0 oy
1,048 göst.
Diğer kategorisinde (3,739 puan) tarafından
Ya eşim hayatta sevmez illa üst giyinecek sanki heran biri geliyo gibi :( iste iken bile arar görüntülü hadi üzerini degis daha giyinmedin mi der haftasonu bile kalkar kalkmaz üst giyinir sinir oluyorum

32 Cevaplar

+2 oy
(15,611 puan) tarafından
Valla kendi evimde de rahat giyinmeyeceksem ohooo ben eşofman giyerim biri gelirse zatinetegimi hemen çekerim altıma başım bile bazen açıktır evde 
(3,739 puan) tarafından
Evede pandemiden dolayı kimse gelmiyor zaten ama illa giyinilecek
-Reklam-
+1 oy
(1,517 puan) tarafından
Sen giyme zorunda değilsin hayır de. Bn eşimde ilk zmnlar öyle diyordu. Dedim hayır kendi evimde de istediğim gibi giyinmiyorsam ne anlamı var .takma inadına giy alışsın nsl alıştırirsan öyle olur 
(3,739 puan) tarafından
Evede kimse gelmiyor pandemiden dolayı zaten biri gelse o demeden ben giyinirim sinir oluyorum
(1,517 puan) tarafından
Wllha sana birşey diyim mi başından kabul etmiyceksin giyim hci takma istediği gibi kavga etsin. Söyle bune saçmalık bn misafire göre mi her dk evde ona göre giyincem gelecek olan insan haber verir Cat kapı gelmez ya ayrıca evimde rahat olmiycaksam ne anlamı var evim demeye
+1 oy
(129 puan) tarafından
Malwsef bnde oyle yataktan kalkar kalkmaz ustun giyinik olacak diyor esim benı uyandırma kahvaltı hazırlama omce ustunı gıyın sonra ne yapıyorsam yap der kendi anası bacıları Esimin kanımın yanımda neredeyse donla gezerler bırı gelse bile ustunı gıymezler bana gelince esarp etek uzun kol olması lazım 
(3,739 puan) tarafından
Çok can sıkıcı maalesef
(129 puan) tarafından
Evet canım hatırladın mı beni :))
0 oy
(1,793 puan) tarafından
Ay evimde de rahat olamayacaksam nerde rahat olacam acaba ? Heran biri gelecek diye tam takım giyinip duramam ki evimde de ? Enteresan .. üzüldüm senin adına :(
(3,739 puan) tarafından
Şimdi bile bari pijama ile duruyum nasılsa işte dedim görüntüli aradı acmayinca sinirleniyo neyse açtim git üzerini giy çabuk dedi:(
(1,793 puan) tarafından
Ay cidden baya kötü bir durum ya ben tesettürlü biriyim ama evde olabildiğine rahatimdir şort askılı tişört perdelerin kapalı evime de gelen olmadığı için mi bilmem hiç karışmaz ..
0 oy
(6,954 puan) tarafından
Yazın nasıl yapıyorsunuz merak ettim 
(3,739 puan) tarafından
Yine evde kıyafet giyiyorum akşamları kavga ile şort giyiyorum
(6,954 puan) tarafından
Yok artık kız sıcaktan bunalır ya insan
(3,739 puan) tarafından
Bide ev üst kat bizim iyice sıcak oluyo
(6,954 puan) tarafından
Valla bizim de öyle canım peki neden öyle giyinmeni istiyor mantıklı bir sebebi var mı
0 oy
tarafından
Ay bnde esofmani cikaramiyorum yaaa :)
(3,739 puan) tarafından
Bende çıkarmamak istiyorum:(
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Oldu gözlerim doldu edoşşş :D 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Okurken ben bile sinir oldum Allah yardimcin olsun bacım:))
(3,739 puan) tarafından
Amin canım inşallah :(
0 oy
(22,070 puan) tarafından

