0 oy
754 göst.
Diğer kategorisinde (451 puan) tarafından
Kizlar 13 haftalik bebegimin kalbi durmus dun kontrolum vardi yikildim ;((  kromozom bozuklugu dedi doktorum 1 yasinda oglum var bu ikinci kurtajim olucak oglumdan onceki ilk gebeligimde ayni 13 haftalikken kaybettim acaba neden hep haftasi ayni cinsiyetlemi alakali kiz bebegi vucudum kabul etmiyormu acaba ;(((

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sanmam cinsiyetle alakalı olduğunu 
tarafından
Geçmiş olsun canım Allah sabır versin
(451 puan) tarafından
Saol canim allah razi olsun
-Reklam-
0 oy
(1,698 puan) tarafından
Eşinizle genetik taramadan mı geçseniz acaba canım? Çok üzüldüm bu arada.. başınız sağ olsun. Bir doktora danış belki böyle olmasının bir sebebi vardır. Rabbim tekrar nasip etsin
(451 puan) tarafından
Genetik tarama nasil oluyor canim benle alakali diye kendim icin test istiycektim oyle biseymi
(1,698 puan) tarafından
Hayır canım şöyle ki kromozomsal bi bozukluk olduysa bu genetik olabilir. Doktoruna söyle durumu acaba bizden kaynaklı mı iki defa oldu bunun tespitinin yapılmasını istiyoruz de seni yönlendirir. Çünkü kalıtımsal ya da genetik bi problem olabilir belki ilgilenirler tespit ederler sormakta fayda var
(451 puan) tarafından
Anladim canim kim yapiyor bu testi kendi ev doktorum beni hastaneye yonlerdirdi kurtaj icin daha olmadim hastanemi yapiyor
(1,698 puan) tarafından
Kürtaj olduktan sonra kadın doğum doktoruna söyle. Benim bu şekilde ikinci kürtajım. Kromozomsal bi sıkıntı oluyorsa belki bizden kaynaklıdır hocam siz ne düşünüyorsunuz bizi genetiğe yönlendirebilir misiniz diye sor. Bakalım ne dicek onlar en iyisini bilir zaten
(120 puan) tarafından
tıbbi genetik bòlùmùne randevu al canm devlet arastirma hastanesinde yapiliyor sonuclar da 5 haftada cikti benim bazilarin da 3 ayda cikiyor kadn dogum la alakasi yok sonuclar ciktiginda iyi bi doktora goster sonuclarini
0 oy
tarafından
Melek oldu annesi üzülme herseyde bi hayir vardır üzülme cinsiyetle bi alakasinyok Allah kucagini bos bırakmasın 
(451 puan) tarafından
Aminn insallah insan sükru ogneniyor sukurki bi oglum var geldim durek ona sarildim allahim oglumun omrunu uzun etsin insallah
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Canim bende 6 haftalikken kurtaj olundm kiz erkek olmasindan degildir canim kan qrubun ne senin kan uyusmazligi felan baktimi doktor ?  Bende ondan ölüyordu(((( Aĺlah yardimcn olsn cok uzuluyorum
(451 puan) tarafından
Kromozom bozuklugu dedi benim kan grubum A rh pozitif
0 oy
tarafından
Kuzum eğer kiz bebekte düşük yapıyorsan sübyan vardır sende,kesinlikle kendini iyi bir hocaya okuttur,çok yakın 2 tanidigiminda birinin oğlu olunca düşük oluyordu,birinin de oğlu gayet sağlıklı doğdu sonra kıza hamile kaldi ama 5 defa da hep düşük oldu en son ikisi de aynı hocaya gittiler simdi erkek olmayanın 2 oğlu var,kiz olmayanın da 1 kızı var...
(451 puan) tarafından
Bende oyle supheleniyorum canim nasil normal bir hocaya dimi canim
tarafından
Valla kuzum işinden anlayan bir hoca olması lazım,İstanbulda misin sen yengeme bir sorayım ben onlar benim içinde gitmişler aynı hocaya çünkü numarasını falan almaya çalışırım
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Rabbim sabır versin cnm 
(451 puan) tarafından
Saol cnm allah razi olsun
0 oy
(48,695 puan) tarafından
Allah sabir versin canim
(451 puan) tarafından
Saol cnm allah razi olsun
0 oy
(812 puan) tarafından
Genetik tarama yaptırın benimde arkasimda oldu 12 .haftada düşüyordu 3 defa düşük yaptı sonra tarama yaptırdılar kan pıhtılaşması varmış düzeldi şimdi sayılı gün kaldı doğumuna
(451 puan) tarafından
Evet benimde 13. Haftaya kadar normal sonra kalbi duruyor
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun cnm kız çocuğuyla ne alakası var daha neler
0 oy
(2,011 puan) tarafından
benim teyzem de 3 kızı var hep erkek bebekler düştü düşük yaptı hep erkek bebekler düşüyordu 6 sene once hamile kaldı erkekti daha su içme bile git kedi çocuk doğdu çok şükür şu an 7 yasinda
(451 puan) tarafından
Masallah rabbim uzun omurler versin
0 oy
tarafından
Allah sabır versin canım cinsiyetle alakası yoktur
(451 puan) tarafından
Insallah oyledir canim ben subyandan supheliyorum ama en iyisini allah bilir
tarafından
