0 oy
400 göst.
Aile kategorisinde (423 puan) tarafından
Erken kalkıp mı hlldrsnz öğleden sonra mı günlük temizleyiniz nasıldır 

9 Cevaplar

0 oy
(3,078 puan) tarafından
Günlük süpürge açarım silerim her gün toz almam Bi gün alır Bi gün almam banyo tuvaleti yıkarım 
(423 puan) tarafından
Bnde öyle canm
-Reklam-
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Kızım çok uyandığı için erken kalkamıyorum çok nadir erken kalktığım 

Sabah uyanınca kızımın karnını doyururum o içerde oynarken bende nevresimleri camdan silkelerim kanepeleri çırparım varsa çamaşır onlarında çırparım evi süpürürüm silerim banyo tuvalet yıkarım tozları alırım günlük böyle 
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Cocuk doğuktan sonra temizliği unuttum paçadan akıyor:) 
0 oy
(4,040 puan) tarafından
İlk önce yemeği hallederim sonra ortaligi toplar mutfağı temizlerim sonea oğlanla dışarı çıkarız eve gelince supururum tuvalet yıkanır bu kadar. Bazen silerim. Çamaşır falan da olur genelde 
0 oy
(3,769 puan) tarafından

Evin ihtiyacuna göre iş yaparim :)

Her gün toz almam baktım tozlanmış baya ozmn 

Zaten eşyam çok az 

İki günde bir en az süpürge açar eğer ekstradn kirlnmdyse ev

Herxaman silmem hafta sonlari aşık temizliği yaparız çünkü eşimle

Çamaşır varsa yıkar asarım

Perdeleri açarım evi havalandrrm 

Yatağı toplrm 

Kızıma bakarım ilglnrm 

0 oy
(1,077 puan) tarafından
Her gün evi yağlar yıkarken çocuktan sonra temizlikte ne diyorum ve yapabileceğim günleri iple çekiyorum:( 
0 oy
tarafından
Sabah kalkıyorum önce oğlumun altını alıp geceliklerini değiştiriyrm sonra kendim giyiniyorum mutfağa gidip kahvaltı hazırlıyorm kahvaltı Faslı bittikten sonra kaldırıp çamaşır yıkanacaksa makineye atıp mutfağa geçiyorum toplarken bir yandan da ocağa yemek koyuyorum iş bittikten sonra kolay oluyor oğluma meyve yada kuruyemiş koyuyorum arada kontrol ediyorum ne yapıyor diye mutfakta isim bitince hemen süpürge açıp bir yandan toz alıyorum öğleden sonra 3 gibi oğluşuma pişen yemekten yedirip öğlen uykusuna yatırıyorum sonra bende WC/banyo yıkıyorum balkona geçiyorum tozluysa önden suyla yıkayıp öyle seriyorum sonra isim bitince çöpleri döker gelirim salona geçip oturuyorum bu kadar
0 oy
(48,531 puan) tarafından
hergun silip supurmuyorum dün sadece supurdum kiziminfalan yikadim baska isler yaptim yetismiyo hergun heris
0 oy
tarafından
Bebişten dolayi artik agirlasmaya başladığımı hissediyorum.  biraz yapip biraz oturuyorum eşim evdeyken ağır işlerden vs ondan yardım alıyorum  o yapıyor  sağolsun  . Onun disinda evin ihtiyacı o gun neyse onu yapıyorum . Bakiyorum tozlumu toz aliyorum , bakiyorum supurge mi lazim süpürge  :) Ama banyo ve tuvaleti  hergun  mutlaka viking in banyo ve wc temizleyicisi ile yikiyorum önceden bol bol çamaşır  suyu kullanirdim ama bebisten dolayı ellemiyorum artık :) 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 297 göst.
23 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Gokturkbebeginannesi (689 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 215 göst.
8 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Ikiz anne adayi (1,113 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 334 göst.
23 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Mrn47 (945 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 188 göst.
30 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,422 soru

11,327,050 cevap

34,780 kullanıcı

...