0 oy
894 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde tarafından
Kızımın öğretmeni sınıfında öz yigeni olduğu için aslanım paşam canım içi alkislayin falan gibi terimler kullanıyordu canlı ders te şahit olmuştum 17 veli toplandık konuştuk inkar edemedi ama ukala ukala size ne sizin çocuklarınıza eksik birşey ogretmiyorum falan gibi tavırlı cümleler kurdu bugün 2de okulda müdür bey toplantı düzenledi bu sebepten konuşuldu öğretmenin yüzü çok kızardı ama affedilcek yanı yoktu benim kızım aman ben alıştım diyince anne koçum benim ne demek falan diye arada diyince çok uslupsuz bulmuştum sizlerede sormuştum sağolun yol gösterdiniz geçen senede okuma Bayramı'nda  bu tür münasebetsiz tavrı olmuş ilk uyarısını almış bu ikinci uyarısı oldu canlı derste çocuklarımızdan özür diliycekmis yarın bu şekilde anlaşılacağını dusunememis falan anlattı biraz sonra velilerde konuştu üçüncü uyarıyı alırsa maaşından yari kısmı kesintiye ugrarmis dikkat edeceğini söyledi okadar bakalım yarın ne olcak dedik müdür de takipte kalın ders şifresi sizlerde de var dedi teşekkür ederip çıktık öle iste ❤️❤️❤️❤️❤️

