+1 oy
823 göst.
Aile kategorisinde (294 puan) tarafından
Bebegimizi kaybettik erken dogumdan14 gün yaşadı küvezde dogum yapalı da bugün 21.ci günüm lohusayım dikişlerim var sezeryan oldu neyse bebegimizi defnettigimiz gün (salı) kayınvalidem haftasonu dolanın gelin dedi eşime o da geliriz dedi 2 saatlik ilçede oturuyor neyse gitmedik eşim nöbetçiydi haftasonu dünde daha 1 hafta olmamış eşim diyo bu hafta sonu gidelim arkadaşımın da dügünü var ona gideriz ben gidemem sen git dedim niye dolaşmak istiyorum dedi başladım aglamaya oglumu daha topraga koyalı 1 hafta olmadı gezme zamanımmı diye yere oturamıyorum uzun süre oturamıyorum annesinin evinde klozet yok hani görmüyoda özledi desem 1 hafta hastanede kaldım annesiyle baş başa kaldı dogum oldu eve geldim 2 gün daha vakit geçirdi 10 gün sonra geri geldi ölünce oglum 1 gece daha kaldı kendi bişey yokmuş gibi davranıyo telefonda yiyegeni seviyo bense çocuk görünce başlıyorum aglamaya gidince görümcem de gelecek dibinde zaten 6 aylık ve 2 yaşında çocugu var bu adam beni hiç mi düşünmüyo küs yattık ilk kez 2 yıldır evliyiz 

47 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Bebeğinizi kaybetmişsiniz düğünü nasıl düşünüyor
(294 puan) tarafından
Bir bilsem bişey yokmuş gibi instagramdan video izler telefonda çocuk sever bense dışarı çıkmıyorum kimseyle konuşmak istemiyorum adama göre bişey yok bişey diyincede içini bilemezmişim
tarafından
Babalık duygusu gelmemiş demekki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ya bu adamları çok mu ariyorsunuz. 
(294 puan) tarafından
Bacım 5 yıl sevgililik dönemimiz oldu inan bilinmiyomuş
tarafından
İşte hatayı orda yapıyoruz ya zaten.
(4,979 puan) tarafından
Cnm bir insanı aynı evde yaşayana kdr tanıyamazsin malesef valaha kendilerini aileleri bile öyle güzel kamufle ediyorlar ki aklın durur bn bu aileye mi gldim der durursn
tarafından
Malesef bir çoğumuzda bunu yaşiyoruz. Asla yapmam dediğimiz şeylere tahammül etmek zorunda kalıyoruz.
(4,979 puan) tarafından
Aynen öyle ailemiz bişe bişey dese kıyameti koparan biz ekin adamı ve annesi deyince saygımdan ses etmemek ah ah
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Öncelikle basın sagolasun çok üzüldüm bebeğine ve sana. Eşin de gerçekten tam bir düşüncesiz ve ruhsuz duygusuz daha yeni bebeğini kaybetmişsin ne gezmesi ne düğünü Allah sana sabır versin 
(294 puan) tarafından
Allah razı olsun
tarafından
Üstelik kadın hala iyilesmemis yarali
0 oy
(48,703 puan) tarafından
Haklısın canim dugun mu.lazim simdi basinsagolsun Allah sabir versin
0 oy
(5,357 puan) tarafından
Başın sagolsun canım benim ya dinlen tabi ki toparlan kolay bişey değil 
0 oy
(435 puan) tarafından
Başınız sağolsun. Allah sabır versin size. 

