0 oy
1,260 göst.
Aile kategorisinde (2,244 puan) tarafından
Selamün aleyküm arkadaşlar bundan on yedi gün önce çarşamba akşamı kaynanamla eltim bendelerdi kızım yedi aylık çocuklar yıkandı sonra kızımı yıkadık banyodan çıktık vücudunu yaglicaktim çok ağlıyordu bende diğer kızımla telefonda konuşuyordum eve gelicekti bi anda kızımın sesi kesildi anne dedim niye sustu baktım titriyor ve gözleri donmuş bana bakıyor anne dedim bişey oluyor hemen aldı kaynanam eltim bebeğim nefes alamıyor ağzı burnu morardı ne yapacağımızı bilmiyorduk suya tuttular salladılar komşuya koştum arabası var diye evde yoklar eşimi aradım hemen yetiş diye ve hâlâ kendine gelmemiş kızım bağırdım anne kızım gitti kaynanam masaj yapıyor neler yok çöktüm kaldım bağırdım anne ne olur oku dedim kaynanam seyyidlerden başladı okumaya komşu geldi kaynanam bağırdı geldi geldi ben hâlâ inanmıyorum komşu beni salladı kızın yaşıyor bi baktım ağlıyor eşim geldi hastaneye gittik ve aldılar benden tahlilleri yapıldı emarlar ve yatış verdiler dört gün yattık sonra ordada tekrar nöbet geçirdi anestezili emar çekildi gecesinde ateşlendi apar topar belinden Su aldılar menenjit olabilir dediler hergun damar yolu açılıyor açılmıyor damarları ince ve sonunda antibiyotik tedavisi yapıldı onbeş gün yattık tedavisi tamamlandı  neler çekti kızım yalnızım korona servisinde yattık şimdi epilepsi ilacı başlandı pazartesi günü kontrolümüz var dua edin ilk postum bu olacakmış demekki uzun oldu hakkınızı helal edin hep başkalarında görürdüm Allah'ım kimseye evlat acısı yaşatmasın çok zor ihtimali bile ömrümden ömür aldı bugün kızımı yikayamiyordum eşim yanımdayken yikayabildim nasıl atlatirim bilmiyorum

59 Cevaplar

0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım Allah yardımcın olsun tez zamanda Şafi ismiyle şifa versin inşallah 
(2,244 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun inşaAllah
-Reklam-
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Çok çok çok geçmiş olsun RABBİM yavrunu sana bagislasin kesin mi cnm epilepsi olduğu ALLAH korusun :((
(1,699 puan) tarafından
Inşallah iyileşir bebekler kolay atlatıyor cnm inşallah:((((
(2,244 puan) tarafından
inşaAllah 3 sene sürekli kullanicak sonra doktor ne dicek bakalım kontrol altında olacak
(1,699 puan) tarafından
Allah büyük cnm kızına 1 yasin okurum ALLAH 'ın izniyle
(2,244 puan) tarafından
Allah'ım razı olsun hayrını kabul etsin inşaAllah
(1,699 puan) tarafından
Amiiinn
0 oy
(2,259 puan) tarafından
Allahım yardımcın olsun canım inşallah . Şimdi epilepsi teşhisi konuldu mu ? Bebegin için cok dua edicem bitanem. Rabbim size güç kuvvet versin ❤❤❤
(2,244 puan) tarafından
Allah razı olsun evet kardeşim doktor o da epilepsi dedi ilaç kullanıyor çok teşekkür ederim ❤️❤️❤️
(2,259 puan) tarafından
Rica ederim canim benim Rabbim evlatlarımızı korusun. Senin bebeğine de şifa versin ❤❤❤
0 oy
(4,654 puan) tarafından
Yaaaa kıyamam sana rabbim birdahaki yaşatmasın bu acıyı insallah bebeğin sağlığına kavuşur 
(2,244 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun hiçbir anneye yaşatmasın Rabbim
(4,654 puan) tarafından
Amin amin cnm Allah senden de razı olsun
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Okurken agladim Allahim sifa versin tez zmnda Rabbim onu sana bagislasin acisini gostermesin kardesim geldi aklima oda epilepsiydi suan o kdr kotu oldumki anlatamam 
(2,244 puan) tarafından
Üzüldüm aglattiysam Allah razı olsun iyilestimi kardeşin
(5,913 puan) tarafından
Estagfurullah yavrum evet iyilesti cok sukur canim yillarca tedavi gordu buyuyunce gecti ilaclarini hep duzenli kullandik hic 1 dakika bile gec vermedik cok sukur gecti suan 25 yasinda
(2,244 puan) tarafından
Elhamdülillah
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun cnm Allah tez şifasını versin inşallah
(2,244 puan) tarafından
Amin inşaAllah Allah razı olsun
0 oy
(48,642 puan) tarafından
okurken urperdim seni dusunemiyorum geçmiş olsun canim benim allah sifa versin insallah
(2,244 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun üzmek istemezdim benim için çok zordu gerçekten
0 oy
(670 puan) tarafından
Rabbim evlat acısı yaşatmasın kimseye 
(2,244 puan) tarafından
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ben okurken  mahvoldum  sen o anı  yaşadın  allhim bebegini  sana bağışlasın  tez  zamanda  iyileştirsin inşallah  
(2,244 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun inşaAllah Rabbim bana bağışladı Elhamdülillah
0 oy
tarafından
bunlarin aynisini bende yasadim olurken bile vucudum titredi .yasadigim icin iyi anliyorum.seni.ama benim kizim atesden havale gecirdi ayni dediyin gibi .gozleri yukari doruydu titriyordu .ustelik 7 sylikda hamileydim.dil bogaz yolunu tutmusdu nefes alamiyordu oyle olunca cene kemiyde sikiyor agiz acilmiyor annem zorla acti kizim 1 bucuk yasindaydi dislerinin izi hala annemin parmaginda duruyor zorla agzini acdi dilini bastiyorduki bogazdan nefes gotsin diye ve kendine gelene kadar cene kemiyi sikmaya agiz keskin bi sekilde yumulmaya devam ediyor.