21 Cevaplar

+1 oy
(992 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Evde sevsin görgüsüz 
tarafından
Aynı şeyi başka bir veli söyledi pandemiden çok özledim görüşemiyoruz diye cevap verdi
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Benim sınıfımda vardı öyle hocanın yeğeni ama öyle aslanım falan demezdi ödevleri annesinin yaptığını anlayınca ooo sevgi de maşallah çok güzel yazmış falan derdi annesi için. Ama iyi olmuş notları da çok iyidir şimdi o çocuğun. Gelecekte yaşayacağı sıkıntıyı düşünemedim bile. 
tarafından
Hiç sorma cnm kızım saçma sapan cevaplar terimler kullanmya başladı bizde askitom falan diyen olmaz kızım kardeşine askitom dedi ne o annem diyince aaa anne koskaca öğretmenim diyo ayipmi derdi sinir olmuştum ya
(13,202 puan) tarafından
Öğretmeni biliyor her şeyin doğrusunu tabi der. İyi yapmışsınız aslında.
tarafından
Öle cnm sağol
0 oy
tarafından
Iyi olmuş valla boşver 
tarafından
Yüreğime su serpildi içime oturmuştu
0 oy
tarafından
Oh ıcımın yagları eridi canım ne zamandır bu postu bekliyordum hadsiz sey iyi oldu
tarafından
Çok sağol canm insalh dikkat eder ya çok üzülmüştüm
tarafından
Insallah akıl olur canım uzulmucek gibi degıl yazık dıger cocuklara
tarafından
Tabi cnm baktım yanlız öle düşünen ben değilmişim eşit davransın sadece onu istedim benim çocuğuma iyi davran aman arada sıyrılsin demedim diğer velilerle paylaştım haklı bulundum bir kaç bayan varmış gözlemleyen
tarafından
Canım herkesin Zoruna gider bu ne alaka yegenını yuceltecek
tarafından
Aynen öle canm
0 oy
tarafından
Herkes yerini bilecek iyi yapmışsınız
tarafından
Bı ben değilmişim demekki rahatsız olan dedim içim rahatladı canm ya
tarafından
Yok canım çok haklısınız. Benim çocuğumun başına da gelse ben de peşine düşerdim bu şekilde
tarafından
Sağol canım aynen
0 oy
(119,719 puan) tarafından
Aklinca torpil geccicek haa giciga bak
tarafından
Banada öle geldi ya ukala ukala tavır takındı canm
0 oy
tarafından
Benim kızım 5ci sınıfa geçti geçen kızım sinirden ağlıyor noldu diyorum sınıfta sosyal öğretmeninin komşusunun oğlu var diyor her konuda ona soruyor diyor kaç kez el kaldırdım bizi kaldırmıyor sürekli onu kaldırıyor aferin 10 diyor bize boşuna ödev veriyor bidaha sosyal dersine girmeyeceğim dedi. bende bişey olmaz gir dedim diğer haftaya yine girdi baktım 6 öğrenci öğretmenim deyip duruyor ama o yine o çocuğu kaldırdı bende kızıma sorsana öğretmenim neden hep onu kaldırıyorsunuz diye oda öğretmenim neden hep Berkant cevap veriyor dedi öğretmen direk Berkant bu konuları daha önce işlemiş çünkü o başka yerden  geldi diyerek bilgili gösterdi bende kızıma hak verdim artık sosyal dersine girmiyor gruptan da geçen bir çocuğun babası yazmış ayrımcılık yaptığınız sürece çocuğum derslere girmeyecek diye artık ona mı dedi bilmiyorum ama diğer öğretmenler öyle değil..
tarafından
Var böle arada ukala ya kızım rol model olarak öğretmenleri görüyor öle üzgün görmek beni kizdirmisti çok üzücü gerçekten ya
0 oy
tarafından
O ne saçmalık ya benim ablam 3 sene boyunca matematik öğretmenim olarak dersime giriyordu. Normal öğrencilerden daha kötü davranıyordu diğer öğrenciler yanlış anlamasın diye
tarafından
İşte senin ablan eli öpülesi insan yani ne güzel üslup selamlarımı sole Rabbime emanet olsun cnm
tarafından
Selamını geri al bende kalmasın :) konuşmuyoruz bir süredir
tarafından
Öle mi üzüldüm ya
0 oy
(48,888 puan) tarafından
ortaokulda matematik ogretmenin oglu bizim sinfitaydi sirf ayrim.yapiyo demesinler diye tokat atmisti ogluna aklima o geldi buda sevecek yer bulamamış yigenini 
tarafından
Aynen öyle cnm gözlerine sokmuş çocukların
0 oy
(3,753 puan) tarafından
Ders bittikten snra arasın görüntülü görüşsün çok mu zormuş bnm sınıfımda öğretmenimin oğlu vardı hiç ayrım yapmazdı ki öyle, olmalı 
tarafından
En güzeli cnm eşit davransın yeter bize zaten
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Babam da öğretmen benim de dersime girmişti. Sınıfta en kötü bana davranırdı :)
tarafından
Ellerinden öperim ❤️❤️❤️ rabbim güzel günler göstersin
(2,252 puan) tarafından
Sağol canım. Cümlemize inşallah ❤
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Bi an bunu okuyunca aklima şey geldi . Her veli öyle çocuğunun yanında kendi çocuğuna öyle yapsa canli derstte  acaba öğretmenin tepkisi ne olurdu 
tarafından
Kızar bence düşünsene ben kızima prensesim canmici yavrum kuzum sevip durcam eee annesi babası ayrı varsa annesi vefat etmiş yada iş gereği babannesi ananesi büyüten varsa ne kötü durum ya
0 oy
tarafından
Öğretmen olarak davranışını doğru bulmuyorum ama müdür o çocuğu başka sınıfa alsın.
tarafından
Hiç öle bı konu açmadı ya vallahi bende isterim
tarafından
Genel de öyle yapılır
tarafından
Zaten a b iki şube var ayrım konusu geçmedi
0 oy
tarafından
Canımın içi demeısnde ne var ki neden rahatsız oldunuz evet derste söylemese iyi olur ama sizler de aşırı mı tepki verdinız acaba sadece bu sözler ise bana abartılı bir olay yok gıbı geldı
tarafından
Okula başlayınca anlarsın
tarafından
Ben öğretmenım ve kızımda 3 yıl öğrencim oldu. En sert ona davranırdm ceza verirdim. Diğer öğrenciler yaptıgı zaman hoş göreceğim seyı kızım yapsa anında uyarı alırdı bnden.ve kımse kızım oldugunu anlamazdı bilmiyorlar ise. Sorun anlayıp anlamama değil. Sadece bazı insanların uslupları kınusma tarzları farklı olabılır sevgilerini gösterme şekilleri hitap şekilleri. Ders esnasında ayrım yapmıyor ise sevgisinden kaynaklı kendını kaptırıp ta canım bitanem demesine bır öğretmene öğrencilerden özür dileyecek hale sokulması bana yanlış geldı. Bu tür olaylar da evvela öğretmene siz uyarı yapmalısınız tabı uygun bir uslupla direkt idare ye bildirmek bnce olmaması gereken br durum
tarafından
Ya hanfendi anlamak zormu istemiyor musun anlam veremedim bende hafizim 3 yaşından 50yasina kadar bir sürü öğrencim oldu hiç öle davranmadim yaz okulunda kızımda öğrencim oluyordu öle ters yapmadım neyse o aslanım paşam aferim sana alkislayin bakayım nedir ya benim kızıma da bilince aferim Berra brawo desin kaç hafta takip ettim ben hem öğretmen le konuştuk ukala ukala tavır takındı ters ters yazıyorsun bak ılımlı oldukça üste üste gelme benim ulatimda ayrım yok ona aslanım paşam erkeğim canım içi bizlerin çocuklarına aferim bile yok ohhh zaten bizim çocuklarda piskoloji yok demesin arkadaş benim çocuğum a da demesin kendi yeğeni çocuğuna da ben benim çocuğuma da desin demiyorum hiç böle tavır sergilenirmi erkeğim paşam koçum nedir ya
tarafından
Eger boyle konusuyorsan herkesle anlaşamaman cok normal dıyor ve susuyorum gidiyorum ha birde gülüyorum verdıgın tepkilere bayyy :)
tarafından
Bı sen ukala davranıyorsun farkında mısın kimse ile ters birseyim yok acaba sorun sende mi ne dersin sorun benim anlasamam değil bir öğretmenin koçum benim aslanım paşam sevme tavrı olamaz bence sen yorumları oku oku ders al ögretmenimmmmm ne dersin :)):)):)):)):)):))
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Ohh walla iyi yapmisiniz helal olsun
(6,053 puan) tarafından
Ben olsam bende uzulurdum daha fazla da tepki werirdim bir cocugu bu denli ogretmenden egitimden yogutan lavbali bir zihniyet iste
tarafından
Öle tabi canm ayrım dupe duZ
(6,053 puan) tarafından
Bu saatten sonra o dusunsun canim
tarafından
İnşallah düşünür çeki düzen verir
(6,053 puan) tarafından
InsAllah canm
0 oy
tarafından