Bebeğiniz kaçıncı haftada doğdu acaba? 
(294 puan) tarafından
Allah razı olsun 26+3
0 oy
tarafından
Haklısın tatlım abartmiyorsun biraz kendini toparlayinca gidersin kayinvaldene düğün zaten gitmemen çok çok normal biraz bence sana süre tanısin üzülüyor olmam çok normal bir duygu bebek görmek istememmende ben anladım seni haklısın abartılı birşey yok 
0 oy
tarafından
Basın sağolsun canım rabbim sabırlar versin esinede akıl fikir 
(294 puan) tarafından
Amin canım allah size göstermesin
tarafından
Aminn :(( bende düşük yaptım herkesin açısı kendine büyükmüş
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Basın sağolsun ama eşin baba fln olamaz kb Acisi varken düğünü nasıl düşünür ya 
(294 puan) tarafından
Allah razı olsun adama göre bişey yok ertesi gün kardeşinden çocuklarının resmini ister telefonda dayıcım dayıcım diye meler tv video izler ben laf edince de güçlü durmak zorundaymış benim için yok içini bilemezmişim
(7,198 puan) tarafından
İki gün önce daha adam çok kötü ben iyiyim yazmışsın ne çabuk yer değiştirdiniz mubarek..
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Onu bunu bilmem ALLAH yardimcin olsun 
(294 puan) tarafından
Sagol kuzum
0 oy
tarafından
Ayy allah sabir versin ne dugunu ya daha yeni bebegini kaybetmis  
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Kuzum Allah sabır versin yüreğine ferahlık versin. Senin açından bakıyorum haklısın

Ancak eşinin açısından da şöyle düşünüyorum. Acaba içindeki acıyı bu şekilde mi bastırıyor acaba? Gezip kafasını mı dağıtmak istiyor? Ama tabi bu süreçte Biraz bencillik olur böyle düşünmek
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Sen yerden göğe kadar haklısın kolaymı yaşadığın kuzunu mis kokulunu vermişsin toprağa biraz acıya saygı göstersinler bu nedir ya kuzum Rabbim sana sabırlar versin meleğin cennette karşılayacak anneciğini:(
0 oy
tarafından
Eşin hala babalık duygusu ne demek anlamamis
0 oy
tarafından
taviz verilmeyecek bir durum varsa o da bu sanirim.. benim cocuguma uzulmeyen adama bir cocuk daha yapabilecek misin ilerde..
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Babalık duygusu oturmamış eşine :'(

0 oy
tarafından
Başın sağolsun canım Allah sabır versin sen abartmıyosun gayet doğal bir süreç yaşıyorsun anne olarak bebeğinin yasını tutmak istiyorsun keşke eşinde bu süreçte o histe olmasa bile sana yasına saygı duysa Allah yardımcın olsun.
0 oy
(148 puan) tarafından
Çok çok üzüldüm canım rabbim çok sabır versin benimde 3 tane bebeğimin kalbi durdu bitanesi 22 haftalikti seninki doğumdan sonra olmuş ben o şekilde çok kötü oldum seni çok çok iyi anlıyorum benim acimin bin katını yasamissin toprağa verilirken ayakta duramadim çok zor canm çok zor melek oldu bize şefaatçi olacaklar insllh diğer taraftada bize kurtarıcı lazım böyle düşün belki cehennem ateşinden koricak bizi gurbetteydik eşim uzman ASB doğum günüymüş kadın di eşime demiş eşinde gelsin kafa dağıtır biraz bende gittim gorumcemle o dönemde diğer ASB eşi yeni doğum yapmıştı onlarda vardı salonda biz içeri girince hemeen bebeğini alıp içeri kaçırdı bı zoruma gitti inanki eve geldim ne kadar ağladim ne olacak sanki bebeği olmuşsa Rabb'im bizede nasip eder dedim eşimde söylemiş böyle böyle olmuş diye bayan ASB ye oda üzülmesin diye götürmüş demiş bence öyle yapmamamliydi sonuçta herkesin başına gelebilir bilemeyizki kaçar gibi aldığı gibi götürdü çok uzun oldu kusura bakma cnm Rabbim dusmanima bile göstermesin evlat acısını 
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Ah kuzum benim sana kıyamam Rabbim sana hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah o senin şefaarçin olacak. Ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar diye boşa dememişler
0 oy
(265 puan) tarafından
Basın sağolsun canm.Rabbim sabr versin.cok acı 9 ay taşıyıp hormonlari değişen sensin.lohusasin ama bebeğin yok bu acininda tarifi yok.Rabbim cennetinde kavuştursun.Allah eşinede hidayet versin.akil fikir versin.

İlgili sorular

+1 oy
21 cevap 924 göst.
13 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Sinem_46 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 666 göst.
29 Aralık 2021 Aile kategorisinde Bbg (1,737 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 755 göst.
14 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Kenanveannesi (451 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 748 göst.