0 oy
298 göst.
Diğer kategorisinde (689 puan) tarafından
Supurge yer sil bulasik camasir tuvalet köpükle bu kadar haftada bit toz al ya sizin ne

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aynı canım değisik birşey yok :)
(689 puan) tarafından
Ben normalim yani sevindim cok mu az mi yapiyorum diye merak ettim cunku her gun temizlikten 2 saat sonra geri batiyor ve cok pis hisseidyorum evimi
-Reklam-
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Aynu bmmde ya.   
0 oy
tarafından

Seenn = bennn :D

(689 puan) tarafından
Benden sana kalp oyleyse <3
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Her gün sabah mutfak, süpürge, vileda, wc ve banyoları yıkama, balkonları temizleme, toz, çamaşır.. Her gün.. bitmiyor ya yapmadan duramıyorum alışkanlık mı takıntı mı bilmiyorum iyi mi kötü mü onu da bilmiyorum bazen yoruluyorum :/
(79 puan) tarafından
Bendede var yapmazsam aklım kalıyor takıntı heralde eşim diyor bırak çocuklu ev olsun ama olmuyor işte:-)
0 oy
tarafından

Artk yapmıyom:D

(689 puan) tarafından
Idolumsun ama bende yapmadan duramiyorim
tarafından
Bende gece yatmadan diyorm artk yapmam die sabah yine yapıyorum
0 oy
tarafından
Kahvaltı yap ortalığı topla Haftada 2  3 kere makina toz alma mutfakta en az 2 saatim geçiyor bebekle ugraşmaktan zaman geçiyor zatn 
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Once evi toparliyom kalabalik ciksin diye sonra lavabolari tuvaleti banyoyu domestosluyum bekliyom ondan sonra supurge toz aliyom mopluyorum 
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Sabahları nevresimleri çırparım koltukları çırparım süpürürüm silerim toz alırım banyo tuvalet yıkarım bu kadar :D
0 oy
(349 puan) tarafından
Evi toplamak gırgırlamak tozu almak. Hafta da 1 de süpürgeyle çekmek. 2 kişiyiz zaten bi mutfak batıyo bi yatak odası
0 oy
tarafından
Bulaşıklar etraf toplanır zaten ben ve eşim tek yaşıyoruz 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ortalık topla kahvaltı et süpür sil toz al banyoyu klozeti yıka çamaşır vwrsa yıka as mutfak dagınıksa topla yerleştir sonra yan gel yat :D 
0 oy
tarafından

Kocişle kahvaltı 7.20 de sonra yatış 3 -4 e kadar sonra kalk etrafi topla yemek yap :unsure:

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 401 göst.
1 Aralık 2020 Aile kategorisinde Demet90 (423 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 216 göst.
8 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Ikiz anne adayi (1,113 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 335 göst.
23 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Mrn47 (945 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 189 göst.
30 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,150 soru

11,380,327 cevap

34,869 kullanıcı

...