliyor
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Suçlama kendini neden sucluyosun verende Rabbim alanda ona ömür vermiş olsaydı o sebepleri engelemezmiydi hiç senin hiçbir suçun yok canım benim böyle yaparak kendine haksızlık etme bak iki evladın daha var daha çok güçlü olmalısın Allah sabır versin birdaha yaşatmasın 
(1,737 puan) tarafından
Ammiiiin bi daha kaldiramam :(
0 oy
tarafından

Hayrlısı  böyleymiş aşkm :(

0 oy
(657 puan) tarafından
Üzme kendini bilemezdin ki yiyecek ekmeği yokmuş demekti 
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım Allah sabır versin bı anne için çok zor. Allah bı dahakini sagliklica kucağına almayı nasip etsin
0 oy
(119,297 puan) tarafından
allah sabir versin
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Rabbm sabır versin inşallah 
0 oy
(961 puan) tarafından
Benim düşük riskim vardı ilk haftalar ve doktorum bosuna üzülme sağlıklı bebek ne olursa olsun düşmez, anneye tutunur sağlıksız bebek düşer sen ne yaparsan yap saplıklıysa birşey olmaz demişti o yüzden üzülme hiç belki o bebiş için daha iyi oldu doğsaydı büyük sağlık sorunu olucaktı böylesi nasip kısmetmiş diğer dünyada seni bekler bebişin 
0 oy
tarafından
Allah sabir versin canim diğer iki evladina sımsıkı saril
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Canım çok geçmiş olsun onun yiyeceği ekmek olsa dünyaya gelirdi. Bazen ne kadar dikkat etsen de olmuyor ben ilk hamiligimde o kadar dikkat ettim ki çalışmadım yediğine ictigime çok dikkat ettm. 8 haftalık kaybettim. Sonraki hamileliğimde ise gittim gece gündüz çalıştım sağlıklı bir şekilde doğdu bebeğim demek ki sağlıklı gebelik değilmiş kendini suçlama
0 oy
(416 puan) tarafından
Rabbim sabır versin şefaatçin olcak inşallah yavrun rabbim  diğer evlatlarına uzun ömürler versin 
0 oy
(1,747 puan) tarafından
Basın sagolsun canım ama ayakta durman lazım diger yavruların için kendini suçlama sakın sen bilsen yapmazdın öyle seyler canım dua et minigine o seni cennette bekliyor olacak 
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Basın sağolsun Allah şefaat Co eylesin sana keşke izin vermeseydun 

Otopsi ye 
(1,737 puan) tarafından
Bana sormadan kendileri almislar zaten ama bende merak ediyorum neden kaybettigimi

İlgili sorular

+1 oy
47 cevap 822 göst.
15 Şubat 2022 Aile kategorisinde Defneee.. (294 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 753 göst.
14 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Kenanveannesi (451 puan) tarafından soruldu
+1 oy
21 cevap 924 göst.
13 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Sinem_46 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 748 göst.