Kiz one oyle iyi bisi dgl ya :D istemszce guldum vla

(3,739 puan) tarafından
Ayakkabı ile gez demiyo bari ondan yirttik
0 oy
tarafından
Ayy bende bi severim ki ❤
(3,739 puan) tarafından
Bende çok severim:(
0 oy
(865 puan) tarafından
Canım ben de sabah kalkıp giyinir başımı bağlar eşarpla bir güzel derli toplu. Akşam eşimi de öyle karşılarım. Erkekler bunu görmek ister. Sonra yemek. Çay faslında yavaş yavaş dökülmeye başlarım :))))
(1,175 puan) tarafından
Eşini eşarpla karsılaman bana sacma geldi
(865 puan) tarafından
@Annecik Evet yazma demek istedim canım:))
(865 puan) tarafından
"Eşini eşarpla karşılaman bana saçma geldi " Diyen arkadaş. Öncelikle yorumunuz üsluplu olsun saçma kelimesini doğru bulmadım ve incitti beni. Herkes yaşayışını yazıyor buraya herkesin kendi doğrusu var ve kimse buna laf edemez haddi değil bir kere. Belki eşim beni böyle görmek istediği için Ben de onun isteği yönünde böyle bir şey yapıyorumdur. Sonuçta karşılıklı anlayış içinde birbirimizin isteklerini yerine getiriyoruz ve mutlu oluyoruz. O beni kapıda öyle görmek istiyor ben de boyle yapıyorum. Yani lütfen "SAÇMA" değil de daha yumuşak kelimeler secelim..
tarafından
İyi bari yazma daha rahat :) yeni evlendiğimizde eşimde bana demişti evde yazma taksan etek falan giysen daha iyi ay bende direk aaa asla evimde rahat edemezsem nerde edeyim demiştim şimdi alıştı artık ama annesinden öyle görmüş ben bi kere bile annesini evde açık görmedim hep uzun elbise ve yazma takar :) ama gerçi şuanki halim de pek iyi değil valla baya pespende ve salmış haldeyim hamilelikten dolayı bi doğrayım süslencem inşallah :)))
(1,175 puan) tarafından
Kusura bakmayın kırdıysam
0 oy
(5,720 puan) tarafından
Ben valla pijama eşofman tayt şort Allah ne verdiyse eşim de hiç karışmaz, saolsun evim de giyemiceksem nerede giyecem. Hiç etekle gömlekle evde oturmam valla
(3,739 puan) tarafından
Ne Güzel canim
0 oy
tarafından
Bende öyleyim çoğu zaman doğru yapıyor aslında eşin yatak pijamasıyla evin içinde gezmek doğru değil bence 
(3,739 puan) tarafından
Öyle ama insan da evde rahat etmek istiyor
tarafından
Ben yatak pijama mı çıkartırım kalkarkalkmaz ama yine rahat şeyler giyerim eşofman takımların vardır taytlarım öyle şık ama rahat şeyler al kendine bakımlı görmek istiyor demekki seni
0 oy
(6,816 puan) tarafından
Yaa bence konus insan evinde rahat degilse nerde olcK ki ben sort pijama falan hep giyerim esim asla karismaz 
(3,739 puan) tarafından
Ne güzel canım ya
0 oy
tarafından
Ben hep pijamayla gezerim eşim yanında kardeşi vs biri olursa arar çay koy yemek koy biz şu kişiyle geliyoruz vs der ben giyineyim diye açık açık üstünü giy abimle geliyom demez bence eşin abartıyor biraz aile apartmanınfa mı oturuyosubuz
(3,739 puan) tarafından
Hayır canım annemde kaynanamla aramızda en fazla yarım saat var
tarafından
Anladım canım hani kaynanayla aynı binadaysan ondan demiştir diye düşündüm de çok saçma dediği ya
0 oy
(1,597 puan) tarafından
Dinleme nasıl alistirirsan öyle gider
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Bn evde hep pijamalı esofmanliyim birisi gelcekse arayıp gelir 
(3,739 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(323 puan) tarafından
Yatilan eşofman takımiyla dolaşmak iğrenç zaten ama rahat güzel spor ekfman takımları yada tayt falan filan herşey giyilir yani rahatlarda gayet sende onlardan aldır etek üst olmaz hep 
(3,739 puan) tarafından
Öyle yapayım artık yaa :(
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Amaaaan oda neymis evde hic rahat edemem oyle
0 oy
tarafından
Ayyy çok zor öyle ya ben utanmasam paçalı don giycem rahat diye 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 659 göst.
5 Ocak 2022 Aile kategorisinde merica87 (173 puan) tarafından soruldu