0 oy
1,049 göst.
Diğer kategorisinde (3,739 puan) tarafından
Ya eşim hayatta sevmez illa üst giyinecek sanki heran biri geliyo gibi :( iste iken bile arar görüntülü hadi üzerini degis daha giyinmedin mi der haftasonu bile kalkar kalkmaz üst giyinir sinir oluyorum

32 Cevaplar

0 oy
(1,908 puan) tarafından
Bizde ilk başlarda çok tartışırdık yok anası gelirmiş biömem ne dedim bekler hemen çekerim üstüme  bişey benim rahat edemediğim yerde kimse istirahat edemez :)
-Reklam-
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Bende sevmiyorum evde pijamayla olmayı ne biliyim böyle ruhum çöküyor sanki bunalıma girmiş gibi hissediyorum o yüzden sabah ilk isim üzerimi değiştirmek oluyor bazen insanlarin böyle garip huyları 
0 oy
(2,264 puan) tarafından
O ne öyle ya amaaan sal gitsin biri geleceksede haber veriyor zaten eşim hiç takmaz öyle şeylere kafama göre takılıyorum 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Aman bosver nasil rahatsan öyle giyin
0 oy
(6,825 puan) tarafından

Rahatıma düşkünüm bn haşofmanım olmadan asla :D

0 oy
tarafından
Ay öyle şey mi olur saçmalık kendi evindeyse rahat olamocaksan nerde olacakmissin
0 oy
(567 puan) tarafından
Bizdede tam tersi ilk evlendigimizde ben alismiaim.hep giyimirfim evde olsamda esim nasil rahat edioaun cikar sunlari evde rahat seyler giy diye diye aliatrdi simdi de alistim disardan gelince ilk isim ustumu degiatirirm esofman oijama neyse onu neyse giyerim evde surekli
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Eşim temizliğe düzene karışır ama böylr şeyr hiç karışmaz sadece onun yanında güzel şık bakımlı olmamı ister normalde kapalıyım aa rvde şort tişort giyineyim ister 
0 oy
(778 puan) tarafından
Amann vala bn eşim gelmeye 5 dk kala anca üst giyiyorum kayinvalideme cikmadiysam o gün :)eşim hiç karismaz
0 oy
tarafından
Eşofman da giyerim etek de şort da don'la da gezerim eşim de dahil evde ne giydiğime kimse karışamaz ama çok garip mis senin kocan valla

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 662 göst.
5 Ocak 2022 Aile kategorisinde merica87 (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 331 göst.
27 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 1,450 göst.
0 oy
3 cevap 114 göst.
30 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu