0 oy
1,259 göst.
Aile kategorisinde (2,241 puan) tarafından
Selamün aleyküm arkadaşlar bundan on yedi gün önce çarşamba akşamı kaynanamla eltim bendelerdi kızım yedi aylık çocuklar yıkandı sonra kızımı yıkadık banyodan çıktık vücudunu yaglicaktim çok ağlıyordu bende diğer kızımla telefonda konuşuyordum eve gelicekti bi anda kızımın sesi kesildi anne dedim niye sustu baktım titriyor ve gözleri donmuş bana bakıyor anne dedim bişey oluyor hemen aldı kaynanam eltim bebeğim nefes alamıyor ağzı burnu morardı ne yapacağımızı bilmiyorduk suya tuttular salladılar komşuya koştum arabası var diye evde yoklar eşimi aradım hemen yetiş diye ve hâlâ kendine gelmemiş kızım bağırdım anne kızım gitti kaynanam masaj yapıyor neler yok çöktüm kaldım bağırdım anne ne olur oku dedim kaynanam seyyidlerden başladı okumaya komşu geldi kaynanam bağırdı geldi geldi ben hâlâ inanmıyorum komşu beni salladı kızın yaşıyor bi baktım ağlıyor eşim geldi hastaneye gittik ve aldılar benden tahlilleri yapıldı emarlar ve yatış verdiler dört gün yattık sonra ordada tekrar nöbet geçirdi anestezili emar çekildi gecesinde ateşlendi apar topar belinden Su aldılar menenjit olabilir dediler hergun damar yolu açılıyor açılmıyor damarları ince ve sonunda antibiyotik tedavisi yapıldı onbeş gün yattık tedavisi tamamlandı  neler çekti kızım yalnızım korona servisinde yattık şimdi epilepsi ilacı başlandı pazartesi günü kontrolümüz var dua edin ilk postum bu olacakmış demekki uzun oldu hakkınızı helal edin hep başkalarında görürdüm Allah'ım kimseye evlat acısı yaşatmasın çok zor ihtimali bile ömrümden ömür aldı bugün kızımı yikayamiyordum eşim yanımdayken yikayabildim nasıl atlatirim bilmiyorum

59 Cevaplar

+1 oy
(317 puan) tarafından
Cok geçmiş olsun canım Rabbim evladini size bağışlasın 
(2,241 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Rabbim bağışlasın sana canm çok geçmiş olsun 
(2,241 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(1,329 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım insaAllah tez zamanda iyi olur yavrun.
(2,241 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun kuzum 
(2,241 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Canım çok geçmiş olsun. Rabbim Şafi ismiyle şifa versin.
(2,241 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun inşaAllah
0 oy
(241 puan) tarafından
Okurken vücudumun her yeri uyuştu diken diken oldu rabbim yaşadığın travmayı kimseye yaşatmasın çocuğuna da rabbim bol bol şifa versin kuzum benim çok geçmiş olsun :(((
(2,241 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun çok zor olacak atlatmak hâlâ geceleri nefesini kontrol ediyorum
0 oy
(1,794 puan) tarafından
O korkuyu çaresizliği malesef yaşadım vevtek basimaydim bizimki temiz çıktı çok şükür. 

Şimdi senin hep soğukkanlı olman lazım nöbet sırasında sarsma çocuğu internetten videolara bak yanlış müdahale de bulunma

