0 oy
581 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bugün kayınvalidem bana geldi bebeğimi yıkamaya bebeği yıkadık sonra fazla durmadan gitti her seferinde oturalım gitme bak evde yalnızım eşim de yok sohbet ederiz diyorum gidiyo yok işim var yok evi toplamadım bilmem ne. Bu durum çok canımı sıkıyo ailem Eskişehirde değiller e bide pandemi dönemi kimseyi alamıyorum eve canım sıkılıyo o da böyle yaptıkça moralim bozuluyo neden böyle yapıyo sizce?

17 Cevaplar

+2 oy
(14,079 puan) tarafından

Millet kaynanadan kaçıyor sende otursun sohbet edelim diyorsun hahahha:D

(48,648 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️
(667 puan) tarafından
Hahahahahaa bak bu iyiydi :))))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Virüsten dolayı yapabilir dogal olarak
0 oy
(10,021 puan) tarafından

Kendisine sorsana canım :)

0 oy
tarafından
O gelmiyorsa sen git canım uzak değilse 
0 oy
tarafından
Boşver ne kadar uzak o kadar iyi yakın olunca poku çıkar 
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Canım belki o da pandemiden dolayı kalmak istemiyordur. Sıkma canını böyle ufak tefek şeyler için.
0 oy
(16,503 puan) tarafından
Rahatsız etmek istemıodır belkı 
0 oy
(48,648 puan) tarafından
benim kendi annem.oyleydi hala cok gelmez bana hep ben gideyim ister
0 oy
tarafından
benim annem de öyleydi gelini rahatsız etmemek için yapılacaklari yapar kaçardı. Durmazdı binde bi belki bi kahve zorla içerdi o kadar:))
0 oy
(667 puan) tarafından
Ne kadar uzak o kadar iyi 
0 oy
tarafından
Eskişehir'in neresindesin kız komşuysak camdan cama konuşuruz
tarafından
Neresinde hangi mahalle
tarafından
Ertuğrulgazi mahallesi
tarafından
Aa yakınız bende Sazova :)
tarafından
Tuh konusamicaz camdan neyse virus bitsinde kim bilir belki tanışırız
tarafından
İnşallah canım tanışırız tabi neden olmasın
0 oy
tarafından
Allahtan baska ne ıstıyon benım kaynanm her gun gelırdı bı allahın gunu uzanıp dınlenemzdm baska sehırdeyım sukur kurtuldum
0 oy
(510 puan) tarafından
Kız takılma boşver benim kaynanamda aynıydı arıyordum gel bebeği yıkayalım gezmeye gitmeyen kadın bu pandemi de gezecem diyordu evde 20 yaşında kaynım var ben oğlumu bırakamam yok temizlik yapmam gerek falan sinirlendim daha da aramadım beraber giriyoruz kızımı kucağım da yıkayıp çıkarıyorum kendilerini naza sokuyorlar bide çok lazım lar inan takmaya degmeyecek kadar gözümde değersiz benim kaynanam 
tarafından
Eltim var o baya çektirdi kaynanama 4 yıldır kaynanam çok saf temiz kalplidir seviyorum onu ama kendisi çok çekiniyor çocuğu yıkamaya çağırmasam hiç gelmicek
(510 puan) tarafından
Tabi sizin aranız iyidir kuzum bilemem benim hiç iyi olmadı geldi mi bana laf sokup duruyor yada gidince hiç huzur vermiyor doğum yaptım hastaneye bile gelmedi kızımın 40 ı çıktı yine gelmedi ta iki ay sonra biz gittik de öyle geldi bende arıyordum gel hem bebeği görürsün hem banyo ettiririz yok gelmedi sonra da dedi sen bırakmazsın biz çocuğu sevelim
0 oy
(91 puan) tarafından
Değişikler cnm kıymet bilmiyorlar işte ilgş gösterirsin uzak dururlar göstermezsin dırdır ederler naparsan yao yaranamazsın bende kayananmla cok şükür cok iyiz Rabbim bozmasın herkeze öyle kaynana nasip etsin aöa hep ben arıyorum 1 ay aramayalım neden aramadın diyip aramaz noldu demez bir kere aramaz güzdüz gece hiç aramaz birşey varsa anca öyle oda cok nadir yani cok seviyorum beni ara anne diyorum yaz diyorum tamam diyor aramıyoe yazmıyor oğluda dedi bikere elifi arasanıza niye aramıyonuz diye siz arayın dediler biz aramıyorsak arıyoruz ama aizdende bekliyoruz yani napacaksın umursamayacaksın bende artık umursamıyorum ararsa sevinirim aramazsada canı saüolsun ben ararım :D
(6,136 puan) tarafından
Eski post
0 oy
tarafından

Bende senin gibiyim illa gel.oturalim diyorum cok nadir gelir o gelmeyince ben giderim:D

0 oy
tarafından
ne güzel işte :)))
0 oy
(476 puan) tarafından
Canm aynısını kaynanam banada yapıyor hemen gelir bebegi yıkar biraz ben diğer çocugu dısarıya cıkarttırım hava alsın die oda bebege bakar ewe gelir gelmez hmn üstünü giyinir gider Bi kaç kere laf soktum ama yinede gider bende artık takmıom bile 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 872 göst.
0 oy
25 cevap 2,217 göst.
+1 oy
40 cevap 558 göst.
0 oy
36 cevap 1,195 göst.
3 Eylül 2021 Aile kategorisinde Bicirik1 (124 puan) tarafından soruldu

379,412 soru

11,356,992 cevap