0 oy
1,261 göst.
Aile kategorisinde (2,244 puan) tarafından
Selamün aleyküm arkadaşlar bundan on yedi gün önce çarşamba akşamı kaynanamla eltim bendelerdi kızım yedi aylık çocuklar yıkandı sonra kızımı yıkadık banyodan çıktık vücudunu yaglicaktim çok ağlıyordu bende diğer kızımla telefonda konuşuyordum eve gelicekti bi anda kızımın sesi kesildi anne dedim niye sustu baktım titriyor ve gözleri donmuş bana bakıyor anne dedim bişey oluyor hemen aldı kaynanam eltim bebeğim nefes alamıyor ağzı burnu morardı ne yapacağımızı bilmiyorduk suya tuttular salladılar komşuya koştum arabası var diye evde yoklar eşimi aradım hemen yetiş diye ve hâlâ kendine gelmemiş kızım bağırdım anne kızım gitti kaynanam masaj yapıyor neler yok çöktüm kaldım bağırdım anne ne olur oku dedim kaynanam seyyidlerden başladı okumaya komşu geldi kaynanam bağırdı geldi geldi ben hâlâ inanmıyorum komşu beni salladı kızın yaşıyor bi baktım ağlıyor eşim geldi hastaneye gittik ve aldılar benden tahlilleri yapıldı emarlar ve yatış verdiler dört gün yattık sonra ordada tekrar nöbet geçirdi anestezili emar çekildi gecesinde ateşlendi apar topar belinden Su aldılar menenjit olabilir dediler hergun damar yolu açılıyor açılmıyor damarları ince ve sonunda antibiyotik tedavisi yapıldı onbeş gün yattık tedavisi tamamlandı  neler çekti kızım yalnızım korona servisinde yattık şimdi epilepsi ilacı başlandı pazartesi günü kontrolümüz var dua edin ilk postum bu olacakmış demekki uzun oldu hakkınızı helal edin hep başkalarında görürdüm Allah'ım kimseye evlat acısı yaşatmasın çok zor ihtimali bile ömrümden ömür aldı bugün kızımı yikayamiyordum eşim yanımdayken yikayabildim nasıl atlatirim bilmiyorum

59 Cevaplar

0 oy
(99 puan) tarafından
Bir anne olarak o kadar üzüldüm ki yazdıklarına başına gelenlere anlatamam cok geçmiş olsun Rabbım sağlıkla güzelliklerle büyümesini nasip etsin 
(2,244 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun tüm çocuklara Rabbim sağlıklı hayırlı uzun ömürler versin inşaAllah
-Reklam-
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun tez vakitte şifa versin canım çok üzüldüm :(
(2,244 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun inşaAllah
0 oy
tarafından
Ay ne kötü olmu...

Rabbim sana bağışlasın evldini
(2,244 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun inşaAllah atlatirim bebeğimle
0 oy
tarafından
Rabbim şifalar versin. Allah evladını sana bağışlasın 
(2,244 puan) tarafından
0 oy
(894 puan) tarafından
Canım benim ya evladınla ilk ve son sınanman olur inşallah iyi güzel günlerini gör Rabbim acil şifalar versin size de kolaylık daha beterinden korusun. İlaçlar düzenli kullanıldığında yaşanmıyor nöbet inşallah ilerde ona bile gerek kalmaz.
(2,244 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun çok zor bir imtihandı Rabbim bana bağışladı Elhamdülillah inşaAllah bir daha olmaz teşekkür ederim
0 oy
(470 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun cnm Allah bağışlasın evlatlarını 
(2,244 puan) tarafından
0 oy
tarafından
Çok üzüldüm canım çok şükür bişey olmamış Rabbim sana bağışlamış onu inslalah düzelir Allah şifasıni verir canım bebisin
(2,244 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun inşaAllah Elhamdülillah tekrar bağışladı Rabbim bana
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun, Rabbim evlatlarimizi daha beterinden korusun
(2,244 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun cümlemizin inşaAllah
0 oy
tarafından
Ah canım benim çok iyi anlıyorum seni o anki çaresizliği korkuyu "( ya rabbim korktuğuna ugratmasin inşalalh acısını göstermesin sana gani gani şifa versin inşallah yüce mevlâm 
(2,244 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun Elhamdülillah hâlâ inanamıyorum çok şükür bebeğim yanımda
tarafından
Çok şükür canım çok şükür rabbim ayrılık vermesin inşallah sağlığına kavuşur biran önce
(2,244 puan) tarafından
Amin inşaAllah teşekkür ederim
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Rabbim şifa versin Şafi ismiyle kimseyi yavrusuyla sınamasın tüm bebekler iyi olsun 
(2,244 puan) tarafından
0 oy
(49 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun inşallah hemen iyileşir Allah'ın izniyle
(2,244 puan) tarafından
Amin inşaAllah Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Ilaclari sakın aksatma düzenli kullanırsan nöbet miktarı azalıcak bak emin ol nöbetlere göre dozunu ayarlıyorlar akrabamız da epilepsi hastası bebeklik den beri var onun da şimdi 15 yasın da filan yılda 2 kere geçiriyor dikkatlı ol nöbet geçirileceği zaman kasılır gözleri bir yere odaklanır tek bırakmamaya çalış emizirken filan bol dikkat et Allah yardimcinz olsun
(2,244 puan) tarafından
Evet şimdilik bir buçukla başladık pazartesi kontrolü var bakalım ne dicek doktor uyurken bile kontrol ediyorum çok zor bir süreç Allah'ın yardımıyla geçiririz inşaAllah
0 oy
tarafından
Allah yardımcınız olsun çok geçmiş olsun inşeAllah güzel haberlerini alırsınız daha önceden sizi rahatsız eden bir hareket değişik birseyleri varmıydi
(2,244 puan) tarafından
Allah razı olsun hiç fark etmedim ama dalma nöbetleri de oldu hastanede epilepsinin birçok belirtileri var
tarafından
Allah acil şifalar versin inşeAllah
0 oy
(7,187 puan) tarafından
Gözlerimden yaşlar aktı ister istemez benim kızımda 1.5 aylıkken menenjit tanısı ise hastanede on gün yattı serum yedi her gün kaç kere damar yolu açılmaya çalışıldi imza verdim daha istemiyorm yavrum dayanamıyor diye ağladım doktorlar geldi konuştu ikna etti faln filan çok zor günlerdi rabbim kimseye yasatmasin
(2,244 puan) tarafından
Rabbim bir daha yaşatmasın sizede çok zor damar bulunmadığı için izin alıp başından açtılar oradan verdiler serum o kadar zor günlerdi anlatamam
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım ya Allah Şafi ismi ile şifa versin 
(2,244 puan) tarafından
0 oy
tarafından
Rabbim şafi sıfatıyla şifa versin inşallah
(2,244 puan) tarafından
Amin inşaAllah Allah razı olsun
0 oy
tarafından