En doğrusunu yapmışsınız umarım bir daha aynı davranışları sergilemez

tarafından
İnşallah cnm
0 oy
(1,794 puan) tarafından
O en büyük hatayı yegnini sınıfına almakla yapmış. Bizim bı hoca vardı sırf kendi çocuğunu sınıfına almamak için başka şubeye geçmişti çocuğunun olduğu sınıfı bana vermişti
tarafından
Ne güzel kalpli insanlar da var dimi
(1,794 puan) tarafından
Etik değil bana göre ustedigi kadar eşit de davransa diğer öğrenciler yanlış düşünebilir
tarafından
Tabi canm kimse kimseye kullanmasın bir öğretmenin sevme bicimi olamaz
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Vallah en iyisini yapmışsınız ayrımcılık hiç hoş değil hepsi bir tutulmalı hepside aynı şeyi öğreniyorlar sonuçta 
tarafından
Aynen öle herkese solesin yada hiç söylemesin
0 oy
tarafından
Bütün öğrencilerini aynı şekilde seviyorsa abartılıcak bir şey  diğer çocukları sevmeyip sadece kendi yiğenine yapıyorsa oda hoş bir durum değil fakat şikayet etmeniz iyi olmamış mutlaka sınıf grubunuz vardır ordan yazabilirdiniz sizin yaptığınızda iyi olmamış 
tarafından
Grupça konuştuk sonra kendi ile konuştuk ukala ukala tavır takındı ters ters davrandı bir çok veli de takipteymis yani bı ben değil
0 oy
tarafından
Bence ozur falan yetmez öğretmen akrabasiyla aynı sınıfta olmamali
tarafından
Bidaha tekrar etmez inşallah ya
tarafından
İnşallah tekrar etmez bir de sikayet edildi diye tepkili de olabilir canım sen dinle yine takipte ol
tarafından
Müdür de dedi hergun bir veli girsin takip edin diye bakicam bende ara ara cam çok sağol

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 162 göst.
0 oy
48 cevap 685 göst.
12 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 786 göst.
0 oy
8 cevap 367 göst.

382,452 soru

11,450,233 cevap