0 oy
414 göst.
Aile kategorisinde (723 puan) tarafından
Eşinizin ailesine bisi yapmamaniz rağmen sürekli eve davet etseniz gelmesini isteseniz bile gelmeseler,eşiniz saygılı bi insan olsa bile onların karsindan cik cikarmiyoken onu bile aramasalar ne dsnurdunuz.. ben böyle olmalarına rağmen evlerine arada gidiyorum cuma günleri arıyor soruyorum malum pandemiden dolayı gitmiyoruz ama arayıp soruyorum.Bende sınır oldum çok arayıp sormuyorum artık sizce doğru mu yapıyorum yada napmaliyim?

8 Cevaplar

+1 oy
(1,451 puan) tarafından
Amaannn boş ver kız drrt ettigin şeye bak canları nasıl isterse öyle yapsınlar
(723 puan) tarafından
:))))
-Reklam-
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Deveyi diken insani s.ken demişler siz iyisiniz die umrunda değilsiniz onların ama siz yinede iyi olun canm boşver onlarn davranışını takma kafana
(723 puan) tarafından
Aynen öyle biz geciniyoz nasıl olsa diye pek sklemiyolar sanirim
0 oy
tarafından
Sende arama ozman nie canını sıkiyosun ki aman o dert bu dert bebelerimim babası ölmüş oda mi dert demiş eskiler :)
(723 puan) tarafından
Hahah manyak :) Aynen öyle aramiyom bende onlar kafası estiği gibi davranıyor artık bende öle yapiyom valla :)))
0 oy
tarafından
Yapıları öyledir benim annemlerde öyle mesela 
(723 puan) tarafından
Bende öle dsnyom artık kuzum çünkü arayıp sormuyolar hiç birbirlerini ama yeme içme yönünden herşey gönderiyolar hep bize evimize gelmiyorlar onu anlamadım gittgmzde falan iyi davraniyolar yani
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Sende ara ver ozlesinler
(723 puan) tarafından
Aynen ole aramyem bari hiç. Özlerler mi acaba hiç öle gelmiyo ama :))) çok galesizler çünkü  :)))
(4,961 puan) tarafından
Elbet napiyosinus sesiniz çıkmıyor diye utandigindan olsa araması lazım .. ozaman sende soğuk yap anlar merak etme ..
0 oy
(15,212 puan) tarafından

Bu postu ben yazmış gibiyim :) benim eşimin ailesi de arayıp sormaz pek. Ama evimizin pazar ihtiyacını falan alırlar sağolsunlar. Eşim çağırmasa pek  gelmezler. Sanırım ayıp olmasın diye gelmek istemiyorlar. 2 senelik evliyiz. Hep bizim çağırmamızla geldiler. Ben aramam kayınvalidemi pek ama. Ayda yılda bir aklıma gelirse öyle. Çünkü muhabbeti çok seven birisi değil. Öyle olunca konuşma çabuk bitiyo zaten. Mesela geçen gün benim için çok önemli bi durum vardı. Hayat memat meselesi gibi bişey. Ama aramadılar beni bi geçmiş olsun demediler. Eşim de siz bi aramadınız kızı naptın geçmiş olsun diye kızmış babasına. E biz sana sorduk ya demişler. E ama bana sormadılar. Bi geçmiş olsun diyebilirlerdi. Benim ailem de tam tersi. Eşimin burnu aksa 10 kere ararlar nasıl oldu diye. Herkesin fıtratı farklı. Ben böyle düşünüyorum. 

0 oy
(1,524 puan) tarafından
Benimkiler öyle :) aramazlar sormazlar gelmezler gitmezler :)) bi sıkıntımız mı var bi derdimiz mi var yada bi sevincimiz mi mutluluğumuz mu hiçbirini paylaşmazlar sağolsunlar :) evet kahlesizler hem de çok :) bazen arabayı isterler yada öyle bi ihtiyaç olrsa öyle. Bize dokunmayın bin yıl yaşayın diyolar sanırım halbuki bişey de istemeyiz öyle sıkıntı da çıkarmayı kimseye ama işte napcan:) eşim de aramıyor artık bende aramıyorum bayramdan bayrama gideriz haricinde bir veya iki gideriz öyle işte :) 
0 oy
tarafından
İyi yapıyorsun boşver sende onlar nas davranıyorsa öyle davran

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 879 göst.
21 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Anneadayi54 (968 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 617 göst.
11 Mart 2022 Aile kategorisinde Nalannyy (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 166 göst.