0 oy
385 göst.
Aile kategorisinde (25 puan) tarafından

Sorum baslikta arkadaşlar :)

15 Cevaplar

+1 oy
(12,264 puan) tarafından

İhhhh yeter looooooo:D

(25 puan) tarafından
:D çok mu duydun böyle şeyleri ben yeniyim de
(12,264 puan) tarafından
Evet senden 1 dj içinde iki kere yeterli bence
(25 puan) tarafından
Yanlislikla paylaştım diğerini paylaşmanızı ya bunu iki defa tikladm öyle oldu
-Reklam-
+1 oy
(44,758 puan) tarafından

Ama burda anlatılmazki yaa:D

(410 puan) tarafından
Sşsşsşsşş.   :))
(25 puan) tarafından
Ahahah :)
+1 oy
tarafından

Buranın kocaları da çok farklıymış onu anladık :D

(25 puan) tarafından
Neden anlamadım
tarafından
Aşkım demek sarılmak ilgi göstermek değildir. Ama burada artık durum nasıl vahimse aşkım canım diyen erkek ilgi göstermis konumuna girmis
(25 puan) tarafından
Aslında haklısın ilgi bi yandan da güven hissetirmesi her zor anımda onun yanımda olması gbi
tarafından
Kesinlikle
+1 oy
(1,850 puan) tarafından

Vay ve herkesin ki ilgiliymis nereeede bu kavga eden bosananlar:woot:

0 oy
(2,698 puan) tarafından

Yani benim camışşş öyle pek belli etmez kalbinden sever gelip öpmez kucaklamaz ama zaten çocuklar anlıyor artık evde pek rahat değiliz sevdiğini biliyorum tabikide bende onu çok seviyorum beni çok üzdüğü oluyo ama artık alışdım :=) 

(25 puan) tarafından
Hmm herkes farklı sever oda doğru
(13,119 puan) tarafından
Anaaa kocanla ilgili.pozitif bir yorum gördüm:)) masaallah:)
(2,698 puan) tarafından
Aslında normalde çok seviyorum eşimi ama beni bazen kendinden nefret ettiriyo
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Benim eşim sevdiğini hep söyler, hasta olsam başıma birsey gelse yanımdan ayrilamaz konu ben ve bebeğimse ağlamaktan asla utanmaz ama söylemekle yetmiyor sağolsun bunu uygulamalı olarak da gösterir. 8 yıllık sevgililik, 1,5 yıllik evliliğimiz de her yardımıma koşar  evlendik cam siler temizliğime yardım eder. Yemek yapamam bazen yumurta kırar yerim veya sende açmısın dışardan soyliyim der. Dün işten geldi akşam 9.30 da yorgundu ona rağmen benimle bebeğimizle vakit gecirmeden yatmaz. Dün bebek durmadı yorgunluktan oda uyanamadi sabah 4 gibi uyuttum anca yattım. Sabah kalkmış erkenden evleri düzenlemiş  ekmek yok bebeğim küçük alamicagimi bilir gitmis ekmeğimi almış. İse giderken geldi öptü bebeğimizi kokladı ekmek aldım kalkınca kahvaltı yap dedi öpüp gitti. ilgisini sevgisini buradan anliyorum yoksa boş sözlerle olmuyor seven insan sevdiğinin herşeyini düşünür.
(1,964 puan) tarafından
İnşallah eşin daha anlayışlı olur canım. Senin istediklerini yapmıyorsa her dediğini yapma boşver oda senin kıymetini bilsin sen getiriyorsan oda götürmesini öğrensin
tarafından
Yok kuzum yok ne yaptıysam bir gün değişti ikinci gün yine aynı lohusaligi bile burnumdan getirdi Allah razı olsun lohusa sendromunu benim yerime o yaşadı çok düşüncelidir erken doğum yaptım çok kötü şeyler yaşadım of şu an var ya o kadar moralim bozuldu ki ağlamaktan içim çıktı zaten anamdan babamdan bi mutluluk göremedim el kadar çok bosandiklarinda şimdi de eşim aynı
(1,964 puan) tarafından
Allah'ım inşallah çocuklarından yüzünü güldürsün canım. Üzme kendini bebeğini düşün.
tarafından
Çok kötü patladım bu akşam kuzum sinirden saçımı başımı yoldum
(25 puan) tarafından
Canım bazen duygusuz olabiliyorlar konuşmayı denedin mi hiç anlattın mi ona bunları
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Bakışlarından birde çok uğraşır benle sinir etmeyi çok sever sürekli güleriz çok şükür :)
(25 puan) tarafından
Allah bozmasın inşallah ne güzel
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Ya öyle her zaman  belli etmez odun kocam ama mesela dün gece annemleré yemeğe gittik teyzem lerde oradaydı herkesin yanında iyiki evlenmisim iyiki bahar hayatıma girmiş o olmasaydı ben böyle olamaZdım hayatımı değiştirdi dedi arada böyle şeyler söylüyor e bende mutlu oluyorum tabi :))
(25 puan) tarafından
Ne güzel yaa Allah bozmasın inşallah daha iyi olalım hepimiz bütün kadınlar hak ediyo
0 oy
(712 puan) tarafından

Nasil bunu anlamak zor değil.. 

Gelir isten öper yemek yerken hep eline sağlık hanim der gelince yanımda oturur uzak durmaz en önemlisi sevgi ile sarilmasi
(25 puan) tarafından
İşte bunları çok fazla göremiyorum binde bir ondan merak ettim sizden de güzel şeyler duyunca hoşuma gidiyor
0 oy
tarafından

Nebileyim ben  değişik yani :)

Ne sevdigi belli ne sevmedigi <3

Seviyor heralde  tam bu yorumu yaparken aradi:P
(25 puan) tarafından
O zaman seviyooo
0 oy
(1,667 puan) tarafından

normalde ilgisi var olupta sonradan normalden fazrkli davraninca anliyorum zaten aşkim canimlar gidip ismimle hitap ederse mesela o zman anlarim su ana  kadar hep ilgili şukür ki<3;)

(25 puan) tarafından
Allah bozmasın çok sevindim
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Hasta olunca:)
(25 puan) tarafından
Olamıyorum ki olsamda olamıyorum 2 çocukla kim bas edecekk
(4,430 puan) tarafından
Ya tabiki olsakta ayakta durmak zorunda kalıyoruz o kısmı ayri da evdeyse görür halimi yani
(25 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(597 puan) tarafından
Kocam 5aydir uzakta o kadarrrrrr özledimki gelsin yeter çok belli etmez öyle sarilmaz ama sevdiyini biliyorum bizimle mutlu çünki
(25 puan) tarafından
Yaa üzüldüm nerede ki
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Seviyorum demek gibi bi huyu yok. Ama sarilip opmeyi cok sever. Bense tam tersi sozde sevgimi belli ederim. Oda buna inanmaz seven oper sarilirmis : D 
(25 puan) tarafından
Evet bende öyleyim işte hep laf bekliyorum
0 oy
tarafından
Arada söyler. Ama öyle cok sarılmaz ben tv izlerken yanına gider sarılır öperim ben yapınca oda yapar. Uyuduğu zmn sarılmadan azdır uyuduğu yani sarıp yatarız. Ben onun gözlerine bakınca anlıyorum ama
(25 puan) tarafından
Hmm ne guzelll rabbim daim etsinn

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 1,728 göst.
0 oy
26 cevap 857 göst.
0 oy
12 cevap 236 göst.
15 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 61 göst.