0 oy
613 göst.
Diğer kategorisinde (12,264 puan) tarafından

Doğruyu söyleyin ama:woot:

Biri misafirliğe geldi adamın çorabı yırtık :D

Benim gözüm hep orda takılı kalıyor bakmak istemiyorum ama ne yapayım :D rencide etmek değil niyetim ama işte şeytan dürtüyor 

Siz  ne yaparsınız mesela:D

15 Cevaplar

+2 oy
tarafından
  • Bana erkek akraba falan misafir gelmez gelse de aynı odada oturmayiz ama kaynımin çorabı yirtikti geçen azaaad dedim ayağında patates çıkmış çorabın özgürlük ilan etmis deyip güldüm yeni çorap verdim hemen ♥️
-Reklam-
+1 oy
(7,098 puan) tarafından

Hahahha ay tovbe gulme geldi ya benimde takilirdi valla istemsizce :woot:

+1 oy
(614 puan) tarafından

Kiz ne alaka tövbee yaa

Valla bende bakar dururum 

Ay ne bilim bu nals soru ya:D

+1 oy
(14,079 puan) tarafından
Tövbe estafurullah gülme kiz :)))
(12,264 puan) tarafından
Ne yapayım ;)
+1 oy
(10,499 puan) tarafından
Cnm erkek akraba gelse ayrı otururuz o yüzden bilmiyorum ;) ne ederdim 
0 oy
(2,792 puan) tarafından

Allah seni ya :D:D 

0 oy
tarafından
Abi kaçak var derim sgsgsgsg 
tarafından
Ahahhajsjsj
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Hic bisey ilgendirmiyo beni:))
0 oy
(739 puan) tarafından

Kız öyle şeyler benimde çok dikkatimi çeker senin gibi bakmadan edemm:woot:

0 oy
(657 puan) tarafından
Belki kendide farkında değildir yırtıldığınn sabah giymiştir akşama kadar ayakkabının içindeyse yırtılmıştır benim ki bile yırtıldı durduk yere başına gelebiliyor normal bi durum ilk bakarım sonra umursamam ama benim eşimin yırtık olsa ya terlik ister ya da gider çorap alır gelir yenisini giyer utanır ben takmam 
0 oy
tarafından
Asla bakmam, o kisiyi utandirma korkusu bunu yapmami engeller. Aslına bakarsan bir yerde okumuştum, ne kadar doğru yanlış tartışılır ama bence mantikli; eve gelen misafirin çorabı yırtık olur da kişi utanmasın diye kültürümüzde misafire terlik verme alışkanlığı ortaya çıkmıştır. 
(12,264 puan) tarafından
Doğrudur canım ne güzel bir alışkanlık vallahi Benim basimada gelebilir ama işte bakıyorum ne yalan soyliyum ;)
(2,332 puan) tarafından
Ne kadar ince bir düşünce ☺️ bende öyleyim ya ☺️
0 oy
(15,955 puan) tarafından
Bize gelen misafir ayağını uzata uzata oturmadığı için yirtik olsa bile gözüme takılmaz 
0 oy
(2,874 puan) tarafından

Ahahah benimde kaçardı heralde:)

0 oy
tarafından
Yakın akraba ise kaynım vs çorap veririm uzak biriyse bişi demem bakmam da ilgimi çekmez 
0 oy
(2,447 puan) tarafından

Bizim devamlı görüştüğümüz arkadaşlarimiz vardı onlara gitmiştik. Abinin çorabı yırtılmis 3 çocuk var tabi yeni doğum yapmıştı abla ikiz. Corap almaya gitse bulamayacak halleri yok zaten yorgunluktan. Biz seslenmedik kendisi dedi asker kaçağı var diye eşimle çorabı kurdele yapıp bağlamışlardi hdhdhhd öyle oturdu:D yakınlık derecesiyle alakalı aslında 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 604 göst.
27 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 371 göst.
16 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 221 göst.
5 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Serra (564 puan) tarafından soruldu
+1 oy
73 cevap 1,904 göst.

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...