o gun gitsin bir dahada gelmesin.iyiki o gun annemlere gotmisdim eve olsam tek basima hic bisey yapamazdim..koyde oturuyoruz biz ciplak ayakla disari kosdum yardim edin diye bariyorum yok kimse duymuyor bi kizima kosuyorum  bi disari .su valam hic bisey fayda etmiyordu beveyim yaniyordu.hastaneye gittik oyle annem Allahim bize bagila yavrumu kurban keserim dedi  beveyim oksurmeye nefes gitmeye basladi.hastane ulastigimzda yolda kendine gelmisti .ama ben hendime gelemiyorum hemsireler su falan veriyor kendine gel karnindakinadazarar diyor.

Allsh kimseye yasatmasin.cok kotu .bisey.bebeklerimizi cocuklarimizi bize bagislasin insAllah .
(2,244 puan) tarafından
Amin sizde aynı şeyleri yasamissiniz Allah bağışlasın acılarını göstermesin bir daha olmadı inşaAllah kızın ben dün kurbanını kestirdim Elhamdülillah
(7,187 puan) tarafından
Ateş bir hasar bırakmadı değil mi çok geçmiş olsun çok üzücü :(
tarafından
yok kuzum iyu hic bir hasar yok.
0 oy
tarafından
rabbim bagislasin .cok gecmis olsun.hic bir zaman gozunden koyma .epilepsi hastasoysa ne zaman nasil geliceyi belli olmuyor bildiyim kadaroyla .ve onun bi zamani var belli bi sure sonra kendine gelir diyorlar .ne kadar dogru bilmiyorum

ama benim kizim atesden olmusdu mudahele olmasaydi hayatda olmazdi simdi.ama epilepsi oyle olunca mudahilesiz kendine gelir diyorlar fazla bilgim yok o konuda yanlis bilgilendirmeyim. Allah bir daha sana ailesine bagislasin insAllah 
(2,244 puan) tarafından
Allah razı olsun evet bir daha olunca yan çevirip videosunu çek dedi doktor çok zor ama yapabilirim inşaAllah tabi hiç olmasın inşaAllah
0 oy
(10,329 puan) tarafından
Canım Rabbim şifa versin sana bağışlasın
(2,244 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin inşallah Rabbim sana bağışlasın evladını inşallah hemen iyileşir Allahın izniyle. 
(2,244 puan) tarafından
Amin inşaAllah Allah razı olsun
0 oy
(205 puan) tarafından
Cok gecmis olsun Rabbim sifa versin.. benim de yegenimde oldu sukur atlatti belirli bi zamanda insallah sizin evlqdinizda biran once atlatir.. 
(2,244 puan) tarafından
inşaAllah Allah razı olsun ilacı düzenli kullanırsam atlatır inşaAllah Allah'ın izniyle
(205 puan) tarafından
Evet yengem saat kuruyordu ilaclar biraz mentollu ayni ilacsa tabi biraz zorlanmistik ama atlatti sukur.. bi hap vardi onu toz haline getirip muz puresinin icine yada meyveli yogurda kqtiyorduk.. 4 yasindaydi yegenim o zaman suan 13 oldu hala hatirliyorum hapi toz yapip veriyordun bende oyle yiyordum diyor hatirliyor.. 7 yasinda bitti Allahin izniyle sizinde gececektir duam sizinle
(2,244 puan) tarafından
Allah razı olsun evet bizimde aynı hap suyla eritip siringayla veriyorum inşaAllah geçer
(205 puan) tarafından
Insallah tez zamanda gecsin gitsin
0 oy
tarafından
Ani yasadim seninle rabbim yar ve yardimciniz olsjn insallah rabvim kuzuya sifa versin size bagislasin
(2,244 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun Rabbim bütün annelere evlatlarını bağışlasın acılarını göstermesin
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Allah şifa versin ya kıyamam kuzucuğa çok üzüldüm 
(2,244 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun ilaçları ve dualarla iyi olcak inşaAllah
0 oy
(373 puan) tarafından
Rabbim bağışlasın size inşallah ALLAH acil şifalar versin, neden ambulansı aramadınız canım
(2,244 puan) tarafından
Allah razı olsun cevap vermediler bir türlü
0 oy
(366 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardımcınız olsun miniğe acil şifalar versin inşallah
(2,244 puan) tarafından
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Çok çok geçmiş olsun 
(2,244 puan) tarafından
Allah razı olsun