Sübyan genel de erkek çocuklarında çok olur canım
0 oy
tarafından
Canm benim başın saolsn çok üzüldm allah sabır versn canm
(451 puan) tarafından
Amiin allah razi olsun ❤
0 oy
(10,971 puan) tarafından
Basın sagolsun canım. Yok cinsiyete alakalı degil benşm kaybettiğim bebegim de erkekti 3.gebeliğim gene erkek oldu dogurdum. 
(451 puan) tarafından
Dogru canim belkide alakasi yoktur ben subyandan suphelendim ama bilmiyorum rabbim bilir en dogrusunu demekki yicegi ekmek suyu yokmus
(10,971 puan) tarafından
Aynen oyle kuzum haşa isyan etme. Rabbim ömrünü o kadar kılmış. Benimde arkadan cok düşenim oldu 2 3 tane hatta
0 oy
tarafından
Başın sagolsun cnm Rabbım sabır versin size
(451 puan) tarafından
Aminn allah razi olsun ❤
tarafından
Cnm benimde ilk bebeğimi kaybettim 9 haftalik kalbi durmuştu bende kontrole gittim ama dünyam yıkıldı mecbur kürtaj oldum kurban olduğum Rabbım 1 ay sonra yine verdi  çok şükür ve doğurdum 5 aylik olacak çok şükür Rabbım size de sabır versin yerini doldursun inşallah
(451 puan) tarafından
Amiinn aminnn insallah
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım, Allah sabırlar versin inşallah 
(451 puan) tarafından
Amiin canim allahim evlatlarimizin acisini gostermesin kalanlara uzun omurler versin insallah
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Genetik tarama yaptırın ve bebeğin cinsiyetin kız olup olmadığını bilemezsin.Cinsiyetle de alakalı bir durum degil
(451 puan) tarafından
Niye canim kurtaj sonrasi soruyolar cinsiyetini bilmek istiyomusuniz diye
(6,203 puan) tarafından
13.hafta cinsiyetin tam oluşabilmesi için erken bir hafta.En iyi doktor bile sadece kemik yapısına yorum yapabilir.
(451 puan) tarafından
Benim oglumda 12 haftalikken pipisin resmini vermisti canim ben yurtdisindayim turkiyeyle farkli olabilir bilmiyorum turkiyede kacinci haftada soyluyolar
0 oy
(120 puan) tarafından
Canm kan pıhtılaşma testini yap halamin 6 cocugunu kaybetti hep 3 aylik oldugunda kalp atisi atmiyrdu her sefernde kùrtaj oluyordu sonrasnda iyi bi doktor bulup doktor kan pihtilasmasi oldgunu syledi hamile kalir kalmaz kan sulandirici igne kullaniyr gùnlùk şuan 3 kızı var
(451 puan) tarafından
Bi tane oglum var canim cok sukurki hic olmadi degil ama yinede tedbirli davranmak lazim aptirmak lazim
(120 puan) tarafından
Tabi canm arastir  tıbbi genetikte randevulari gec veriyor zaten o surecte  bna cocuk yapmayin dedi
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Yaşadım çok üzücü Allah sabır versin canım. 
(451 puan) tarafından
Amin bacim saolasin Evlat bambaska bisey herbirine ayri uzuluyo insan tmm sukurler olsun bi tane oglum var ama buda benim evladim :(
(13,202 puan) tarafından
Öyle kuzum ben cinsiyetini bilmiyordum daha ama evlat ayrı hepsi tek tek. Benim de bir oğlum var ama aklımdan gitmiyor cennet kuşum. Olana sarılmak en iyisi en büyük şifa :(
(451 puan) tarafından
Aynen oyle zaten kontrolden gelir gelmez ogluma sarildim insan sukretmeyi ogreniyor gercektenn sukurler olsun bu halimizee rabbim yasayan evladimiza  uzun omurler versin
(13,202 puan) tarafından
Amiinnnn inşallah sağlıkla şükür oluyor Allah nasip ederse olur zaten Rabbım sağlıksız olanı alırmış beni de doktor sana denilen gibi dedi bana da
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Rabbim sana sabır versin:/
(451 puan) tarafından
Amin canim :(
0 oy
(120 puan) tarafından
Ùzùlme cnm şùkùrler olsn bak senin bi oglun var benim 5 ve 6 aylik bebeklerimi kaybettm  erken doguyor ani açlma oluyor bak enazndan sen gòrmedin bebegi
(451 puan) tarafından
Dogru soyluyosun canim her halimize sukretmek lazim sukurler olsun her halimize rabbim sanada nasip etsin bir an once saglikli sihhatli bebek insallahh allahim acilarini gostermesin cok zor ;(
(120 puan) tarafından
Allah razi olsun gercekten o an neler yaşagm aklima geldikce hep agliyrm bi an olsn aklimdan cikmiyor  sezeryan oldm ama kucagim bos kaldi

İlgili sorular

+1 oy
47 cevap 823 göst.
15 Şubat 2022 Aile kategorisinde Defneee.. (294 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 665 göst.
29 Aralık 2021 Aile kategorisinde Bbg (1,737 puan) tarafından soruldu
+1 oy
21 cevap 924 göst.
13 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Sinem_46 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 748 göst.