0 oy
306 göst.
Aile kategorisinde (2,009 puan) tarafından
Kizlat dun gece babamlaraa geldim annemle babam konusmuyolar kac seneden beri cunki babam evine bakmaz yemin ederim iki fatura bi kira oder sadece yiyecegi seyi.alir odasina kor kiyafet kac takim alir anneme gelince yok param der anneminde zoruna gidiyo hakli olarak Allaha sukur calisiyo az cok para aliyo.annrm temizlik yapio cop atiyo hasta bakio ama onun eline bakmiyo disariya melek eve gulyabani neyse geldik insan bisey istiyonmu yemek yedinmi der hadi onu gectim bi napion nie geldin kavga mi ettin die sormaz robot gibi odasina girer konusmaz bizimle annemle oturdum ağladım hic iyi zamani geçmemiş hic yuzu gulmemis garib anamin hayatta bi secenegim olsa ilk babam olcak.kisiyi kokten cikartirdim hayatimdan bugun gelmis kizima elma sekeri almis sanki onunla karni doycak hamileyim bisey istiyo msn die sormadi ama soyliycem bu yaptigi zoruma gitti.hep boyle zaten biz uveyiz galiba amcamin kizlarina bitanem bebegim bize ismimizle hitap.ediyo demekki sevmiyo bizi ondan soguk el gibiyiz 

7 Cevaplar

0 oy
(1,320 puan) tarafından
:((( kıyamam ya Allah amcanın yüreğine merhamet versin tez zaman da 

Çok üzücü annecigine sen sarıl eksiklik yasatmamaya çalış :(( 

Allah yokluklarini göstermesin 
(2,009 puan) tarafından
Amin kuzum Allahim annemin yoklugunu gostermesin öbürü ne hali varsa görsün hemde cok zor elinde posetle giden bi adam gorse canim acio dio annem
-Reklam-
0 oy
(583 puan) tarafından
Allah annenin  yardımcısı olsun inşallah  insan baba evinde bi hatır güler yüz bekliyo işte anlamayan larda var.oysa baba olmak çocuğunun arkasında dağ gibi durabilmek onu öpüp koklamak derdine derman  olmak sevincine  tebessüm  etmek...Baba olana tabii
(2,009 puan) tarafından
Amin kuzum en son satiri.hic yasamadim nasil bisey inan bilmiyorum
0 oy
tarafından
Bi an kendi hayatım geldi gözümün önüne bizde çok kötü zamanlar geçirdik annem son günlerinde kardeşimi sırtında hastanelere taşırken o baba olacak assaglik insan sabahlar kadar altında araba ile kumar mekanlarında gezerdi odedigi de sadece bi kira yiyecek ekmeğimiz olmazdi çoğu zman annem ne zorluklarla tek başına yetiştirdi bizi 

bende asla affetmicem onu ve keşke böyle insanlar evlenip çoluk çocuğa karışamasalar 

Allah annene sabir babana da merhamet vicdan versin inşallah 
(2,009 puan) tarafından
Amin kuzum Allah annenden razi olsun bende affetmiyorum rabbim sorsun onlara bize yasattiklarini
tarafından
Inşallah canım inşallah soracak obur dunyada karşılarına dikilip yaptıklarının hesabını tek tek soracağız
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Az önce benim postuma yaptıgın yorumu daha iyi anladım herkes bir sinav içindedir seninkide bu demkkı Allah babana merhamet etsin hıdayet versin Annede sabir versin canım çok zordur bir babanın vurdum duymazligi biz kızlar ilk babadan ögreniriz sevmeyi 
(2,009 puan) tarafından
Haklisin ama ben annemden öğrendim herşeyi amin kuzum
(1,327 puan) tarafından
Malesef bazen öyle olabiliyor bazen anne bazende baba merhametsiz oluyor :(canim
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Aynı benim babam ben almıstım valla zoruma gitmiyor artık
(2,009 puan) tarafından
Neyi aldin kuzm
(3,669 puan) tarafından
Alıştım yazacaktm
(3,669 puan) tarafından
Bize güzel, söz söylemez sarılmaz konusmz degisilk yanı  aramazda babam mı bilmiyorum :)
(2,009 puan) tarafından
Ben 23 yildir kizim kelimesini duymadim
(3,669 puan) tarafından
Bende 27 yasındayım aynı sekıl cok, sükür evlatlarım yeter ya onlarda iyi olsun her insan bir  degil herkez ana baba olamıyor
0 oy
tarafından
Valla aynı şeyden bende de var keşke babamı seçebilme şansım olsa dicektim ama nasıl baba seçeceğim konusunda bir fikrim yok hiç babalık yapmadı bu saatten sonra olması biseyi değiştirmiyor tek duam var rabbim annemi başımızdan eksik etmesin inşallah
(2,009 puan) tarafından
Amin inşallah annene saglik sabir versin Rabbim
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Uzuldum iste anneni sevmiyor bu durumda sizede ilgi duymuyor demek ki Aile sikintisi biseye benzemiyor canim Allah yardimcin olsun
(2,009 puan) tarafından
Amin kuzum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 86 göst.
4 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Hilay (326 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 431 göst.
14 Şubat 2021 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,372 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 704 göst.
27 Eylül 2020 Aile kategorisinde Kakulimmm (51 puan) tarafından soruldu