0 oy
170 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından
tarafından kapalı
Bayanlar size şunu sormak istiyorum benim esim bikac sene önce kavgadan cezaevine girdi ailesi hiç destek olmadı esimle hic ilgilenmediler annesi beni aramazdı bile ben 5 aylık bebegimle hep yanina gittim babam para verdi hep esime ailesiylede hep kavga ettim yardımcı olmadıkları icin abisiyle hakaretlesmeye kadar gitti durum simdide o abisi para cezasindan girdi ve benim esim yanına gidip geliyor annesi ne dese tamam tamam diyor çok ağırıma gidiyor bütün herseyiyle ben ilgilenmisken simdi bana sanane benim ailem diyor bu sebepten kavga ediyoruz sizce haklımıyım benim yerimde olsanız napardınız
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
O onun ailesi ne yaparlarsa yapsınlar atamaz onları başkası için huzurunu bozma 
(7 puan) tarafından
Bende öyle diyorum kendime ama inan sindiremiyorum
-Reklam-
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Haklısın fakat karışmaman gerekir onlar kardeş kötü de olurlar iyide olurlar huzurunu bozma 
0 oy
(3,140 puan) tarafından
Karışma boşver eşin kendisine yapılan haksızlığı karısına yapılan haksızlığı yok sayıp onlara gidiyorsa onlara yaranmaya çalışıyorsa sen ne yaparsan yap boş iyisini kendini de kafanı da yorma ne yaparlarsa yapsınlar seni evini çocuğunu ele güne muhtaç etmesin yeter.
0 oy
(6,812 puan) tarafından
Çok haklısın ama erkek milleti işte en kotu

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 614 göst.
11 Mart 2022 Aile kategorisinde Nalannyy (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 165 göst.
16 Eylül 2021 Aile kategorisinde Miray22 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 869 göst.