Allah beterinden korusun inşallah damarlarda sıkıntı olmaz
(2,241 puan) tarafından
Amin inşaAllah aynen doktor çocuğun iyi kurtulmuş çok yanlış müdahale de bulunmussunuz dedi öğrettiler bundan sonra daha dikkatli olurum inşaAllah
0 oy
(119,072 puan) tarafından
Rabbim sifa versjn
(2,241 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Benim amcamın oğlu 30 yaşında onada 3 kere öyle oldu epilepsi diyolar anlamadm adam hayatında bayılmamış nisanliydi dugune yakin bayildi bu teshisi koydu doktorlar yaçok kötü olmuştu iki defa daha oldu yeni işte bilmiyorum  
(2,241 puan) tarafından
Bebeklik epilepsisi geçer inşaAllah ama ergenlikten sonrakiler gecmeyebilir dedi doktor
(1,046 puan) tarafından
Olabilir oda ilac iciyo
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Bende epilepsi hastasıyım eşimde Allah yardımcın olsun kuzum cok dikkat etmelisin alamıcak hep huyuna gitmen gerekiyor bende kızımdan korkuyorm bııs olucak diye ılaclarıni sakın aksatma saati saatine ver tekrar gecmıs olsun Allah yardımcın olsun canim benim 
(2,241 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun dizinde Allah yardımcımız olsun çok korkuyorum geçiririm diye şimdilik dikkat ediyorum zamanla alışırım unutmam inşaAllah saatini
(4,061 puan) tarafından
Telefonuna alarm kur tatlım ben bile hala oyle yapıyorm bir saat gecsın mahfoluyorum cok zor gebelik gecirdım cok zor allah kimseye Boyle rahatsızlık vermesin cok zor her an ne olca belli olmuyor olursada korkma panik yapma artık omur boyu goruceksın bunu :(
(2,241 puan) tarafından
Kurdum saatimi yinede korkuyorum Rabbim sizinde yardımcınız olsun inşaAllah çok zor gerçekten
(4,061 puan) tarafından
Allah hepimizın yardımcısı olsun ben kendimden korkuyorm kızım kucagımdayken bısı olcak diye yada kimse yokken olcak diye benimki ayrı zor senin ayrı zor :(
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım çok kötü şeyler yaşamışsin bı anne çaresizliği en kötü şey sanırsam inşallah en kısa zamanda atlatırsınız. Rabbim seni kızına bağışlasın.
(2,241 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun Allah'ım bana tekrar bağışladı Elhamdülillah
0 oy
tarafından
RAbbim sifa versin insallah hayirli sonuclar çikar  bi ara bende süphelenmistim hastanelerde  emarlar eeg çektirdik  2 3 kere gecmis olsun 
(2,241 puan) tarafından
Allah razı olsun bizimde hepsi çekildi maalesef ilaç başladılar
0 oy
tarafından
Okırken çok kötü oldum kıyamam ben size ya 

Rabbim şafi adıyla şifa versin canım Allah size bağışlasın yavrunu
(2,241 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun çok zordu gerçekten hâlâ uyumakta zorlanıyorum
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun, Allah şifalar versin inşallah 
(2,241 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(164 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun cnm.rabbim şifasını versin inşallah 
(2,241 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Allhim şifa versin canım ins sağlığına kavuşsun yavrun 
(2,241 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun inşaAllah
0 oy
(228 puan) tarafından
allah yardimciniz olsun benim babam epilepsi hastasi 20 yildir  cooook zor  allah sana sabir versin..üzüntü ve sıkın bu hastaligi cok tetikliyor malesef
(2,241 puan) tarafından
Sizinde Allah yardımcınız olsun inşaAllah evet çok dikkatli olucagim artık inşaAllah
(228 puan) tarafından
aminnnnn
0 oy
(600 puan) tarafından
Rabbim şifa versin ya içim çok kötü oldu allah evlat acısı yaşatmasın 
(2,241 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun hiçbir anneye Rabbim yaşatmasın
(600 puan) tarafından
Amin rabbim bu cuma hürmetine şifa vrsin tez zamanda rabbim sana g0ç kuvvet versin
0 oy
tarafından
Rabbim yar ve yardımcınız olsun cnm. Rabbim evladını sana bağışlasın
(2,241 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(483 puan) tarafından
Evlat cok zor cdden allahim yardimcib olsun insnain evladi okunca bambaska umarm hersy temz cikar allah gonkune gore verir
(2,241 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun gerçekten çok zor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 257 göst.
1 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 169 göst.
0 oy
9 cevap 259 göst.
22 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy