0 oy
504 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşimle geçen gün bir tartışma oldu  belki ben haksizdim .Olay böyle oldu eşimin abisi bize herzaman eli dolu gelir ve bizi arabasıyla her yere götürür kendi isteğiyle.Ama eşi bu duruma hep kavga çıkarır.Esim gecen abisi gelecekti liste saydı bende yanında aradım birşeye ihtiyacımiz yok abi gel yeter dedim .Eşimde sen nasıl benim lafimin üzerine laf sayarsin dedi ve orada annesi babasının yanında saymadigi kalmadı sustum . Odaya gittim mesaj yazmış whatsapptan özür diledim ama demedigi kalmamışti bende ağzıma geleni saydım  beni whatsapptan engelledi. Bende yere yatak açtım orda yatmak için bana senin gibi köpekler yere laik dedi .Kuzenime bile ben onu yaparım dedi . Saymadigi kalmadı vurdu.Ben annemi aradım elimden kaldı kapattı gidemezsin dedi .Annemde kaçtın gelmeyecen dedi.Yanimda uygunsuz siteleri açtı izledi.sabah birde beni vurduğunu annesine anlatıyor.bende ona kollarını göster dedim tirmalamistim akşam kavgada kim kime yapmış dedim.Annesi o bizim yanımızda erkek sana gelince odada susuyor deyip eşimi gaza getiriyordu. Sonra  abisi geldi kızdı bize o annesiyle bir olmuş bana laf atıyor.Simdide yapışmış seni seviyorum o sınırlı animdi.

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Biraz karışık yazmışsın 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kuzenin ne alaka onu anlamadım canım
tarafından
Kuzenini beceririm demiş herhalde ben öyle anladım edepsiz adam
tarafından
O sırada aradı kız kuzenim
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Herşeyi desin sonra seni seviyorum oldu sinirle söylenen herséy gerçektir hiç yüz verme süründür
0 oy
tarafından
Yazmiycam bisey cevap vermiyorsun  çünkü  bisey diyince 
0 oy
(14,015 puan) tarafından
Bu ne biçim bir ilişki her türlü saygısızlık var bu iş evlilikten çıkmış mecburiyetten aynı evde yaşayan 2 insan in hayatı olmuş 
(470 puan) tarafından
Yassa be ver elini öpeyim:)
(14,015 puan) tarafından
Estağfurullah canım :)
0 oy
(6,978 puan) tarafından
1. Esin neden abisine liste cikariyor kendisi alsin evini gecindirsin, yengeniz hakli bu durumda herkesin evi barki var

2. Eşin kusura abkma tam bir terbiyesizmis dayak atip sana hakaret edip bide ugunsuz site izliyor hemde yanında 

3. Ailenin sahip cikmadigina cok uzuldum

4. Aklin varsa bikac yil bu adamdan cocuk yapma (eger zaten yoksa)

5 cok uzuldum Allah yardimcin olsun iyi düşün taşın
tarafından
Melesaf ama gurur duyduğum bir kızım var
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Nefret ediyorum böyle erke kler den . Aynısi basimda maalesef ki.  Bende kactim cahillik pişmanım. Ailem benide başta reddetti ama bütün olan biten ne varsa anlattım huylarini . Biz sahibiz tamam dedi evladımızı ite köpeğe yem edecek halimiz yok dedi istediğin zaman al çocukları atla gel dedi. Orda durmak zorunda değilsin dedi . Bilmiyorum bende huylu huyundan vazgeçmez sana yazık olur ömrünü yer dediler. 
0 oy
(27,330 puan) tarafından

Kusura bakma ama esin edepsizin teki...

0 oy
tarafından
Burç birşey anlamadım
0 oy
(1,398 puan) tarafından
Bu ne biçim evlilik ya inşallah çocuğun yoktur yada hamile değilsindir hemen ayrıl ne demek senin gibi köpekler yerde yatar ne demek uygunsuz sitelerden video izlemek vurmak küfür etmek evlilik adına hicbise kalmamış sevgi saygı hicbise kalmamış ******** pislik adam ben olsam o günden sonra durmam daha orada 
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Hepsi ayrı sıkıntılı olaylar ya en sıkıntılı da uygunsuz şeyler izleyip kuzenine öyle demesi bide dövmesi nasıl kabul edebildin yani 
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Saygı bitince evlilikte biter eşinin ne sana ne evliliğine saygısı var cocugün var mı merak ettim iyibsakin durmuşsun eşim yanımda uygunsuz sitelere girecek sağ kalacak komaya s.okarım ben o adamı 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Çocuğun var mı canım ben buna değil adam hay.van bile demem bir köpeğin ayağının ucundaki çamur olamaz saygısız edepsiz
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Hersey sinirli anda belli oluyo zaten bide ikiniz birbirinize mi vurdunuz?
0 oy
(783 puan) tarafından
Yaziyon post aciyonda madem insanlara niye cevap vermiyorsun ha bacım. Esin den kurtulman senin için çok sağlıklı olacak. Umarım çocuk da yoktur. Çocuk yoksa hemen o adamı bırakmalısın. Belki hatalıyım yazmışsın ben nedense sein hatanı görmedim. Kadınlığını bu kadar ayaklar altına alma
tarafından
Biraz sorunlarım vardı ondan giremedim
(783 puan) tarafından
Canım sağlıklı düşün çocuk varmi
tarafından
Var bir kızım
(783 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 711 göst.
24 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Denizin annesi (29 puan) tarafından soruldu