0 oy
469 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kaynanam iki görümcen ile alt üst oturuyorum kızlar anneme geldiğim gün kocami öpe koklaya gönderdim daha önce ki posttumda güya torununa kızdım diye küsen kaynanam ortaya iki laf attı eşimle arama soğukluk girdi demedim dedi çekildi kenara kızlar yüzlerini görmek istemiyorum hatta o eve bile gitmek istemiyorum ama evimi duzeninimi özledim:'(

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kimse için ne canımı sıkarım ne kocamla aramı bozarım canım evine git otur inme gelirse çayını ver geç hoşgeldin güle güle okadar... ama bisey merak ettim kocan annesi inkar edince naptı
tarafından
Valla annesine toz kondurmadi inanır mısın sen sanki çok masumsun dedi abartiosun dedi yeter kafam şişti sus artık dedi
tarafından
Anasıyla yaşasın ozman gerizekalı..  sınır oldum otur biraz daha ananda elbet özler gelir
tarafından
Öyle bakalım bugün de kalcam bakalım yarın ola hayır olaaa inşallah :(
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Canım valla kimse için değmez huzurunu bozmaya helede kaynana yüzünden 
+1 oy
(444 puan) tarafından
Canım kapılarınız ayrı ana, baba evi kendi evin gibi olmuyor sen evine git kocanla huzurla otur
0 oy
(3,921 puan) tarafından

Hangi birgün gitmeyeceksin ki evine

tarafından
Elbet gitcem ama onları görmek istemiyorum :(
(3,921 puan) tarafından
Mecbur canım. Ne yapacaksın.
0 oy
tarafından
Altlı üstlü oturmak çok zor 3 senedir oturuyoruz ev arıyorum şimdi çekilmiyor artık ya biz eşimle boşanıcaz ya bu evden gidicez başka yolu yok
tarafından
Seni o kadar iyi anlıyorum ki artık aradaki muhabbet bu ya gitcez ya bosancazz ama ikisine de yanaşmıyor kuzum bilmiyorum artık ne hayallerle evlendim ben bu adamla yanarım yanarım da biri de demedi ki akıl verip ya evini Uzak tut kira olsun isterse valla uzakta olanlar daha mutlu
tarafından
Işte öyle olmuyor nasılsa evim var kiraya gitmiyim diyolar biz büyük kavga ettik kayınpederle eşime dedim ya boşanırız ya da beni bu evden götür eski kira da evleri var ona götürmek istedi içine 50 bin masraf gerekiyo niye eski evine altınımı bozayım şimdi ev arıyoruz kendi akıllandı biraz kredi ile ev alalım diyo erkeklere de geliyolar başta istemiyolar sonra kabulleniyolar ne kadar uzak o kadar Iyi bi ev veriyolar kırk kere başıma kakıyo eviniz varda eviniz var kuru ev huzur getirmiyo insana
0 oy
(2,137 puan) tarafından
Sen evine git canm o ne derse desin evin ayrı zaten bir kaç gün bahane et ev işlerini eşine de yemek yap TV izle ne bilim annesinin konusunu açma onun hoşuna gidiyordur şimdi 
0 oy
tarafından
Kıyamam sana ya iki arada bir derede kalmışsın Rabbim yardımcın olsun cnm

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 1,348 göst.
0 oy
5 cevap 179 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 337 göst.
30 Kasım 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Elif aydmeir (682 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 367 göst.
2 Eylül 2022 Aile kategorisinde Beratcinar (2,565 puan) tarafından soruldu

384,957 soru

11,513,763 cevap

35,174 kullanıcı

...